Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ukleta Špilja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ukleta Špilja

Slika Lokacije :

Špilja na jednom od plutajućih ledenih otoka. Zračila je neka zloglasna energija iz nje te sami pustolovci nisu se baš najradije upuštali da zalaze dublje na nju.

Tetsu no Onmitsu, na glasu poznata kao grupacija koja se bavila trgovanjem ljudi u vidu robova. Koristilu su neke čudne metode kako bi zarobili i kontrolisali ljude. To se vrtelo po njegovoj glavi dok je posmatrao ulaz u samu špilju iz koje su dopirali neki čudi zvuci i uzvici. Nije imao više informacija, teren mu nije pogodovao ali znao je i sam da nema razloga i potrebe čekati. Ti ljudi nisu to zaslužili, to je jedino što je odlučno znao.

"Eh da vidimo sad kolike ste baje?! Hahaha" - nasmejao se kada je ugledao jednog od tri člana koji se nalazio ispred ulaza u samu špilju.

"Pošto ne želiš da razgovaramo, možemo malo i krvi da prolijemo ako si spreman? hhhh" - dobacio je Shohei nakon sto je vidio da neće dobiti nikakav zvučni odgovor od prvog protivnika, samo onaj vizuelni jer se on već pripremao i zauzimao stav za borbu.


"Da vidim koliko si sposoban zapravo?"
#card123

Udišem hladan zrak oko sebe, kompresujem ga u ustima i ispaljujem 4 vjetrovita metka od 150DMG svaki = 600DMG ukupno

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ukleta Špilja #world193

"Auu, dobro su te izbocali moji vetroviti metci!" - uzvikao je Shohei dok je gledao telo prvog jonina koje je palo kada je udarilo beživotno od led.

#card1453
Stvaram malu pescanu ploču i na njoj izbjegavam udare munje.

Uzvik koji je ranije ispustio doveo je do toga de se na ulazu špilje pojavio još jedan protivnik. Shohei ga je pokušao sasjeći pogledom ali to nije palilo jer je ovaj protivnik dobio neopisiv nagon za borbom do smrti kada je vidio svog prijatelja cije je beživotono telo lagano klizilo niz led prema ledenoj vodi koja je okuživala ovo malo ostvro od leda.

"Ajde kada si tako bjesan kao pas, da i tebe ukrotim!" - izgovorio je u nadi da će malo preplašiti protivnika.

#card1449 #card1446
Stvaram oblak peska iznad ulaza u špilju koji radi 200DMG, te potom šaljem pešćani talas na tebe od 400DMG.

------
Nivo peska - 80

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ukleta Špilja #world197

Izbjegavam tvoj napad sa svojim letećim peskom te potom slećem na tlo.

"Šta je bilo prijatelju? Nešto nije okej, mašiš dosta..." - dodao je kada je sletio na hladan led i sišao sa svoje platforme od peska koja se potom raspala na komadiće, pogledao ga te dodao "Nabaci pet prijatelju!"

#card1452
Iz svoje desne ruke je poslao pescanu ruku sa kandžama u nadi da zdrobi protivnika 480DMG.
Kiša peska i dalje pada 200DMG.

-----
Nivo peska - 170

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ukleta Špilja #world195

#card1454
Stvaram loptu od čvrstih čestica peska oko sebe i zatvaram se od nadolazećeg DMG od protivničkih šiljaka koji su očigledno bili neki "hail mary" u njegovom arsenalu.

"Zašto, odnosno bolje pitanje kako su ovi invalidi uspjeli da zarobe nekog pa i do toga da dođu da budu ocjenjeni kao B misija?" - bilo je jedno od mnogobrojnih čudnih pitanja koja su se u tom trenutku vrtela po njegovoj glavi i psihi. Možda je ovo bilo previše lagano jer je zadnji od njih posjedovao najveće moći, je bila neka generalna vodilja koje se držao kako ga ovaj posljedni neprijatelj ne bi mogao iznenadidi.

Potom se lagano sklanja sa vidokruga u blizini iza neke ledene stjene.


