Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Misteriozna i skrivena lokacija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Misteriozna i skrivena lokacija

Gradjevina od kvalitetnog kamena , zabacena u ovoj oblasti i skoro nemoguca za pronaci slucajno.

Zbog istorije ovog mjesta njenu lokaciju su nalazili ljudi samo pomocu uputa ili vec unaprijed ucrtane mape.

U kamenu iznad ulaza ucrtan je simbol Uzumaki klana sto je jako neobicno za objekat koji lici na ovaj.

Razni natpisi krase zidove ali sta pise nije moguce raspoznati, jezik cudan, vidi se da je jako star ali i da postoji osoba sa znanjem da ga procita vrijeme je uradilo svoje kako bi sakrilo tajne uklesane tu.

Price su istinite , vjerovao sam u price koliko sam mogao ali lagao bih kada bi rekao da nisam bio barem malo pesimistican.

Otac mi je pricao za ovo mjesto i jos nekoliko nalik njemu.

Ovo je prava i jedina ispravna strana Uzumaki nasljedstva 


Senketsu Uzumaki


(Uzumaki Krvavi Vrtlog)

Misteriozna i skrivena lokacija Anime-scene-gothic-church-with-person-standing-front-stained-window-generative-ai_900958-52022

Ovo je jedna od glavnih crkvi mracne strane moga klana i jedan od razloga zasto su moje roditelje gledali kao neprijatleje i izbjegavali ih kao da su stranci.

Ali ja nisam skrenuo sa pravog puta i prave ideologije klana .....


Decenijama Uzumaki potomci su pomagali svim organizacijama i stopili se sa shinobi putem, ali svi su oni budale !

Svi su zaboravili ideologiju Uzumaki klana i ja sam tu da ih vratim na pravi put, put nasih predaka i vjecne slave.

Ovde je napisano sve, na ovim drevnim zidinama, koliko god osteceni cilj se moze raspoznati

Oskrnavljeni natpis na zidu :

Duznost Uzumaki klana je ....

BESMRTNOST !

Citam drevni citat na zidinama ovog dragulja moje sudbine...

,,Vjecni zivot lezi u krvi, ali samo oni koji su hrabri u moci mogu ga dostici.Tri tajne trebas otkriti da bi postao besmrtan u Uzumaki klanu?''

Koje su to tajne proslosti ....

Sta ce mi reci one, moram ovo izucavati, moram se ovome posvetiti ... Moram postati opsjednut !!!



Razmisljam i prisjecam se rituala koje sam slusao kao mali, kako svaki clan Senketsu grane Uzumakija je morao da pokaze ne jedan ili drugi nacin svoju predanost i lojalnost ...

Ali kako da to pokazem, chakra ovog mjesta je itekako jos uvijek tu, kao da me posmatra ...
Mislim da znam sta mi je ciniti, oce majko nadam se da cu vas naciniti ponosnima ...

Prilazim glavnom oltaru i uzimam kunai ...

Krv ... Hrabrost ... Tajne ...

Ako nisam spreman pustiti svoju krv za ovaj klan kako cu pustiti nepriajteljsku ...

Sjecem se , padam na koljena i pokazujem da sam odan i predan ovome cilju ...

Ali ne osijecam bol niti nista slicno tome .... Osijecam olaksanje ...
Rane mi iste sekunde nestaju i oziljci zarastaju , kako je ovo moguce ?

Misteriozna i skrivena lokacija B4762bde6ceda76075141d6f7a747b44

Neobican i jeziv val chakre je obuzeo citavu prostoriju, trnci me probadaju dok adrenalin krece da mi ulazi organizam, ostajem pokusavajuci da shvatim sta se desava...

Nalet chakre je bio toliko mocan da je ugasio svijece koje sam zapalio pri ulasku, kao znak postovanja a i moj jedini izvor svjetlosti ...

Misteriozna i skrivena lokacija 134bb9effbf9031cf8ddb4b8d9aaaad5

U tom trenutku iznad oltara se pojavljuje tekst koji do sada nisam vidio .

