Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jin vs Tonic

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jin vs Tonic

Uchiha, Vatra, Vetar, Zemlja
200 spretnosti 100 kontrole 


1500 tokena.
500 premijum vatre
500 premijum vetra
500 zabranjena Nature Chakra Drain 


The member 'Jin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Jin vs Tonic #world46

⁂ Demonic Body ⁂

Kaguya Kenjutsu Munja Vetar

300 brzine

The member 'Volen' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Jin vs Tonic #world50

Pasivne tehnike :


Naprezem 800HP sa demonic body, dobijam 50 bone shielda. Shunpujem ti u facu da se intezivno pogledamo u oci i plasem ti sa svojom sveže izvadjenom podlakticom po grudima.

#card447 #card1386 #card200 #card1394

Damage 500, zagarantovani 300.

- Pasivne tehnike - :

- Premijum tehnike - :


Odmah dižem zid i to mi omogućava da u potpunosti blokiram tvoj napad i čitavu štetu i prokuje mi pasivnu Zemlje, +100HP Shield.

#card103
-20ch 

Tu se moje ruke nisu zaustavile već nastavljaju da rade znakove dok brzo i jako skačem odatle u cilju da se sklonim na drugi kraj terena i stvorim distancu koja meni ide u korist, dok to radim u pola mog pomeranja otpuštam tehniku koju sam pripremao odmah posle Doton Wall-a a pre pomeranja i veliki Zmaj od Zemlje prolazi kroz zid u koji si ti udario svojim napadom, dobija +300dmg a ja se nalazim na sigurnoj udaljenosti od tebe i tvojih zamaha. 

#card22 #card102 
-120ch, -250en
800dmg

Potom palim tehniku vetra i time ti onemogućavam da mi priđeš u sledećem potezu. 

#card125 
-20ch 

Refleks > Costant Combat > Clematis > Lunar Fang

Clematis ruši zmaja i zid ispred mene, Lunar Fang ide ka tebi da objasni zasto se zove Lunar.
Damage 1200 zabranjena, 300 bushido 200 mac 200 Stance, 1900, zagarantovani od ninjutsu napada 380 ali ja vise volim ovaj od brzine, draži me dosta tako da ću njega 300.
#card203 #card191 #card1391 #card197

1000 dmg od tvog napada upijam tornadom od vetra i sada ostaje 900dmg sa kojima bi se trebalo pozabaviti. Ulažem 60 chakre (-15 zbog Učiha Ability i 100 kontrole)  u Fire Breath i sa premijum karticom Vatre (+200dmg) dobijam potreban dmg od 800 za neutralisanje tvog daljeg napada. Aktivacijom Fire Breath dobijam 1 stack (25dmg) vatre na terenu. Primam 100dmg od ostatka napada i to mi neutrališe moj HP štit. Tornado kruži tik iza mene i čeka da bude pušten s lanca.

#card142 #card57
-80ch

Oke mi se crvene i to je znak da je Šaringan aktivan i od njega crpim 100 brzine što će umanjiti zagarantovanu brzinsku dalju štetu. Dodatno radim Doro Hoshi koji ti onemogućava kretanje za sledeća dva poteza i s obzirom da mi je u prošlom potezu srušena kreacija ispucavam kamenje na tebe slot i chakra free. 

#card1366 #card91 
#card93
250dmg
-25ch

Polećem i izbegavam kamenje. Doro Hoshi ne radi više na mene jer sam poleteo, Spoiler Alert Doro Hoshi ce i tebe rootovati od drugog kola turnira. Naprezem misice za -600hp. Stvaram bodež sebi na ruku, potom se vijorim u vazduhu i obrušavam se na tebe. Ti si izmedju mene i tornada pa da vidim bas sto si ga stvorio iza sebe i kako ćeš me sada napasti sa njim. xD

Damage je 400 bodez + 200 combat stance + 100 pasivna munje. Zagarantovani je 350. Bone Shield moze da raste jer sam izgubio hp - sada je na 150.

#card138 #card183 #card447 #card1390 #card1392

Stvaram naboj vetra ispred sebe koji me brani od tvog napada, imam 100 brzine od šaringana i primam svega 50 zagarantovane štete. (Prošli potez je onih 100dmg istenkovao moj HP štit.) 

#card141 #card4
-40ch -50en

Ja nisam morao da šaljem moj tornado na tebe, ti si došao do njega. Ulivam čakru u svoje noge kako bih pojačao blago svoje kretanje i omogućio da brzo potezno načinim još nekoliko manevara u stranu kako bih pridobio još distance od tebe leteće napasti. Odmah po svom manevrisanju šaljem onaj tornado što je bio između tebe i mene a sada je ispred tebe. Dmg je 1000, zag od razornosti je 200

#card142

Aktiviram svoju zabranjenu tehniku i dobijam nove sveže čakre +400 a potom krećem u ofanzivu sa preostala 2 slota ispaljujući vatrenu loptu koja ima ukupno 700dmg xD

#card410 #card66
-300en -15ch

400-15=385ch