Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Koriko Island

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Koriko Island

Ostrvo sakriveno duboko u okeanu oblasti 72, dosta je cudnovato i u njemu je nekada davno zivela stara civilizacija koje vise nema. Sada se ovde samo nalaze rusevine koje cuvaju istoriju o njima.

Nakon duge plovidve brodom iz raznih oblasti, napokon je dosao u oblast 72. Ovde je dosao dojavom da su cetiri veoma veste nindze uspele da razviju senzor spozobnosti do velikih granica. On je dosao da bi ih zaustavio u tome, a s obzirom da zna kako opasni mogu da budu uvek je bio na oprezu i nije skidao gard. Prijala mu je atmosfera ostrva a u isto vreme je bio na oprezu od iznenadnog napada. Onda se zaputio ka podzemnom lavirintu.

Rurimetsu laganim hodom, ne praveci puno buke ulazi u podzemni lavirint. Shvatao je da je ovo savrsena teritorija za njegove neprijatelje ali isto tako da je to jedini nacin da ih zaustavi. Ubrzo je poceo da trci kroz lavirint zeleci da zbuni neprijatelje i oteza im koriscenje njihovih sposobnosti. Usput je pamtio puteve i mapirao lavirint u svojoj glavi.
Koriko Island 1000_F_539500595_FXSCaNbjCZN1UoIr549ho7ghX9tRhJTz
Ubrzo nalazim shinobija koji nije mogao toliko dobro da se sakrije i zbunio se.
Pasivne kroz celu borbu :

#card108
-100 ch ulazem i obavijam sve oko sebe i ostavljam dovoljno prostora za radjenje tehnika i bacanje projektila.
#card1476
-30 ch +300 dmg na projektile
#card331
-10 eng bacam jedan na njega ekstra naostren ima 710 dmga

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koriko Island #world195

Rurimetsuov napad je uspeo i pogodio je protivnika tacno u vrat. Nakon toga on na Rurimetsua baca siljke iz terena od kojih ga brani defence i defence je jos na terenu. Nakon toga jos 3 neprijatelja dolaze u nadi da osvete palog drugara. Provirujem kroz isti otvor bunkera i bacam po jedan shuriken za svakog od njih. Shurikeni bivaju obavijeni chakrom sto ih navodi da se vrate nazad meni.
#card1466
-30 ch vracaju se nazad pri bacanju
#card331
-30 eng

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koriko Island #world193 Koriko Island #world191 Koriko Island #world197

Nakon uspela 2 napada zabijam se nazad u bunker dok njihovi nemocni napadi udaraju u njega bez ikakvog efekta. Jedan shinobi , pak izbegava moj shuriken te baca svoj napadod koga me bunker brani, te se promoli kroz otvor bunkera. Rurimetsu se zatim razdra smejuci se histericno.
"IPAK SI NESTO NAUCIO OD SVOJIH DRUGARA, STETA STO SE NECES PROVESTI NESTO DRUGACIJE."
"SAYONARA!"
#card331
-10 eng 710 dmg

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Koriko Island #world191

Nakon uspelog napada u glavu, Rurimetsu seda i naslanja se uz zid bunkera paleci cigaru zahvaljujuci plamenu protivnickovog napada. Zatim rece sebi..
"Paaa.... izgleda da je to to."
"Malo cu ostati ovde a zatim se mogu vratiti u selo, Ovo ostrvo mi je nekako mirno bez ovih majmuna naokolo."
Koriko Island A02a7b6c9aa24c8c452944f5315f7ea1