Jedina stvar koju sam i mogao da vidim u citavoj prostoriji, kao da neko zeli da ga procitam.

Padam na koljena, vid mi je jos uvijek mutan, energija je prejaka, jedva ostajem pri svijesti ...

Tekst :

Kako sam procitao tekst kao da je sav pritisak nestao, ne razmisljam previse jer moj sledeci zadatak mi je itekako jasan ...

Mocan klan, misterija moci se uvijek obuhvatala oko njega ali mislim da vidim sta mi je potrebno za
sledeci korak . Osijecam tezinu spoznaje da mi je za ostvarenje moje sudbine potrebna krv Senju klana , barem za ovaj prvi korak.

Ali ako je to moja duznost, duznost ce biti ispunjena!

Tek sada vidim koliko je mracna tradicija koje sam i ja sada dio.

Mjesavina soka , straha ali i uzbudjenja divlja u meni dok shvatam sve cinjenice koje sam danas shvatio
Teske odluke i moralne dileme jesi teske na mojim moralima ali nema te kolicine krvi koja moze zaustaviti shinobija koji zna sta je njegov cilj i njegova sudbina.

Osijecam dubok poziv da nastavim misiju obnove Senketsu grane Uzumakija i pronadjem tajnu besmrtnosti ne samo za mene nego za citav moj klan , BEZ OBZIRA NA CIJENU!

Misteriozna i skrivena lokacija Images?q=tbn:ANd9GcTsR8IJBpzP86GI9IQ3PGBy0OWg7sVkAA6dSQ&usqp=CAU

Kako bih lagano koracao dobio bih informaciju da je jedan od nosilaca skrivene kocke ovde. Tiho sam se sunjao kroz mracne hodnike dok nisam dosao u jednu mracnu prostoriju. Bio je mrak ali je neko stojao tamo i izvukao je svoje oruzije.

Znao sam da nemam vremena za gubljenje i da se mroam zaleteti u njega pa sam pustio struju da prozuji kroz moj mac

#card186 #card155 #card164 #card1058

Nakon snazne munje koja je prostrujala kroz mene bio bih na oprezu i velikom brzinom bih se zaleteo ka protivniku sa namerom da ga ubijem

#card191 #card189



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world203

Tennin HP: 550

Kako sam ga posekao on se izmakao i on je uspesno preziveo udarac ali ne bez jasno vidljivih rana koje je moja pantera nanela.

Velikom brzinom moji refleksi su se naostrili i ja bih bio spreman da nastavim ofanzivu i da dovrsim protivnike jednom za svagda

#card203
(smanjujem cd na Combat Stance)

Cahkre munje i vetra prostrujale bi kroz moj mac dodatno ga ojacavajuci i pruzajuci mi dodatne napade koje mogu izvoditi

#card133 #card157

Duh Ratnika bi se probudio u meni i ja bih se zaleteo ka protivniku sa namerom da ga iseckam na komade i dovrsim ono sto sam zapoceo

#card188



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world213

Kako je izbegao moj napad munjevito bih se pomerio i izbegao bih zmajeve koje je uputio ka meni i bio bih spreman da opet napadnem

#card173

Kako bih izbegao njegov napad brzina bi prozujala kroz mene i ja bih bio spreman da napadnem protivnika i dokrajcim ga jednom za svagda

#card1058 #card191 #card188



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world214

Iz mrklog mraka ubacuju se jos 2 shinobija i oni nekim stitom blokiraju napad. Svakako ne osecam neku jaku chakru u njima i moram nastaviti dalje spreman na sve. Odrzavao bih moj munhjeviti plast kao mod da bi ostao dovoljno jak. Prozuajo bih strujom kroz mac spreman da dokrajcim moje protivnike

#card164



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world202

(Zaobraivo sam staviti chunnin npcove). Njegovi pomagaci isto rade nesto i ispaljuju neke napade sa namerom da me ubijiu i po svaku cenu uniste sto smatram da im nece poci za ruku dokle god sam ziv.



