Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Lučki Grad Honoyashi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Lučki Grad Honoyashi

Ovo mesto locirano na samoj ivici sveta takođe je prozvano "Grad Kapija" posto je ovaj grad na mapi uvek u samom vrhu on otvara kapije do druge strane sveta. Ovaj grad sluzio je kao prestonica drvene Bayhalske civilizacije koja je nestala u istoriji. Bayhalsko crastvo se raspalo i započeo je ostrvski rat gde je svako bio za sebe. Ostrvski rat traje vec 53 godine i ostavio je sela u ranama. Mnogi ljudi postali su gusari i zaplovili borivši se za lične interese. Mnogo civila je stradalo i ostrvski rat je idalje u toku. Samo selo je okupirano od strane pirata koji konstanto maltretiraju ljude i napadaju nedužne civile. Priča ovog mesta je tragična jer je nekad bila prestonica najvećeg carstva u severnom moru a sada je samo piratska luka.

Kasni ponoćni sati su otkucavali kako sam se sa mojim čamcem približio ovom ostrvu. Uspešno sam ušao u selo ne primećen a čamac sam pokrio nekim čaršavom da izgelda kao da je seljački čamac. Zvona glavnog sata su trenutno kucala označavajući seljacima da bolje uđu unutra.


Uspešno sam izbegao neke piratske patrole i uputio se ka centralnoj palati laganim koracima. Dok sam tako smireno šetao privukao sam pažnju piratima koji su me odmah napali i hteli da me pokradu pa sam na brzinu prebrojao koliko ih ima

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Lučki Grad Honoyashi #world48

Ispred mene stajala su 3 pirata i gledali su da me pokradu neznajući da sam ja došao ovde kao njihov želat sa namerom da ih svu trojicu prekopam i prerežem ih na komade.


Dok me je tako gurnuo moj Hatori se podigao i otkrio je katanu koja se krila pod njim. Kako je gledao u mene i moju katanu trebalo im je par sekundi pre no što bi krenuli.


Izvukao bih svoj mač i zamahnuo njime sa namerom da prerežem svu trojicu od tih malih parazita koji su našli na mene da naskaču i da glume neku silu


#card188 #card189 #card191 #card353

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world174 Lučki Grad Honoyashi #world177 Lučki Grad Honoyashi #world179

Jedan skot nije bio dovoljno brz i moja oštrica je prošla kroz njegov stomak i prerezala ga nakon čega je on pao na licu mesta i uz reči "Osveta" je pljuno krv i preminuo je na licu mesta.


Svakao on i još jedan koji se pomakao su bacili napad na mene i ja moram da ga izbegnem tehnikom zamene jer je njihov napad jurio ka meni 


#card1


Kako su se pomakli a ja sam idalje bio na gardu polako sam se okrenuo i opet posegao mačem sa namerom da prerežem njih dvojicu i sktraim im muke


#card353 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world180 Lučki Grad Honoyashi #world172

Uspešno sam prerezao i drugog ali je ispalio napad prema meni sa namerom da me ubije. brzo bih reagovao i zamenio bih se sa stolicom koja je bila desno od mene na terasi jedne kućice


#card1


Ubrzo bih uzeo svoju katanu i opet bih posegao ka protivniku sa namerom da ga prerežem te sam napravio jak rez ka njemu

#card353

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world171

Kako bih video kako mu je grkljan prerezan i on pada na dole znak tigra koji je sklopio se ipak aktivirao i poslao je besni plamen ka meni koji sam ja uspešno izbegao tehnikom zamene


#card1


Tako kako sam gledao u tri prerezana pirata morao sam pužuriti znajući da ako ne krenem brže moraću da se obračunam sa još ove sitne ribe i lidieri će pobeći pa sam morao da se zaputim ka centralnoj palati

Bez oklevanja ušao sam u senka mod i krenuo sam da se penjem i skačem po krovovima trudivši se da budem maksimalno tih da ne bih uzbudio piratsku stražu koja patrolira ovim mestom i koja još ne zna gde sam.