#card8
Reg 50chakre.


Prošlo je neko vreme, i dalje je sjedio iza ledene stjene i planirao svoj sljedeći potez. Ovoga puta će izgleda morati da uđe dublje u špilju i eliminiše zadnjeg protivnika te potom pokuša da oslobodi robove koji su se nalazali u njoj. Birao je pravi odnosno najefektivniji potez u svojoj glavi.

Nema vremena za čekanje, moram ovo pravilno i efektivno završiti. Ustao je i krenuo prema ulazu u samu špilju. U zraku je vladala neka čudna atmosfera, miris pokvarene hrane se mješao sa mirisom čistog okeana što je pravilo konfuziju u samim čulima dok je neko hodao. Prilazeći ulazu bio je otvoren pa je Shohei i zakoračio kako bi razvidio situaciju malo bolje. Olučio je da odmori i prikupi snagu još jednom prije nego privede samu misiju kraju.

#card8
Reg 50chakre.

Nakon par koraka koje je napravio ulazeći dublje u špilju osjetio je i primjetio kako uzvici i urlici postaju dosta glasniji. Ovo se možda i previše otelo kontroli za njegov ukus. U tom momentu je malo i razmišljao kako je ovaj zadnji protivnik već spreman, i već ga očekuje jer su mu oba prijatelja već bila izgubljena na neko vrijeme, radi svoje sigurnost stao je na par momenata da skenira situaciju i predahne prije nego krene u akciju.

#card8
Reg 50chakre

U momentu dok je pregledao situaciju koja se nalazila u samoj špilji ispred njega se ukazala jedna naoružana figura. Da li je znao da ga čeka ili ne to sada nije bitno. Ono što je bilo bitno je da oslobodi sve robove kako bi oni nastavili normalan život.

"Prijatelju ni koraka dalje!" - uzviknuo je dok je krajem oka pratio da ne ošteti samu unutrašnjost špilje.

#card123
Ispaljujem 4 vjetrena metka iz usta na tebe, svaki 150DMG = 600DMG

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Ukleta Špilja #world192

#card1453
Pravim malu platformicu od peska kako bi poletio na njoj i izjegao tvoj napad.


To je bilo to, sve je kulminiralo na samom ulazu. Kada je sklonio telo trećeg protivnika odlučio je da oslobodi i robove koji su se nalazili u kavezima kao neke životinje. Dao im je neke stare viška gardarobe koje je ponjeo sa sobom te ih potom izveo i spratio da odu sa ostrva. Nakon kojeg je i on sam znao da je zavrsio demoliranje ovog robovlasničkog saveza i samu misiju.

Stigao sam na lokaciju za svoju misiju i odmah ugledao nekoga kako trci ka ledenoj pecini, "Pa ovo je tako ocigledno" pretpostavio sam da su zeleli da me uvuku u neku zamku, znali su da dolazim ali ne i kad, pazljivo sam otisao do njih sa svojim novim odelom na sebi koje me ojacava kada je lose vreme aktivno kao sto je ovde ledeno...

"Znao sam, nasao sam te, stani!" jurio sam za njim, pokusavao je da pobegne ali sam ga stizao,
#card78
#card66
950dmg i 190 zagarantovani
(700 od kartica 100 preciznosti od odela i 150 preciznost)
Stigao sam na ne veliku razdaljinu i napao ga odmah
Gledao sam ga pravo u oci i nemestao frizuru 
Nisam imao preveliku zelju za bilo sta ili borbu 
ili da mi ovi cudaci pokvare frizuru a tek
sam je pre par sati namestio, odlucio sam da zavrsim
ovo sto je pre moguce...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ukleta Špilja #world188

Hah izgleda da su ovi malo bolji nego neki ostali, uspeo je deo napada da izbegne, idemo dalje da vidim kakav je
#card1
pa da probamo sa genjutsuom da vidimo kakav je
#card220
650dmg
#card57
250dmg
sve ukupno 900dmg
nadao sam se da cu resiti ovog prvog brzo i uputiti se da pronadjem ostale i da osiguram i ovo mesto...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ukleta Špilja #world190

