Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Krznarska Radnja Fumo-Go

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Krznarska Radnja Fumo-Go

Krznarska Radnja Fumo-Go osnovana je od strane Fumetsu Uzumakija kao porodični biznis iz njegove ljubavi prema lovu. Krznara prodaje prava krzna od svih životinja u okolini (u vidu kapa i bundi naravno) i takođe otkupljuje ne prerađeno krzno koje je teže da se nabavi za pristojnu cenu. Krznara se bavi kvalitetom ne brzinom. Sve mušterije su zadovoljne ovom radnjom i ona se nalazi u glavnoj ulici sela u trgovačkoj varoši

Nakon nekog vremena skupilo se sve i konačno smo iz starog bara koji je držao moj pokojni deda dobili krznarsku radnju. Vredno smo radili i ja sam doprineo najviše za pravljenje radnje, postao sam CEO ovog malog biznisa a moja braća rade kao krojači za ekstra džeparac


Upravo sam u krznaru doneo jedno vukovsko krzno da bi ga preradili. Otišao sam u pozadinske delove radnje gde mi skaldištimo krzna koja uzmemo. Uzeo bih krzno i stavio bih ga na vučij red gde trenutno uopšte nije imalo krzna zbog velike želje i prodaje istog

Nakon što sam ostavio krzno bio bih spreman polako da otvaram čim se i moja braća nacrtaju ovde da zajedno radimo u krznari. Hteli smo da zaradimo neke praice za našu lepu kuću i tako pomognemo majci i ocu sa plaćanjem svih računa.


U daljini video bih ta 2 tupsona kako dolaze sa puta. Gledoa sam u svoj novi sat i govorio sam sebi vrlo razočaranim tonom


Oni imaju 15 godina i obojica kasne


Nakon toga oni bi došli da kad bi povukli kvaku videli bi da je otvoreno te bi ugledali mene i zapitali se kad li sam pre došao

Kako su oni došli pozdravio bih ih i rekao bih im da se spreme zato što je ovo prvi dan kako radimo i da trebamo da se potrudimo da ostvarimo kvalitetan i luksuzan utisak na naše mušterije


Nakon toga uzeo bih sake koj sam držao u frižideru iza u krojačnici te bih izvaido 3 čašice i nazdravili bi smo početak za biznis koji je trenutno u usponu.Biznis koji će se sigurno jednog dana proslaviti i probiti među velike krzanrske brendove shinobi sveta

Konačno nakon nazdravljanja oni bi otišli u Krojačnicu i vratili bi sake u frižider dok bih ja spustio čašice i bili bi spremni da krenemo sa radom


U 8:00 na ovaj divan zimski dan otvorili bi krznaru bez očekivanja prevelikog broja ljudi da dođu na ovo mesto ali sa nadom da će nekolicina onih sa ukusom da uzme ono što im treba


Na prijatno iznenađenje u prvom satu biznisa imali smo već 10-tak mušterija koje su sve izašle i fino nam platile na čemu su naši džepovi profitirali vrlo povoljno i puno

Baji je odlučio da se malo prošeta te je izašao iz kuće i 50 metara od sebe video je krznarsku prodavnicu.Odlucio je da dodje tu ds udje da vidi ima li šta zanimljivo Baji otvara vrata trgovine.
Dobar dan ima li koga?

Izašao bih iz krojačnice nakon malo ćaskanja sa braćom te sam čuo dok prolazimkroz vrata kako neko govori imali bilo koga. Ugledao bih čoveka na ulazu te bih smirenim glasom odgovorio.


Naravno da ima, uđite.


Nakon toga bih prišao čoveku pogledao bih u njega i smireno bih ga upitao.


Kakvu garderobu želite?

Baji malo razgleda po radnji da vidi ima li sta lepo te je upitao vlasnika.
Imate li mozda neki kaput sivkaste boje?hoću da ga nadjem ali ni u jednoj trgovini nema pa sam naišao na vasu pa sam odlučio da udjem možda kod vas ima.A iako nije problem i neku kapicu da imate bilo koju.

Kako sam smireno sedeo za šankom i kako sam čuo njegove reči nisam mogao da se ne na smejem jer sam baš juče ubio onog srebrenog vuka koji je terorisao narod na putevima kroz severnu šumu


Imam jedno koje bi trebalo da bude sveže sa krojačnice


Otišao bih do krojačnice gde bi ona 2 bića od moje braće zapravo uložili neki trud u ovo odelo te bih pogledao u njih i rekao bih im smireno


Gde je Bunda od Srebrenog Vuka?