Videvši palatu polako sam krenuo da skačem te sam pogledao kroz prozor glavne sobe i video sam 2 od planirana 3 čoveka koji bi trebali da vode celu ovu gusarsku bandu. Kako sam gledao nasultio sam da je bolje da eliminišem ovu dvojicu pre nego što dođe treći

Svo vreme sam držao mač u svojoj ruci i bio sam na gardu, znajući da su moji protivnici jači od mojih uobičajnih napada odlučio sam da iskoristim moj električni tok čakre i naelektrišem svoje oružije i tako se spremim da ih iseckam


#card164 #card 353


Kako sam naelektrisao mač video sam jednog od šefova kako bulji kroz prozor te nisam gubio vreme i proleteo sam kroz prozor zamahujući u njih obojicu

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi #world181 Lučki Grad Honoyashi #world184

Kako su isečeni na iznenađenju nisu znali šta im se desilo i bilu su mrtvi ali nisu pali pre no što su bacili svoje napade na mene koje sam bio prisiljen da izbegnem tehnikom zamene

#card1


Nakon toga video bih kako su moji neprijatelji poraženi i kako je selo opet slobodno ali sam se zapitao gde je treći? Uzeo bih svitak te bih ponovo pogledao i uverio se da 3 ne postoji i da ih je zapravo bilo samo 2 i da je moja misija ovde gotova

Sada stojim u kancelariji sa 2 mrtva ševa i uzimam prenosnik koji su držali i gde su okačili zvučnike oko celog grada da bi zastrašivali narod i forsirali ih na pokorenje. To će u ovom trenutku postati njihov zakleti neprijatelj.


Uzeo sam mikrofon de sam smireno uzdahnuo dok samdržao 2 leša i pripremao se da ih bacim kroz prozor i uverim sve da su mrtvi. 


TIRANI SU PALI, NARODE USTANITE NA NOGE I DOVRŠITE OSTATKE NJIHOVE BEDNE ARMIJE

Rekavši to ceo grad se probudio i ubrzo nakon 2 tri minuta mogli su se čuti krici borbe između pirata i seljaka. Kako sam slušao bilo je oko 2 ujutru i većina strže bila je iscrpljena a za pirate koji spavajusam se ja pobrinuo. Kako sam izgovorio reči uzeo sam šibicu i zapalio šatore gde su gusari koji nisu na straži (oni koji spavaju) i bez problema sam ih se otarasio.


Seljani su uzeli stvar u svoje ruke i vilama i motikama su krenuli na pirate. Neki pametniji su se popeli na gusarski brod i zarobili su ga tako kad su pirati krenuli da se povlače seljaci su otvorili plajbu na njih ubijaući većinu pirata koji su probali da pobegnu

Nakon toga polako bih se spustio kroz prozor niz palatu posle no što sam bacio 2 leša kroz isti taj prozor i uveiro seljake da su mrtvi. Kako su njih dvojica bili ubiveni seljaci su uzeli leševe i spakovali su ih u jedan kovčeg. Kovčeg su napunili benzinom i zapalil ga. Nakon što je sve izgorelo bacili su isti u more.


Seljaci su uzeli sve zarobljene pirate i hteli su da ih pogube. Neki ljudi hteli su da ih poštede kao simbol dobra, to nije bila moja stvar i nakraju su pobili sve zarobljene pirate i bacili njihova tela u okean

Kako su se svi seljaci gomilali oko mene i zahvaljivali mi što sam im spasio selo meni je postalo neprijatno. U tišini svega na brzinu sam uspeo da se odvojim iz grupice i skočim u moj brodić iskrcavajući se iz samog sela.


Kako sam odlazi ljudi su me videli i svetionik je upirao svetlom u mene. Nakon toga 1000 balona je pošlo u nebo i osvetleli su celo nebo što je bio prijatan prizor. Nisam hteo puno da se obazirem, ali kako sam odlazio takav prizor je bio veoma fantastičan




Lučki Grad Honoyashi Db22fcb60f3442f2afac4c7d45541053

Lučki Grad Honoyashi 0QXSNnK

Došao sam po nalogu svog senseija Wanga da ipsunim zadatak iz skrola. Doputovao sam u ovu oblast i malo se raspitao gde Kuroshi Allience deluje i gde vrse svoja kidnapovanja. Postavicu se i ja kao trgovac na jednoj od njihovih lokacija gde ce oni probati da me popljackaju, ja potvrdim identitet i cap carap po glavudzama.

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Lučki Grad Honoyashi #world47

Po planu nabavih neka omanja drvena kolica i napunih kolica praznim kutijama i kao neki siromasni trgovac zaputih se divljom rutom. Na njoj presreo me je jedan shinobi u cilju da me popljacka. Na njegovu nesrecu samo je upao u zamku. Krenuo sam u napad u da mu skratim frizuru za celu glavu i ono njegovo telo ostavim ćelavo. Prvo vučem katanu i stajem u borbeni stav, a potom drugom rukom iz dzepa vadim 4 kunaija i bacam na njega.

#card353 #card191 #card331

100dmg x 4

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi #world185

Svidja ti se mozda kada se plen pretvori u predatora?

Zamenio sam svoju poziciju sa kocijom koja je primila napad umesto mene. Surikeni su mu se zabili u vrat nisu ga bas ono posekli kako sam mislio da ce ga poseci. Krv je sikljala a ovaj je bez glasa nesto mrmljao dok nije crko. Pokupio sam surikene pazljivo da se ne uflekam i obrisao ih o njegovu odecu te vratio u dzep. Bilo je vreme da se nastavi putovanje. Mrzelo me je da vucaram onu kociju i samo sam je ostavio na sred puta. Svakako je bila bezvredna hrpa drveta. Trebalo bi da budem napadnut i kao obican putnik ako vide da sam sam.

#card1

Nastavio sam istom deonicom i nije proslo ni dva kilometra pre sledeceg napada. Isto bandit isto sve i ovog puta sam ja bio onaj koji prvi napada zbog svog kamufliranog izgleda. Ovog puta sam mogao malo da koristim mac nije bilo potrebe za surikenima.

Stav je i dalje na snazi idem da zamahnem na coveka.

#card353 #card189 #card15

Damage je dovoljan da ga ubije.

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi #world189

Bandit bese sposobniji nego prosli. Vreme je da se sudare katane i cuje zveckanje hladnog ostrog metala.

#card190

Skocio sam da se sudarim sa njegovom ostricom i tako blokiram napad.

700dmg na 700dmg!!!

Potom sam kad su se strasti smirile odskocio unazad i bacio 4 surikena. 100dmgx4

#card331

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world178

Izbegao je moj napad djubre pogano! Kako je uspeo!?!

Vreme je da se uozbiljim. Na njegov napad cistom cakre odgovorio sam sa zamenom sa obliznjom stenom a potom sam na njega ispalio cakra laser 450dmg!

#card1 #card237

Nije znao da i ja imam slican trik kao on. Ovo bi trebalo da ga iznenadi! 

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lučki Grad Honoyashi #world181

Bandita po sred cela probode cakra laser i prosu mu mozak po podu. Nakon uspesnog napada ostalo je smao da se odbranim od vatrene stihije koja je isla ka meni. E pa neki trikovi rade i dva put. Ponovo sam se zamenio ali ovog puta sa obliznjim zbunom i tako izbegao njegov slabasni napad! Malo sam odmorio i nastavio svoj put.

#card1 #card8

Vreme je za nove pobede i nastavak puta. Po nastavku setao sam malo duze i zasao u sumu vec podalje od grada. Tu sam naleteo na jos jednog bandita ovog puta bolje opremljenog. Covek je cak imao neki topuz obesen na ledjima videlo se da je ozbiljan batinas. Pa batinasenje nije nista za moje surikene. Bacam 6 surikena na nesretnika!

#card331
100x6

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Lučki Grad Honoyashi #world194

Branim se svojom katanom. Dolazim do tela i kupim surikene koji su ubili coveka. Nastavljam svoj put dalje.

#card190
700dmg

Negde na putu mu je kvrcnulo u glavi par pitanja. Kako je tako lako oduzimao zivot kao da nije imao vrednost? Zivot je svakako i bio samo skup nesrecnih okolnosti. Na nama koji ga zivimo jeste da nadjemo lepotu u svakom trenutku koji disemo, pijemo, jedemo, spavamo... Niko nam jedino ne moze uzeti zadovoljstvo.

Obicaj mu je bio da pokupi surikene i ostalu svoju opremu a nekad i opljacka mrtvog protivnika u zavisnosti od raspolozenja. Stalno je to radio.

Okrenuo sam se i ugledao senku kako se približava kroz gustiš. Njegova pojava je bila impresivna - visok, snazan, sa očima koje su zračile samopouzdanjem. Na svom ramenu nosio je oružje koje izgleda kao da je ispalo iz legendi sjajnu, drevnu sablju, ukrašenu runama koje su zračile misterijom. Napao sam ga sa sest surikena koje sam predhodno bio pokupio.

#card331
100x6

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Lučki Grad Honoyashi #world191

#card237
600dmg

Borba beše kratka. Od protivnikovog napada sam se odbranio čakra laserom koji stiša onu vatrenu stihiju. Otisao sam do tela i pokupio surikene po obicaju. Uvek ih je skupljao. Nakon borbe.
Sa ovim je zaključeno sve što je Wang tražio od mene. Vreme je da se zaputim ka dojou.