Stigao sam na svoju prvu ANBU operaciju. Ostrvo je delovalo ocaravajuce, pravo piratsko, nema sumnje da se nalaze ovde. Noc je, vedro nebo, stvoreno za neku romantiku koju bih mogao imati na ovom ostrvu, ali nisam danas bas zbog toga dosao. Kaizoku pirati, vesti atentatori, nije naivna misija uopste i mislim da je mog kalibra i da cu uspeti da se domognem tih tajnih dokumenata i odnesem ih Genjiju. 
* Tsumi je gledao u selo sa drveta nadomak samom ulazu koji nije bio ogradjen niti je bilo ikakvog obezbedjenja * 
Sama pomisao da se ovde skrivaju veoma veste ninje i da nema nikakvog zida me je zaista zacudila. Kako sam isao ostrvom mogao sam videti rusevine, kao da je nesto starija civilizacija imala svog uticaja ovde. Mesto je potpuno renovirano i novo, mozda su to upravo bili ti pirati koji su ulozili u ovo selo. Video sam neke bljeske, nalik kao da je neko slavlje. Rodjendan vodje, ili mozda nesto drugo? Mozda bih upravo ovo mogao iskoristiti kako bih uzeo tajna dokumenta.
* Tsumi polako ali veoma oprezno ulazi u moderno selo *

Usao sam u samo seoce jako oprezno jer se iza svakog ugla mogla naci pretnja. Ponasao sam se primereno u skladu sa okolnostima i veselog raspolozenja. Video sam razne standove gde su se prodavali skupoceni nakiti, personalizovani novcici, kaputi, macevi, .. Jedan poseban stand mi je dao jednu odlicnu ideju kako bih mogao inteligentno da preuzmem njihove dokumente. Bio je to stand sa njihovim prepoznatljivim piratskim sesirima. Zainteresovao sam se da uzmem jedan kako bih se lakse usetao u rulju koja je bila poznata po tome sto imaju sesir na glavi, to ih predstavlja da su clanovi Kaizoku pirata.
"Oprostite, koliko vam je jedan sesir?"
Prodavac mi je potom odgovorio, mada kada sam ga gledao delovao je kao da je mrtav pijan.
"ZA TEBE DZABE, SINKO!"
Kao sto sam i mislio, bio je mrtav pijan. Smrdeo je na neki jeftini rum, mada to nije bitno. Zeleo sam nesto da ga pitam.
"Sta se uopste i desava ovde, zbog cega je ovolika masa ljudi okupljena?"
Prodavac sesira mi je pritom odgovorio:
"FESTIVAL, SINK-"
Deluje kao da ga je dotukao jeftini rum, nebitno, radi se o festivalu, ha?
* Tsumi uzima svoj novi slamnati sesir i stavlja ga na glavu *
Taman mi prelazi preko pola lica, cak i da me iko ovde zna sa poternice, deluje kao da nece biti nikakvih problema.

Ovaj slamnati sesir mi se bas dobro uklapa, mogao bih da ga zadrzim nakon sto odem odavde. Elem, sada moram da udjem medju ovu masu ljudi.
* Tsumi ulazi u rulju gde su puni stolovi jeftinog i skupog ruma, piva i svih ostalih zestokih pica *
Kako sam se kretao, saletali su me sa svih strana, atmosfera je bila bas luda. Napolju je bilo jako toplo, duvao je neki topli povetarac, sve jako odlicno za odrzavanje ovakvog jednog festivala, pravi piratski. Medjutim, paznju mi je privukao jedan njihov jako odeven gospodin, imao je kaput, a pritom i sesir tamnije boje, definitivno je bio jedan od komandira, ako ne i glavni. Bio je mrtav pijan i cekao sam trenutak kada ce da ode da izvrsi malu nuzdu kako bi mu bilo malo lakse. Dok sam setao bilo je i raznih komentara..
"PAZI KUDA HODAS, CRVENOKOSI!"
..
"KAD CES DA SE ZENIS MALENI?"
..
"500 ryo je jedna noc, za mnom.. "
..
Bili se tu samo neke od recenica koje sam imao priliku cuti tokom veceri, ali to nije rusilo moju koncentraciju na mojoj operaciji. Definitivno sam sarmirao prolaznike svojom harizmom i osmehom, posebno zenski auditorijum. Konacno, taj gospodin pirat, atentator, sa dugom crnom kosom i sesirom tamne boje ustaje kako bi otisao da urinira iza zgrade gde nema nikoga i sam je mrak. Kako se kretao pirat, kretao sam se i ja, te on vidno mrtav pijan staje da urinira u mraku zajedno sa mnom.
"Opustajuce, nije li, sefe?"
Stojali smo jedan do drugog nasmejani, njegov sesir tamniji, moj svetliji, definitivno me je potcenio i nije sumnjao sta sledi. Video sam mu i kljuceve pored kaisa od koze.
"Tako je, maleni, ali nesto me je dotuklo, BRAHH-"
Krenuo je da povraca, covece ovaj jeftini rum im stvarno nije nekog kvaliteta sto opravdava i cenu. Kolabirao je ispred mene te sam mu uzeo kljuceve. Bio je potpuni mrak te niko uopste nije obratio paznju niti je imao nadzor nad nama.
#card14
Pretvorio sam se u njega, uzeo njegove kljuceve i sesir i uputio se nazad na festival, dok je on skroz pijan i onesvescen, u svojoj pisaci, lezao na podu.