Jednostavno bi ueprili prstom levo na čiviluk na kome je visila sveža nova bunda svetlo srebrene boje napravljena od vučije kože. Otišao bih nazat u butik i pokazao bih odelo Gospodinu te bih mu rekao


Da li vam se sviđa nešto ovako?

Baji je sačekao da vlasnik dodje sa bundom nakon par minuta dosao je sa prelepom srebrnom bundom i pokazao je Bajiu te je on rekao.

Preljepo je gospodine možete mi reci koliko kosta bas bi voleo da ga imam.Bas ste iskusni u lovu čim imate ovako lepe bunde i kapute.

Pogledao bih u vrlo zainteresovanog kupca koji je veoma zadovoljan kako je njegovo odelo ispalo. Jedno stavno bih mu rekao sa blagim osmehom


Sa obzirom da je ovo najveći viđeni vuk u okolini treba koštati puno, ali ja ipak neću ići izvan kolovoza i rećiću oko 22.999 ryo-a će biti u potpunosti dovoljno za ovo odelo


Gledao je u kupca i nije mogao da veruje da ovoliki kvalitet prodaje za ovako jeftinu cenu ali ipak biznis je biznis negde se mora početi, zar ne? i tako sam smireno čekao odgovor svoje mušterije

Baji se šokirao da ovako prelepo odelo kosta jako jeftino

Samo toliko za ovo prelepo odelo? Nije problem evo ti pare konačno sam našao neko lepo odelo!Ako mi bude opet sta zatrebalo od kaputa i bundi docu odma ovde!


Baji vadi ryo iz džepa i daje gazdi.

Lagano bih uzeo pare te bi ih stavio u kasu spreman da izvadim kusur i kesu da vratim sve čoveku. Potom bih uzeo odelo i lepo bih ga spakovao u kesu te bi hkesu predao kupcu. Nakon toga bih uzeo pare i vratio bih kusur od 2.500 ryo-a čoveku. Potom bih smirenim tonom rekao osobi


Hvala na kupovini dođite nam opet


Nakon toga bih jednostavno stao i pogledao bih u kasu pre nego što bih je zatvorio i zaključao bih je svojim ključem

Lagano sam uzeo kusur od gazde trgovine i kesu sa kaputom bio sam vrlo znatizeljan za njegovo ime te sam ga sa smjeskom na licu upitao
Bilo bi mi drago da znam vaše ime gospodine kada sledeću put da dodjem da znam.Ja sam Baji odmah da vam se predstavim.

Pogledao bih u čoveka koji mi je upravo otkrio svoje ime i ponudio moguće prijateljstvo u budućnosti. Jednostavno bih se nasmejao te bi mu smireno rekao


Moje ime je Fumetsu, Fumetsu Uzumaki


Nakon toga bih smireno pogledao u Bajia zainteresovan da li ima još neko pitanje da mi postavi ili ne. Dok sam uzeo šolju kafe koju sam imao pri šanku 

Sa osmehom na licu pogledah u Fumetsua te sam krenuo izlaziti iz njegove trgovine okrenuh se prema njemu i reče mu

Fumetsu Uzumaki nadam se da će mo se jednog dana bolje upoznati ili ako hoćeš možeš doci do kafica ili do mene ja cu ti pokazati lokaciju.

Pogledao bih u čoveka koji zapravo i želi da se nakad bolje upoznamo a ne izgleda kao neki slabić kog mogu oduvati jednim svojim pokretom mača. Pogledao bih u Bajia i smireno bih mu rekao


Naravno naravno, ali trenutno idalje radim smenu zatvaramo tek oko 4 možemo tad otić negde, ti biraš mesto


Rekao mu je strpljivo čekajući odgovor od Bajieve strane koja je izgledala kao da će dati pozitivan odgovor

Cuo sam pozitivan odgovor od svog verovatno buduceg prijatelja te sam mu pozitivno odgovorio
Kada završiš smenu dodji do bara ja castim da se malo bolje upoznamo i izgledaš kao veoma jao ninja to poštujem radujem se našem budućem prijateljstvom.

Mnogo raznih stavri po pristupačnoj ceni, 
prodavci su jako ljubazni. 
Evo ovaj beli kimono košta samo 10 zlatnika dok u drugim
prodavnicama je mnogo skuplje. 
Kupovine vikendom dok sam još bio na akedimjij uvek će mi ostati u  sećanju, 
kao i period dok sam ovde radio.

ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff