Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | KURONUMA HRAM

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

KURONUMA HRAM

Ovaj hram je nekada bio veoma postovan i cenjen kao drevna istorija.Neki ljudi su ovde dolazili skoro svaki dan a neki jednom u mesec dana.Sve do trenutka kada su neka 3 mangupa napali i unistili ovaj hram i oskrnavili njegove relikvije

Danas mi je dodeljen zadatak da odem i da prebijem neke tri ninje koje su unistile hram Kuronuma.Te ninje sebe nazivaju Amaterasu pleme.Nikada nisam cuo za njih zato se nadam da cu ih lako pobediti.Receno mi je da su te ninje slabije od mene ali ipak se nesmem toliko opustati.Sada je vreme da krenem.

Kada sam stigao na malu planinu gde je nekada bio hram,sada su samo bile rusevine i ostaci nekih stvari.Malo sam se setao okolo da vidim da li je jos nesto ostalo od hrama.Dok sam prolazio pored jednog dela koji nije bio toliko srusen cuo sam neke glasove.Malo sam se odmakao i stao iza drveta dok ne izadju.Kada su izasli video sam da su to neke dve ninje.Jedan je otisao,a ovaj drugi usao unutra.Odlucio sam kada bude izasao da ga napadnem i pokusam zavrsiti u jednom potezu.

Pre nego sto izadje cu malo ojacati svoje jutsue munje sa tehnikom Lighting Precision.Posle nekog vremena je izasao viknuo sam u sebi "SADA" i napao sam ga sa svojom tehnikom Lighting Beast.Sada da vidimo da li ce se
odbraniti.#card179#card159 dmg 550.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
KURONUMA HRAM #world190

Opa izbegao si cestitam mada ovo i nije bio neki tako jak napad,mozda bih trebao da se malo uozbiljim protiv tebe rekao sam dok sam se malo cudio.Mozda ovo ipak bude malo uzbudljivo rekoh u sebi.#card168 dmg 850 zagarantovan 160

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
KURONUMA HRAM #world189

On misli da moze da me povredi sa mojim napadom sad ce da vidi sta mu sledi rekoh.Branim se od napada pa saljem moj ka tebi koji ces mozda tesko izbeci ipak sam ja jedan od boljih ninji nisi mi doarstao rekoh mu.#card181 napad se sudara sa tvojim i nastavlja ka tebi dmg 500

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
KURONUMA HRAM #world188

Tuga je obavijala svaki kutak hrama dok je stajao, svedok svoje sopstvene oskvrnute lepote. Kada je prvi put kročio u te svete prostorije, osetio je duhove prošlih vremena kako mu dobrodošlicu pružaju kroz tihi šapat vetra koji je probijao kroz napukle zidove.

Sada, međutim, ova sveta mesta bila su izložena nasilju i pustošenju. Relikvije koje su nekada bile čuvane s poštovanjem i ljubavlju, sada su bile razbacane i oskrnavljene. Kameni stubovi koji su nekada nosili istoriju i mudrost sada su bili svjedoci ruševina i tuge.

Osećaj tuge i gubitka obuzimao je svakog ko bi kročio u ovaj sveti prostor, svestan propasti koja je zadesila ovo mesto duhovne snage i mira. Ali, i pored svega, ostaci hrama i dalje su zračili nekom tihom snagom, podsećajući na njegovu nekadašnju slavu i čast koja mu je pripadala.

Posle dugog potovanja Saburo je je bio iscrpljen i veoma zedan i gladan. Mada svi ti bolovi nestaju u cas kada vidi 2 jonina kako omalazavaju stanovnike ovog malog predivnog sela.Odma je stao u stav za borbu sa ocnjacima napolje naostren i spreman napao ih je punom snagom.

#card567
#card200

#card189
#card190

Na jednog 600 dmg na drugog 950

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
KURONUMA HRAM #world193 KURONUMA HRAM #world199

Saburo je nekako uspeo da svrgne jednog cak jednim zamahom macem.Tada je svatio da oni ne zasluzuju ove njihove titule i da treba da pobegnu dok je jos blag.Ovaj jedan je umro ali ovaj drugi je i dalje tu stojao na nogama ali ne zadugo kada nije odlucio da pobegne sad je vec kasno.



#card136

#card141
#card189
600 dmg ide na ovog sto ostaje

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
KURONUMA HRAM #world199

Nevorovtano protivnik je uspeo da se odbrani od ovakvog napada. Zadivljen Saburo samo je shvatio da ovaj ninja ima velike srece da je to preziveo. Tako da sledeci put nece tako lako proci tako da je lagano krenuo u napad nadajuci se da se nece odbraniti.


#card143
#card146
#card135


750 dmg nastavlja na tebe punom snagom

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
KURONUMA HRAM #world192

Naravno protivnik nije mogao da izdrzi ovu napetost u borbi i uspeo je samo da posajle neki jadan napad koji nije ni ogrebao Sabura. Nasmejao se i rekao sebi da je najjaci ninja i da ga ovi mali banditi ili ti sitne ribe ne mogu dotaci u svakom smislu mogucem. Krenuo je kuci posle odbrane njegovg slabog napada sa osmehom na lice i pravim stavom.

#card152