Kako li odrzava ovoliku kosu? Ulazim na festival i vec vidim da je mali broj ljudi vec popadao od jeftinog ruma kao ovaj dzentlmen sa kim sam urinirao. Nudile su mi se razne prostitutke, molili za cin clanovi ovih Kaizoku pirata. Vratio sam se za sto da se pozdravim sa ostalim komandirima, vec je bilo pred svitanje, ali i dalje je mrak. Uzimam flasu sa stola i laganim koracima se upucujem ka najvecoj zgradi u selu u nadi da tamo mogu naci pirata koji ce mi reci gde su dokumenti.
"Kuda si posao, Smolte? Nije jos ni jutro osvanulo.."
"Spava mi se, odoh."
"Ih, al si neki.. Putuj, Igumane!"
* Tsumi transformisan u komandira Smolta odlazi dalje od stola i upucuje se ka najvecoj zgradi u selu *
Moram sada naci ulaz u ovu zgradu, covece bas je moderna, mogao bih da odvedem arhitekte odavde u selo skriveno u vodopadima..
#card10
Osecam neku cakru, daleke jacine od moje, ali opet je blizu.. Deluje kao da ima cuvara na vratima.
* Tsumi transformisan u komandira Smolta odlazi do cuvara kako bi saznao gde su tajni dokumenti *
"Cudno sto i ti nisi na ovom nasem festivalu."
"Majka mi je pri samrti, komandire."
"Zao mi je sto to cujem.. Imam hitno naredjenje i moram prevrsiti izmestaj tajnih dokumenata."
"Ne brinite, odvescu vas do mesta gde se cuvaju tajni dokumenti."
* Tsumi transformisan u komandira Smolta prati cuvara do mesta gde su tajni dokumenti *
"Moramo ih premestiti zbog sigurnosti i veoma je hitno. Nadam se da razumete bitnost ovog premestaja."
"Sve mi je jasno, komandire Smolte. Izvolite dokumenta i cuvajte ih kao oci u glavi."
"Sve ce biti u redu, ne brini se. Ovi tajni dokumenti su u sigurnim rukama."
"Ne sumnjam, komandire Smolte!!"
* Tsumi i dalje transformisan u komandira Smolta odlazi od cuvara koji mu je mahao radostan sto je video Smolta kao da je neka senzacija.. *
Sada kada sam udaljen i nema nikog oko mene vreme je da se sa ovim tajnim dokumentima vratim nazad u selo skriveno u vodopadima. Genji ce biti presrecan zbog ovoga. I dalje moram obratiti paznju posto su vesti atentatori.
* Tsumi je otisao u sumu daleko od sela *
Sada cu samo da odem odavde, svanulo je, nema sanse da me pronadju.
* Tsumi se vraca u svoj pravi oblik, vise nije transformisan kao komandir Smolt, kod njega su ostali kljucevi i njegov tamniji sesir kao i tajni dokumenti iz najvece zgrade u tom selu *
"Zbogom!"
#card21
* Tsumi se vraca nazad u selo skriveno u vodopadima nakon sto je uspesno izvrsio svoju prvu ANBU operaciju *