Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Misija Kaneko i Muro

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Misija Kaneko i Muro

Misija Kaneka i Muro-a.

Konacno stigli smo!, prva nasa zajednicka misija Kaneko, "Jesi li spreman?" nadam se da ce uspeti sam da odradi veci deo posla da ne moram previse da mu pomazem ali ako mu zatreba pomoc tu sam da mu pomognem u tome!

"Spreman sam" Došlo je vreme da završimo prvu misiju i pokažem ko sam ja stvarno "Muro ti ih samo lociraj a ja ću da ih završim"
rekao sam mu i pustio ga da završi svoj deo posla kada se sve završi častiću svakog ramenim ima da ih oderem,ali neću da budem preterano samouveren ko zna šta može da mi se desi,krećemo u potragu za njima...

Nakon određenog vremena osetio sam nešto,nasmejao sam se i rekao "Tu si buzgo",prvo ću da započnem sa
mekom od vetra.

#card123
"izađi moronu mali"
bitno mi je da izađe jer onda kada budem mogao da ga vidim tada đu ta ga razorim

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world180

Videćemo sada kad se otkrio vreme je da ga se otarasim
#card126
"Ovo je tvoj kraj mali"
"Razneću te sadaaaaaaa!"
imam te ako ovo izbegneš svaka ti čast.Moraću ovo malo da ubrzam previše mi sporo ide ali nema veze.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world172

Hah gledao sam sa strane i nije lose ono sto sam video pa sam odlucio da ja malo preuzmem stvari u svoje ruke i malo i ja da se borim da ne bude da sam dosao za dzabe cak dovde "Sad malo ja Kaneko!!"
bacam vatrene metkove na tebe geninu #card60

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world176

Posle toga sam otisao sa strane i pustio njega da se jos pokaze, a ja sam za to vreme odmorio i vratio sebi cakru i za to vreme gledao Kaneka kako se on snalazi u borbi i da li ce uspeti da ubije ovog treceg genina. #card8

Pa buzgo moja oštrica od vetra diluje dvesta demeča,i tako dok je pokušavao da se odbrani moja oštrica vetra mu je odrubila glavu
"Kako si patitičan"Pitam se da li je Muro rešio jednog,vreme je da krenem ka njemu,dok sam išo razmišljao sam jedan je gotov ostala su još dvoica.
Na putu do Muroa naišao sam na još jednog

#card124
ulažem dodatnih 20 čakre tako da će se njegovi proektili ako ih bude bacio odbiti se ka njemu naravno ovo je samo mamac da

ga navučem posle kreće zabava.

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world171

Malo toplote će da mi našteti tako da neprihvata tvoju ponudu da se krčkam u šerpi
#card1
iza tebe sam i napadam te
#card350
"Umri stoko kad napadaš nevin narod"
ovo bi trebalo da je dosta

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world175

Hahahahahahahahahahahahahahahaha vreme je da završim

"Ovaj metak će da te urniše"
#card123

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Misija Kaneko i Muro #world172

Opa nije bila losa misija, nije ni Kaneko toliko los, dobar je, svidja mi se kakvu zelju ima za borbu vremenom ce biti sve jaci i jaci i sve bolji i bolji zato sam ponosan na njega i na mene naravno sto smo zavrsili ovu misiju uspesno "Nisi bio los Kaneko ali u buduce ocekujem dosta bolje od tebe..."

Hahaha "Ti si budala" moj metak je raspršio tvoj mehur i probio te kroz srce koje ću da ponesem sa sobom,lepo je bilo igrati se sa dečicom ali imam ozbiljnijeg posla moram da se vratim kući.Iskreno nisam očekivao da će biti ovako lako nadmudriti ove budale
sada krećem kući zajedno sa murom.
"Konačno da mi krene kako treba"rekao sam tiho dok smo pakovali stvari i kretali kući.