Vracajuci se da pogidne svoj novac od misterioznog coveka za kog je eliminisao prethondo nekoliko nindzi ponudjen mu je jos jedan zadatak. U pitanju su bila 3 sinobija pirata koji su krali neduznim ljudima stvari sa brodova. Nije preterano razmisljao i samo je krenuo da uradi sta mu je receno> Video ih je na delu i nije casio casa odmah je krenuo u napad
#card85 odgomna vatrena bomba ide ka 3 nindze sa namerom da ih izbrise iz postojanja

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world173 Lučki Grad Honoyashi #world176 Lučki Grad Honoyashi #world180

Ponovo bive vredjan od strane ljudskog olosa ali ovaj put je vec navikao. Spreman da mu oduzme zivot zarad novca nije se cak ni osmehnuo i odmah je krenuo da dovrsi posao. Spojio je ruke i iz prstiju je krenuo da izlazi plamen koji bi mogao more da osusi a kamoli spali sinobija.
#card79 temperatura u podrucju se znatno povecala zbog kolicine gorucih stvari od prethodnog napada ali ovaj je isao da spali sve sto je preostalo

The member 'Washi Oliva' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Lučki Grad Honoyashi #world175

Ponovo jeftini trikovi nindze na samrti. Deja vu pomislio je Washi dok je pucanjem prstiju proizvodio plamen dovoljno jak da ga ovo ni ne dodirne.
Razmisljao je kako ce morati ponovo dosta da putuje da bi dosao da pokupi svoj novac ali tako je kako je. Uzeo im je bandane, ili bar ono sto je od njih ostalo nakon sto su porazeni kao dokaz o izvrsenom poslu
#card57


Posle sharp edge, Kiyoshi i Sanna su se uputili ka jednom malom lučkom gradu. Kiyoshi je bio zbunjen zašto su oni ovde i šta je njihov cilj, no, Sanna još uvek ništa nije govorio jer još uvek nije bio siguran u informacije koje je tobio od Toyoke. Malo su šetali gradom, Sanna se raspitivao u vezi nekih odredjenih prodavnica i butika, Kiyoshi,ju nije ništa bilo jasno ali je pomno pratio Sannu iz stipe u stopu. Dok su tako tumari gradom svi su ih pratili, pa i neke nepoznate nindže.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Lučki Grad Honoyashi #world48

Nakon ne toliko dugog puta Kiyoshi i Sanna su stigli na mjesto zvano sharp edge, dok su isli tuda primjetili su da ih neko prati odlucili su da samo nastave da hodaju i da vide da li ce ih idalje pratiti ako nastave ubice ih ako ne mozda se sazale. Sannna i Kiyoshi su odlucili da se okrenu i da obojica rjese po jednog pa ce kasnije ovog zajedno.


Na izlazu iz sela, Kiyoshi i Sanna se odvajaju i navode ove dve nepoznate nindže da se odvoje. Sanna je presreo svog tennina i odlučio je da ga odere od batina. "Uvek kada šetam sa Kiyoshi,em naletimo na neku nevolju."
"Primetili smo vas u selu, sigurno ste ovde zbog nas." U trenutku kada je nepoznati nindža želeo nešto da kaže Sanni čula se neka eksplozija. Sanna se na to samo nasmeja i odgovori: "To mora da je Kiyoshi." Sanna se spremio da ubije svog.

#card432
Biram vatru u ovom potezu.

#card66
#card72
#card74

Demage koji šaljem na tebe je 900. (60 chakre i 4 slota)

Ovo je zapalilo teren za 75 chakre

#card61
#card61
Upijam chakru i sada svi moji naredni napadi vatre imaju +150 demage. (25 chakre i 1 slot)



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi #world209


Nindža koji je stajao ispred Sanne je primio njegov vatreni napad  i počeo vrlo čudno da se ponaša. Odjednom zemlja počinje pucati oko njih, ulaz u ovo malo selo se raspada od eksplozije a nindža napada Sannu sa 1200 demage. Sanna je primetio da nešto nije u redu, te ulazi u zemlju i izbegava napad koji je išao kao njemu.

#card98
Stvaram hp štit koji se prokuje sa pasivnom. (25 chakre i 2 slota).

Potom
#card108
Stvaram zid koji ima 800 def. (100 chakre i 2 slota)

#card432
Biram lavu.

#card1018
Bacam ogromnu količinu lave na njega i topim ga.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi #world211


Stvorile su se neke čudne kugle koje upijaju lavu. "Kukavice." Sanna viknu na svog protivnika kada je video da se skriva kao kukavica. "Ako sada odete odavde, naš gospodar će vas pustiti da odete odavde. Ali prvo odgovori KO STE VI!?"

#card1512
Zbog ghost seal,a ovo je poslednji potez u kojem imam 8 slotova. Bacam ti 8 lava bullet,a. Demage koji ide ka tebi je 3200 ali zbog tvojih kuglica demage je 2700. (80 chakre i 8 slotova).



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lučki Grad Honoyashi #world209