Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Murov Restoran Na Vodi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Murov Restoran Na Vodi

Ovo je nov Murov restoran koji je napravio u sto brzem vremenskom periodu pomogao mu je njegov drug Kaneko i ovo je srednje velicine restoran sa prelepim pogledom na more, siguran je tako da ljudi dolaze cesto i cene su normalne uz to imate prelep pogled i jako je lepo mesto...

"Evo momci stigli smo konacno u moj restoran koji danas ne radi, pa raskomotite se i sta biste da popijete, i da jedete na racun kuce?" upitao sam ih sta bi zeleli da popiju, seli smo na kauc pricali i uzivali u pogledu, bio je malo hladniji dan pa sam upalio grejanje pa smo se raskomotili i uzivali...

Zdravo,Muno(rekao sam i nisam skidao pogled sa restorana). Restoran ti je odličan jos je na vodi. Hvala na ovakvom gostoprimstvu. Ja želim da popijem jedan caj ,a od hrane cu uzeti neko meso koje ti preporucujes(rekao sam nestrpljivo i rekao sam da vidim kakva je hrana posto je ambijent odličan). Kenko kako se tebi svidja restoran?

"Dawn ovaj restoran je odličan" uživao sam dok sam jeo meso koje sam pre toga naručio vreme nas je poslužilo,za tren oka su muro i dawn samzali sve a ja sam stigo tek na pola porcije *Čuje se glasan prasak iz kuhinje* "Muro šta je ovo bilo" iskreno čulo se kao da je neko bombu postavio u kuhinji ali pre će da bude da je Muro zaposlio smotanu radnicu nema veze,dok se ovo izdešavalo ja sam sve pojeo tako da smo mogli da nastavimo konverzaciju ali smo čekali odgovor od Mura.

"Ma ne brini nista Kaneko to je samo Sladja, desava joj se to neki put ali joj ne zameram jer je stvarno dobra i pokusava da pobegne od ovog sveta ninji, pa sta mislite sta da radimo posle kada zavrsimo jelo i pice, hocemo li mozda neki sparing da odradimo?" voleo bih da odradimo neki sparing da vidim kakav je ko od njih mada sam za Kaneka znao ali sam hteo da vidim Dawn sta moze...

Uh dobro je sto je to samo Sladja. Nadam se da ti se Kaneko se hrana svidjela i da je ukusna : Skriveni:#card479 Dok si jeo ubacio sam ti otrov nadam se da ti see svidja hrana hahhahahahahhahahah (smijao se podmuklo). Sada si Kaneko uspavani i ne možete nista da uradite mogu vas lagano dovršiti,uspavani ste na 2 naredna poteza hahhahahahahhahahah

Kaneko dosao ti je kraj sada si mrtav #card19. Mura nema tu super sam izvrsio moj plan. Sada moram da njezin odavde. Koliko me noge nose . Ali Kaneko je bio dobar nindza iz sela magle ali svakom dodje kraj. Svi su me smatrali za loseg nindzu i da sam početnik ali sada hahahahahahah.