Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dawnova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dawnova kuca

Dawnova kuca se nalazi u regiji broj 45,kao i ostatak kuca od ostalih shinobija ona je prosta i jednostavna kuca. Kuca je smjestena blizu centra sela. Ima lijep enterijer i eksterijer. Ima nekolike prostorije(dnevna,hodnik,kuhinja,wc,spavaca soba) osim tih soba ima i gornji sprat na kojem se nalaze 3 neizgradjene prostorije. Eksterijer je lijep ali prost i obican ima dvoriste srednje velicine i ogradu . U dvoristu se nalazi posebna prostorija za medtiranje u kojoj vlada samo tisina i nista vise. Dawn voli svoju kucu jer je tu odrastao ona je stara preko 25 godina.Dawn mnogo vodi racuna o kuci jer mu je to jedino sto mu daje neka sjecanja na porodicu...

Nakon sto sam se vraćao da Matsudom iz Ototsu ramen radnje odlučili smo da odemo da mu pokažem gdje je se nalazi moja kuca. Isli smo kroz sumu i rekao sam:Kuca nije daleko odavde možda jos 7 minuta rekao sam mu i nastavio da pjessvim. Stigli smo hajde sada da udjemo u kucu da ti je pokazem i da te pocsdtim. Otvorio sam vrata i rekao:Hajde gosti imaju prednost. Kada smo usli pitao sam ga Matsuda sta zelis hoćes li caj,sok?

Dok smo isli ka njegovoj kuci prolazili smo kroz neku sumu koja je bila malo jeziva.Kada smo stigli kod njegove kuce pustio me je prvog unutra i posluzio.Pravi si domaćin nema sta rekao sam mu dok sam se osmehivao.Ja cu jedan čaj ako moze.Dok mi je donosio čaj malo sam razgledao kucu koja na prvi pogled izgleda dosta pristojno.

Poceo sam da se smijem nakon Matsudinih komplimenta. Kada sam mu donio caj pitao sam ga hajde u obilazak lice taman dok se caj ohladi. On je naravno odmah pristao i krenuo sam da mu objašnjava sobu. Kada smo dosli u sobu sa nekim slikama i oruzijem pitao me je sta je to. Rekao sam mu da su to slike moje porodice koja je umrla i njihova oruzija sa kojim su se hrabro borili rekao sam tuzno. Nakon toga sam mu objasnio svaku sobu i spustili smo se dolje kako bi popili caj i popricali...

Krenuli smo u bilazak kuce koja je poprilicno velika.Isli smo od sobe do sobe i svaka je bila dobra na svoj nacin.Kada smo usli u jednu sobu koja je bila na spratu koja je imala neke slike koje su mi privlacile paznju.Upitao sam ga koje su to slike on je rekao da je to njegova porodica koja je poginula.Malo sam se rastuzio ali ipak sam bio zainteresovan za ostala oruzja.Spustili smo se dola da popijemo caj i malo ćaskamo.

Sisli smo dolje i tada sam matsudi rekao: Matsuda,to su sve sobe koje si mogao da vidis neke me podsjecaju na porodicu(rekao sam tuzno). Hajde posluzi se cajem(rekao sam i sjeo na dvosjed). Mmm meni je caj super kako se tebi svidja Matsuda(upitao sam ga radoznalo i popio jos jedan guc caja). Nego htio sam nesto da te pitam od onoga trenutka kada smo se upoznali. Mozes li mi reci nesto o svojoj proslosti naravno ako zelis(upitao sam radoznalo)

Čaj je izvrstan rekao sam mu sa osmehom.O svojoj proslosti bas i ne volim toliko da pricam podseca me na sve velike probleme koje sam imao tako da radije ne bih reko sam malo tuzno.E pa sada je vreme da krenem svojoj kuci sutra otvaram svoju čajdzinicu pa ako zelis slobodno navrati da popijemo caj ja častim.Hvala ti sto si me pozvao kod tebe vidimo se sutra govorio sam dok sam odlazo.

Dawn je došao kući nakon jakog treninga. Ulazeći u kucu skinuo je jaknu i patike i pravo je otišao u kuhinju. Razmišljao je sta bi mogao da pojede posle jakog treninga trebala mu je neka energija i protein. Napravio je nekoliko jaja i proteinski sejk kada je to pojeo sjeo je na kauč da razmišlja o događaju koji se desio nedavno....

Proteklih nedelja Dawn nije isao u trening salu samo je trenirao u kuci u sobi za meditaciju. Danas mu je kuca bila vrlo ne uredna i nespremljena odlcuio je da je spremi. Isao je sobu pPo sobu(dnevna,spavaca,kuhinja...) ocistio je prvo sve sobe na donjem spratu i onda je krenuo da cisti sobe na gornjem. Ocistio je sve i stigao je do sobe gdje su bile slike njegove mrtve porodice i tu sobu je najboljeo ocistio i potrudio se da slike sijaju. Rekao je :Da sam bar bio tada jak kao sto sam sad i da sam mogao da vam pomognem(tuzno je rekao)...