Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Oashisu Village

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Oashisu Village

Oashisu Village 72GhQIs

Selo Oashisu je bilo smješteno veoma blizu Paklene rijeke. Nije bilo puno poznato jer je ovaj kraj generalno bio veoma siromašan u pogledu svih aspekta ali ljudi su i dalje nazivali ovo mjesto svojim domom i živjeli tu pomoću raznih načina koji su im pomagali da prežive takve uvete.

Nakon veoma brzog ali teškog puta na pogledu se ukazalo selo koje je bilo meta Shoheieve misije. Falilo mu je još par informacija kako bi mogao pripremiti i isplanirati perfektan napad na te mlade bandite koju su zaposeli to selo. Odlučio je da povrh sela na maloj uzvišici napravi mali kamp koji bi mu služio kao mala baza dok obavi misiju i rješi sve i jednog bandita koji se trenutno nalazio u selu.

Nakon nekog vremena koje je proveo i opisu koje je dobio u papiriću svoje misije ubrzo je shvatio o čemu se radi. Genini koji su zaposeli to selo nisu mogli da se lagano sakriju jer su se isticali od običnih ljudi koji su naseljavali to selo. Sjeo je da broji pa je tako uzimao kamenčić u ruku kada uoči nekog novog i doda ga na listu u ovom momentu je to bila njegova šaka u koju je prikupljao kamenčiće. Nakon sto je završio prebrojao je sto mu se nalazilo u ruci i taj broj je iznosio ? -(bacam opciju D24 Genina)

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Oashisu Village #world53

"Huh...samo dva protivnika koji su rank manji od mene!" - nasmijao se punim glasom pokupio svoje stvari i uputio se u podnožije planine gdje se nalazilo selo kako bi se suočio sa ta dva genina koja su zaposela ovo selo. Sada mu je sve bilo jasnije, nije morao ni puno da strateguje jer je ishod bio i više nego očit i ovo je bilo nešto zbog čega je on mislio da se bezveze znoji.

Nakon što je već malo zakoračio u selo spustio je svoje stvari koje je nosio sa sobom, pročistio svoje grlo tako što je kahnuo par puta veoma opušteno te potom gromoglasnim tonalitetom uzviknuo - "Ajde bre izlazite iz te svoje šupe vani da vam presudim, ni ja ni ovi nedužni ljudi nemamo vremena čekati!" - nakon tog uzvika neki od ljudi koji su živeli tu su se povukli u sigurnost svojih domova a dva genina su izašla ispred Shoheia spremna za bitku.

#card1449
Dižem pesak kojeg je na ovakvom terenu bilo u izobilju i formiram pesčani oblak te upozoravam stanovnike da se sklone. Počinje kiša peska 200DMG.

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Oashisu Village #world179

Bacam još jednu opciju jer je prošla očigledno malo ubaggala

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Oashisu Village #world176

Jedan od njih pada momentalo kako ga pogađa prva peščana kap direktno u vrh lobanje dok on baca 3 kunaia prema Shoheiu. Drugi je očigledno izbegao napad i spremao neki nasumični potez koji bi bilo teško predvideti i koji bi ga mogao izvući iz ove situacije.

#card1
Ulažem 10chakre izbjegavam tri kunaia.

"Prijatelj ti je malo nesposoban.... da vidimo tebe?!" - uzviknuo je i pogledao u preostalog jednog jedinog protivnika.

#card1446
Bacam talas peska 380DMG.

pesak : 75

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Oashisu Village #world174

#card1
Ulažem 10 chakre da izbegnem tvoj napad vetra.


"Hahahaha ovo je bilo smješno, ajde slobodno izadjite sada, gotovi su i moja peščana kiša polako staje!" - rekao je Shohei punim glasom kako bi ga što više stanovnika čulo, potom je pogledao u tijela dva raspala Genina koja su ležala nepokretna, nasmijao se i počeo polako da pakuje svoje stvari za put nazad kući.

Kako bi put bio lakši ostavio je stvari koje je ponjeo viška to je većinom bila hrana i neki materijali za formiranje šatora. Sredio je svoju odjeću i kada je spakovao sve odlučio je da kupi neki suvenir iz sela kao znak zahvalnosti za njihovo gostoprimstvo pa je tako dobio novu glinenu figuru u obliku ribe.

Stajavši zajedno sa liderom tog sela, pozdravio se i laganim hodom krenuo pravcu svog doma i kuće. Okreno se još jednom i mahnuo svima uz polublagi osmeh na svom licu kao znak zadovoljstva koje je imao nakon što je uspeo veoma brzo da reši problem u kojem su bili.

Sedeo sam za barom Oashisu sela, domundjavajući se sa narodom koji je bio i više nego pripit za njegov ukus. Mesto je smrdelo na alkohol, znoj i žegu.. Aj da je i na neki skuplji, al ovo nije ni bio hmelj već neki shadow clone istoga. Malo mi je falilo da me izbace zbog ekstenzivnog povraćanja po lokalu ali suzdržavao sam se koliko toliko. Misija je bila prosta - Kage No Itto organizacija me je kontaktirala radi bitne misije koja bi mi mogla lepo napuniti već prepun novčanik. Špijunaža nije bio moj ekspertiz, ipak, voleo sam da se izdvajam s izgledom i ponašanjem, al za ovu operaciju to nije baš bilo neophodno. Malo njih je znalo da se u ćošku ovog lokala okupljala grupa koja me je unajmila.

Neko je špijunirao na moje drage poslodavce, a to se ni meni, a ni njima nije svidelo. Posle tolikih silnih sastanka (dvaput nedeljno, sve po psu sa pišaćkom od alkohola i izlizanim špilom) i toliko informacija koje su procurele, nisu više mogli da pohvataju ko je kome šta rekao. Tu sam ja bio nekim čudom svetionik nade - barem lideru organizacije - zato što me je unajmio da razrešim sve to. U mahu, dižem ruku barmenu i tražim od njega flašu nekog malčice skupljeg alkohola - ne previše da ne privučem pažnju al bilo šta s lepim odsjajem ili labelom. Barmenu nije dugo trebalo da iza šanka izvadi nešto finije pivo, uz 1000 ryoa kaparu. Otvorio mi je flašu, a ja sam uzeo cim po cim, pljujući krišom pod - ovo pivo je bilo još gore od prošlog naručenog.

Veče je prolazilo uobičajeno - barem onako kako mi je lider opisao - oni piju, kartaju se, pričaju, al ništa neobično. Prošao sam kroz sve goste lokala pogledom barem pet puta - naravno krišom kroz reflekciju pivske flaše al.. Sve ovo mi je delovalo opet čudno. Nikakav beležnik, niko konkretno nije bio zainteresovan za ovu grupu. Ni jedan ogrtač nije bio napola skinut, dovoljno da čuje nešto - čak oko njih nije ni muva mogla prići - većinom zato što je tu stojao njihov verni summon Gamakita koji je jeo sve insekte koji su prišli. U čemu je onda bio štos? Dal nešto propuštam? Nisam baš toliko površan šinobi da mi transformation jutsu ili neki skriveni kamuflaža segi špijun promakne.

Lider grupe je odjednom ustao - verovatno zbog pobede u pokeru - a potom naručio turu za čitav bar - na šta su svi ustali bog zna zbog čega. Ja bi iskreno plakao da mi neko plati turu one pišaćke, al ajde. Lakše je bilo doći do alkohola nego vode u pustinji. Tura za turom je dolazila, a glas od lidera i njegove bande je bio sve glasniji i glasniji. Mislim da je očigledno bilo da su špijuni zapravo bili oni sami. Budale uzmu napiju se, pa ispričaju čitavom lokalu priču za pričom. Priče se šire, hteo ti to ili ne - al eto. Nakon što su se smirili malo, prišao sam lideru grupe, te mu prošaputao rezultate moje misije. Samo malo tiše sledeći put i možda vas šinobi policija il ko zna ko više neće zaustaviti. Lider - pomalo nezadovoljan otkrićem - nerado me je isplatio al šta će kad sam upravu. Napuštam ovaj odvratan objekat.

Dosao sam ovde u nadi da cu da nadjem poslednju i svoju trecu Seiki kocku, odmah cu se baciti u akciju kako bih je pronasao. Cunina ispred mene moram ubiti izuzetno brzo jer mi vreme istice.
"Cao, lepi."
#card49
#card1206
600 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Oashisu Village #world187

Zasto svi ovi pokusavaju da me napadnu kenjutsuom kada sam ja pretvoren u vodu. Logika im i nije bas nesto na nekom visokom nivou, nema veze svakako samo da vidim jel ima tu kocku ili ne i da nosim sve to kod gospodara.
#card1214
1000 dmg, korenje ide direktno na Cunina

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Oashisu Village #world189

Opa, vraca mi korene nazad, ma jel? Steta sto ne zna da i dalje mogu da se odbranim, slab je ovaj, mora jos pasulja da jede.
#card1140
Posto napad ide direktno na mene kao sto sam ga ja poslao na protivnika, ovaj zid se stvara i blokirace korene od 1000 dmg koje ide ka meni.
#card36
500 dm

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Oashisu Village #world184

Moj vodeni zmaj dovrsio je ovog obicnog smrtnika, sada je vreme da vidim da li je imao Seiki kocku, ali pre toga da se odbranim od ovog slabog povetarca.
#card1
* Tsumi se nakon odbrane uputio da pretrazi les u nadi da ce naci Seiki kocku *

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Oashisu Village #world2