Izgleda da je ovaj bas dobar, dok smo se gledali oci u oci prisao mu je jos jedan koji je cuo nasu borbu i sada se borim 2 na 1
bilo mi je zabrinjavajuce kako ovaj prvi idalje tako lako izbegava moje napade ili mi samo tako deluje
#card73
1050dmg
#card69
950dmg
"moji ste"

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ukleta Špilja #world181 Ukleta Špilja #world185

pala su dvojica nakon cega su odmah uletela i poslednja dvojica, gledali su me pravo u oci u pokusali da unesu nervozu u meni ali nisu bas uspeli, krenuo sam prvi sa napadom na njih
#card83
vreme je da zavrsimo ovo
1800dmg i 360zag

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ukleta Špilja #world186 Ukleta Špilja #world181

Špilja na jednom od plutajućih ostrva očigledno je bila puna prošlosti. Putujući Tomohiro je naišao na par detalja koji su ukazivali o njenoj historiji. Nedaleko od ulaza pronašao je par željeznih omči i kugli koje su očigledno služile za prisilno zadržavanje robova koji su se nalazili u zatvorskim ćelijama duboko u pećini.

"Zar stvarno neko može držati robove na ovako barbaran način....bolje da su ih kristalisali u velike dijmante hahahah!" - zaključio je u momentima dok se odaljavao od pećine.

Dalji put ga je doveo do ledenog špilja. Sam put je bio pomalo neudoban, ipak morao sam da prošetam preko mora da bih stigao ovde. Brod nije bila opcija - prespor je a da sam želeo da najavim svoj dolazak, poslao bih mu pismo.

Prolazeći po ledenom ostrvu, nailazim na protivnika koji naizgled isto ima problem s navigacijom ovog mesta koliko i ja. Tvrd led se skoro instant samleo, ostavljajući protivnika da se bori sa neumornim peskom

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Ukleta Špilja #world223

Pre njegovog napada, stvorio sam štit od vode. Iz debelog leda krenulo je šiblje od chakre da izbija koje je neutralisalo protivnikov zamah. Kombinacija odbrane je neutralisala protivnikov pokušaj u potpunosti. Odskočio bih dalje (15 m), na šta protivnikovo telo kreće da biva obavijano vodom.

#card34 #card1215 #card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Ukleta Špilja #world218

Preventivno, moje telo ulazi u peščano stanje da bih neutralisao bilo kakvu buduću pretnju. Ipak, nije bio protivnik protiv koga bih se tukao svakodnevno. Zapravo je bio jak.

Uz brze znakove ruku, ruka od vetra se isteže ka protivniku, spremna da ga onesposobi.

#card1456 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Ukleta Špilja #world220

Napad koji je protivnik poslao je bio nešto previše razoran za mene. Imao sam tešku odluku izmedju ostavljajući ga da živi, ili primajući veliku količinu dmga zbog njega. Nažalost, izabrao sam da mi polomi kosti. Ojačam svoje telo za 400 defensea, a potom ulazim u imunitet od vetra, izbegavajući čitavih 3500 dmga, al zato primajući 900 zagarantovanog.

#card5 #card152

Pomalo izlomljen, al i dalje u redu, izašao sam iz imuniteta vetra, prilazeći protivniku, zabijajući senbon u njegovo čelo. Pao sam pored protivnikovog tela, opipavajući njegovu shinobi jaknu dok sam istovremeno odmarao, tražeći senjutsu kocku.

#card332 #card19

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Ukleta Špilja #world1 Ukleta Špilja #world2

Borba je za sad bila gotova.. Ako ništa, izvukao sam živu glavu. Opipao sam senjutsu kocku, a potom sam je aljkavo izvadio iz shinobi jakne. Preturajući, osetio sam i nutritivne pilule, koje sam odmah ukrao s njega kako bih povratio to malo healtha. Adrenalin nije bio dovoljan da prikrije izlomljenost od siline koju sam osećao. Odlažem kocku kod sebe, a potom polako napuštam ovo mesto.

#card379