Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sumski put

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sumski put

Mali , uski putic koji ide kroz sumu ove oblasti .

Sa svih strana bogata priroda i netaknuta ljepota .

Ovde mozete pronaci veliki broj ljekovitih biljaka , rijetkih zivotinja , cudnovatog voca i neistrazenih insekata.


Dok koracam prema neprijateljskoj poziciji osijecam napetost u vazduhu.

Napokon moje putovanje nailazi do svoga prvog ozbiljnijeg izazova.

Ovo je trenutak kada moram biti oprezan. Moram biti pametan, traziti tragove i pratiti svoj instinkt.Cilj je predstavljen tamom u daljini, a put prema njemu nije tako jednostavan kako se cini.

Da li sam spreman za ovu avanturu ?

Huh , svaki dan se to pitam , da li je to strah ili realnost , izgleda da cemo jos malo saznati ...

Ovo je poput igre skrivaca, ali sa ozbiljnijim posljedicama. Neprijatelj je tu negdje, mozda vec zna da dolazim. Moram slusati, gledati, i biti spreman na neocekivano. Ova noc nosi tajne, i ja moram biti dovoljno spreman razotkriti ih.

Dok se priblizavam , osjecam blagi osjecaj napetosti u misicima, ali i odlucnost da dovrsim zadatak koji mi je povjeren.

Cilj je tu, nedaleko od mene. Ova avantura nosi svoje izazove, ali to je ono sto cini shinobi put uzbudljivim.



Vidim svoju buducnost poput slike u magli, ali znam sto zelim postici. Zelim postati snazniji, sposobniji shinobi. Hocu li postati vodja, zastitnik, ili mozda otkriti tajne koje mijenjaju svijet shinobi? Ta neizvjesnost me ne plasi, vec me motivira."

Dok se prisjecam svog putovanja i sadasnjeg trenutka, Sparow pocinje vizualizirati svoj uspjeh.

Gubim se u svojim mastarijama dok se primicem sve blize ogromnoj opasnosti .


Ova misija je samo jedan korak prema mojim ciljevima. Vjerujem u sebe i u svoju sposobnost da pobijedim izazove. Kroz svaki tezak trenutak, ja jacam svoje vlastite temelje. Vizije uspjeha postaje sve jasnija, a ambicije postaju sve jace i sve me vise guraju kao naprijed .

Dok zamisljam svoju buducnost, osjecam uzbudjenje i predanost svom putu.

Svaki korak kroz tamnu sumu postaje korak prema ostvarenju finalnih ciljeva.

,,Kroz tamu, ambicija mi svijetli putem.''



Ovo je trenutak istine. Neprijatelj ispred mene, tesko disem , sve teze. Razmisljam o svemu sto sam naucio, o svakom treningu i svakom koraku koji me doveo do ovog trenutka. Snalazljivost je kljuc, a instinkt ce mi biti vodic.

Dok zatezem pesnicu finalni trenutak moje pripreme, razmisljam o snazi koja lezi u samopouzdanju i vjeri u vlastite sposobnosti.

Ja mogu ovo ! Za ovo sam se spremao !

Ljudi imaju emocije,te emocije mogu preći u bolesti,svako ko je ovo znao znao je i kako da preživi.
Minazuki je šetao tiho i lagano nazad do svoje baze,usput i razmišljaći o svojoj dalekoj prošlosti,ali i bliskoj budućnosti.
Znao je da ljudi bili pogani i loši,i da je svako htio samo da juri svoje snove. To ga je nerviralo, zbog toga je njegovo selo bilo forsirano da se muči svih godina,on je znao sam da je bio preslab da se suoči sa realsnostću,ali u njemu je bila trunak nade,da postoji jedna osoba kojom je stalo do sviju. Ali znao je da je to ne moguće sada.
Šetao se tako on nekih sat vremena dok nije ugledao svijetlosk koja je vodila ka izlazu iz šume i uzdahnuo.
"Pa....to je to." Minazuki je rekao naglas dok je koračao izvan šume.

Bila je vetrovita ali tiha noć. U svome Armani kaputu nastavio sam da traverzujem kroz guste krošnje. Nekim čudom nisam napravio ni jedan zvuk, valjda dolazi uz iskustvo.

Nadam se da ne kasnim

Rekao sam u sebi, skakajući sa grane na granu, pokušavajući da sustignem svoju 'misiju'. Sama misija je bila kratka i jasna - praćenje i izveštavanje na grupu zvanu kao Kageboshi pirati. Nisu me zanimali detalji oko njih, ni ko su, ni šta su, al ljudi koji su mi predali misiju su bili, čim su davali dobru sumu da im udjem u trag i da izveštavam njihovu pojavu.