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world185 Misteriozna i skrivena lokacija #world182

Sitna riba je odmah pala ali on je ispalio neki napad sa namerom da me ubije Prvo bih bacio tornado koji bi upio njegov napad chakre i tako bih ga ostavio

#card142

Kako bih se odbranio od druga 2 napada koristio sam tehniku zamene i zamenio sam se sa obliznjim panjem koji je tu cucao

#card1

Nakon toga velikom brzinom bih se zaleteo ka protivniku (sa svim buffovima i bacio bih jak napad ka njemu

#card190



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world201

Kako bi video tvoj napad struja bi prostrujala kroz mene i ja bih velikom brzinom i lakocom izbegao sva 4 zamaha koje si usmerio ka meni

#card177 #card1063 #card155 #card1058

Kako bih to uradio stegao bih mac cvrsto i chakra vetra bi nastavila da zuji kroz njega dok sam ja bio spreman da organizujem sledeci napad na protivnika 

#card188 #card205



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world207

Kako je on izbegao moj napad moje napadacke sposobnosti bi se naostrile i ja bih bio spreman da nastavim ofanzivu spreman da ga konacno dokrajcim i rastrgnem na sve moguce komadice ovog sveta

#card191 #card188



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world214

Iz senke opet izlazi neka sitna riba da brani svog sefa ali ja sam bio spreman da ih napadnem i ovaj put. Jako bih zamahnuo macem i stvorio bih tornado koji bi krenuo da zuji i urla sa namerom da ih ubije svu trojicu

#card201



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world183 Misteriozna i skrivena lokacija #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world207

Kako sam opet ubio dvojicu sitnisa opet je bio tu neki opasan napad i ja kako bih se odbranio od njega iskoristio sam tehniku zamene i izbegao oba napada 
#card1

Kako sam izbegao napad zamahnuo bih ka protivniku sa namerom da ga ubijem i dokrajcim jednom za svagda i vec zavrsim ovaj dugometrazni rat

#card203 #card188
(smanjujem cd na Combat Stance)



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world201

Kako je opet izbegao moj napad velika struja prostrujala bi kroz mene i omogucila bi mi da izbegnem protivnikov napad i uspesno nastavim dalje

#card183 #card1063 #card155 #card1058

Velikom brzinom zaleteo bih se ka protivniku i bacio bih jos jedan smrtnonosan napad sa namerom da ga ubijem i konacno dokrajicm

#card191 #card188



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world207

Skot je opet izbegao moj napad i ja se mroam spremiti da napravim novi. Brzo bih se organizovao i ponovo bih se zaleteo ka njemu i probao bih da ga posecem jako i unistim za sva vremena i vec jednom privedem ovaj megdan kraju

#card209
(Napad ima 1200 Dmg)



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world207

Moji refleksi bi se naostrili i ja bih bio spreman da nastavim napadanje i konacno zavrsim ovu borbu i ubijem svog protivnika jednom za sva vremena i da ga konacno lisim zivoa

#card203 #card188
(Smanjujem CD na combat stance dobijam 200dmg do kraja borbe)



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world212

Konacno bih ga ubio i on bi svakako bio dovrsen. Poleteo bih i razvalio bih krov od kuce i poceo bih da ga pretresam dok se nalazim u vazduhu. Tako sam mu obrtao dzepove u nadi da nadjem kockicu koju Zeno toliko puno trazi

#card138



BUSHIDO SAGE
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Misteriozna i skrivena lokacija #world1 Misteriozna i skrivena lokacija #world1

Izvukao sam mu kockicu iz ogrtaca i pustio bih njega na pad nazat na rusevine koje je on stvorio. Nakon par sekundi on bi tresnuo na kamene siljke i njegov lesi bi se nabo i nebi bio u raspoznatljivom stanju.

Shvatio sam da nemam vise sta da radim pa sam se sa krilima polako odaljio od zone pazljivo gledajuci da se ne napodem na neke siljke koje je on postavio



BUSHIDO SAGE