Njihov karavan je prolazio zemljanim putem - njih četvoro sa podosta summona koji su čuvali sadržaj karavana. Prema izgledu, prenosili su summoning scrollove.

Izdavaoce je verovatno zanimao sadržaj samih skrolova. Koliko god sam bio brojno nadjačan, nisam se plašio. S vremena na vreme izvadio bih belježnicu, zapisivajući njihove akcije, konverzacije i tako dalje. Jedan se hvalio kako je sa svojim summonom sravnao neko selo zato što nisu imali dovoljno para za zaštitu da mu daju. Drugi kako je pomogao babi da poore njivu sa konjem summonom. Svakakve informacije su moje uši čule iz sata u sat. Nisu bili toliko oprezni, delovali su više kao obični banditi nego kao ozbiljniji kriminalci, jedino što im je možda davalo kredibilitet su bila opasna stvorenja koja su mogli da prizivaju. Neke od prisutnih životinja su bili - shinobi skakavac, konj, žaba srednje veličine i jedna sova koja je letela iznad krošnja, obaveštavajući o daljem putu

Nisam konkretno nikada razmišljao o takvom načinu borbe, al mogao bi biti podosta zanimljiv. Setio sam se onog momenta kada sam oprao crvenokosog shinobija i njegovu glupu zmiju od batina u Sage hramu. Vala i Takikageovog majmuna. Nisu summoni bili toliko jaki, al nisu bili ni za zajebavanje. Nazad na trenutnu misiju, krio sam se po krošnjama od radoznalih pogleda koji su bacili po koji pogled tu i tamo, pokušavajući da skontaju dal ih neko prati ili ne. Voleo sam biti u centru pažnje, al nažalost zbog nature misije nisam mogao tek tako da im skočim na karavan i predstavim im se, iako bi se životinjama čak i svidelo možda. Čak bi i stupio u neki contract s njima, ako mi se ukaže prilika.

Nakon nekoliko sati zapisivanja i špijuniranja, mislim da sam imao dovoljno intela da zadovoljim potrebe ljudi koji su me poslali na ovu istu misiju. Nije bila nešto preterano zanimljiva, al eto, imaju informacije pa nek rade s njima šta hoće. Malu beležnicu sam stavio u svoj džep zajedno sa olovkom. Dozvolio sam im da polako prodju, ostao sam sakriven iza stabla i nepomično sam stojao tu. Nakon što sam se uverio da je pratnja otišla zajedno sa karavanom, izašao sam iza stabla, gledajući u pravcu u kome su oni otišli. Zanimljiva grupa, govorio sam u sebi. Laganim koracima, krećem u suprotnom pravcu da se gegam. Bilo je vreme da ostavim sve infomacije koje sam sakupio i da iskeširam svoju nagradu za njih.

#card21

Uz brze znakove ruku, nestajem u oblaku dima.



Dok sam lutao ovim šumskim putevima, razmišljao o svojoj neuspeloj potrazi i pokušavao da smislim kako da se brzo obogatim, neko mi je preprečio put i rekao: "Čujem da tražiš seiko kocke." Ovakav hladan i uznemirujuć glas me je odmah presekao. Viknuo sam: "Šta želiš!?" Bez i da mi da bilo kakav odgovor, nepoznati nindža me je napao i pokušao da me savlada na kvarno ali mu to nije uspelo. Borba se nastavlja.

#card1386
Vadim iz sebe svoje sečivo. (30 chakre i 1 slot)

#card186
Oblažem svoje telo munjom, ovo ujedno i prokuje pasivnu tehniku struje. Imam plus 400 demage. (20 chakre i 2 slota)

#card191
Ulazim u svoj borbeni stav (30 energy i 1 slot)

#card189
#card15
I prvi i drugi zamah imaju po 800 demage. (70 energy i 2 slota)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world211



Nepoznati nindža je probao da se odbrani od mojih opasnih i smrtonosnih zamaha, no, ipak sam uspeo da ga ozledim jer je glup. Šljiktala je krv iz njegovih rana a on je pao na kolena i počeo da me vredja, govorio je kako sam odvratni Kaguya. Dok se moj protivnik nalazio na kolenima probao sam da mu odsečem glavu.

#card190
Ispunjavam svoju kost chakrom. (30 energy i 2 slota)






The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world205


Moja sablja je udarila u pod i pod je eksplodirao. Nindža sa kojim se borim izgleda da je bio veoma jak i pun iskustva. Nisam želeo da prekinem sa baražem mojih zamaha, moj cilj je bio da ga se što pre rešim i što pre odem odavde.

#card166
#card205
Ojačavam svoje oružje a potom ulazim u svoj tsuki stance i tako zadržavam buff. (50 chakre i 2 slota)

#card189
Promena stance je prokovala moj bushido. Zamahujem 2 puta, svaki zamah ima 1100 demage. (40 energy 4 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world209



Samo što sam zamahnuo neki čudan talas se suprotstavio mom napadu i čudno trenje (eksplozija) ga je zaustavila. Samo što sam odmakao svoj mač neprijatelj me je napao nekim čudnim napadom od čiste chakre, znao sam da je jedini način da ga zaustavim sada u ovom trenutku.

#card195
Ulazim u odbrambeni stav. (30 energy i 1 slot)

#card189
Zamahujem 2 puta. Prvi zamah potpuno negira tvoj napad od čiste chakre, sečem kroz njega kao kroz sir i branim a drugim zamahom pokušavam da te ubije. (40 chakre i 4 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world206



Neprijatelj me je ponovo nasamario, sada je i prizvao nekakve kugle koje lete oko mene i ako ih ne uništim na vreme one eksplodiraju i nanose mi krvavu štetu. Prve kugle sam razorio svojim prstima ali za druge ćemo videti. Osećam se kao da sam najebao.

#card1389
Prvo kugle gadjam ovim. Demage mojih kugli je pojačan, a potom te odmah posle napadam. (40 chakre i 2 slota)

#card1392
Demage mog napada je 800. (40 energy i 2 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world213


"Prava si kukavica" viknuo sam kada se ovaj ludak stvorio iza mene i napao me svojim zmajevima. Odlučio sam da i ja ispratim njegove pokrete. "Vidim ni ti nisi ništa bolji." viknuo je on kada je video da sam učionio skoro pa identičnu stvar.

#card200
Prvo sam eksplodirajuće kugle izbegao brzim pomeranjem nedaleko od svog protivnika. (40 energy i 1 slot)

#card189
Drugi (prvog zmaja) napad sam izbegao svojim zamahom. (20 energy i 1 slot)

#card197
Treći napad sam izbegao sudarajući ga sa svojim napadom od čiste chakre. Ka tebi nastavlja 200 demage. (40 chakre i 2 slota)

#card1394
Potom zamahujem na tebe. Demage mog napada je 1100. (40 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world208


#card189
Sečem kugle pre nego da one eksplodiraju. (20 energy i 1 slot)

#card8
Potom odmaram. (5 slotova)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world201



#card182
Tvoji zamasi samo prolaze kroz mene (60 chakre i 2 slota)

#card189
Odmah posle ovoga zamahujem i pokušavam da te ubijem (20 energy i 1 slot)


Posle nekoliko ludih i brzinskih napada učinilo mi se da moj protivnik popušta i da slabi. Nešto nije bilo u redu sa njim. "Sada je pravi trenutak." Pomislio sam ovo kada je zvuk moje sablje projurio ka mom protivniku i pokušao da ga završi.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world201



#card200
Prvi zamah sam izbegao ovim. (40 energy i 1 slot)

#card192
Drugi zamah izbegavam ovim (50 energy i 2 slot)

#card195
#card204
Druga dva zamaha izbegavam ovom kombinacijom. (90 energy i 3 slota).


Neprijatelj odjednom poče iskašljavati krv, ponovo pada na svoja kolena (baš kako najviše i volim svoje neprijatelje) i pre nego što lipsava šalje svoj poslednji napad. Ostao sam zbunjen na kraju i ni sam nisam znao šta se dešava ali napadi su odjedanput stali. Samo sam na kraju rekao "Hvala Bogu."

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world211



Kada sam video da je protivnikov napad samo nestao u vazduhu, uzdahnuo sam i rekao. "Ichikawa sine, imam više sreće nego pameti." Pokleknuo sam od umora. Moram prvo malo odmoriti....A nekoliko sekundi kasnije pokušaću da proverim ko je dotični gospodin. U trenutku pokušavam da proverim šta ima kod njega.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sumski put #world2 Sumski put #world2

Orzek je dosao do šumskog puta gde bi trebao da se nalazi zadnji tenin kog je on trebao da pobjedi. Našao je shinobija kojeg je trebao da porazi i napao ga je kao i inače. Pokušao ga je stunovati sa blastom munje koji je izlazio iz njega. Nadao se da će naći seiki kocku i kod ovog tenina.

#card186
400dmg na ken
#card160
Pokušavam stunovati protivnika 
#card665
Stvaram malo pače na ramenu

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sumski put #world211

Orzek je video da je odmah uspeo stunovati protivnika I bio je jako srecan što je to uspeo. Izvadio je svoju katanu I jako zamhnuvsi on je presekao glavu protivniku. Odlučio je odmah pretražiti njegovo tijelo kako bi video ima li seiki kocku kod sebe.

#card353
#card19

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Sumski put #world1 Sumski put #world1