Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustinja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustinja

Veoma velika i vetrovita pustinja sa malo informacija...

Na putu do nase misije prosli smo dug put i ozedneli pa sam odlucio da sednem i izvadim flasu vode iz mog ranca koju sam poneo i da popijemo Kaneko i ja da bi se spremili za njegovu prvu misiju, znali smo da nece biti lako ali smo bili spremni...

Nakon dugog puta stigli smo u ovu pustinju,oko nas su bile peščane dine a moj crni ogrtač se viorio na vetru,morali smo da nastevimo dalje uprkos svim nevoljama,pogledao sam muroa kad sam primetio da je poneo dosta toga sa sobom ima da bude zanimljivo vreme je da krenem ovde nema vode a ožedneo sam.

Shin se obradovao ovim putovanju sa Saburom.Jeste da je dosta cutao ali kad bi profovorio obojica mi se smejsli.Shinbi ga pokusavao zasmejsti ali nije uspevao bas je grub ovaj Saburo bio.

Saburo mislim da smo stigli gde trebamo zar ne?

Vidio je Shin veliku pustinju koja nema keaja preko idi samo neka pescana brdasca i pustos.Prikladno mesto za borbu.

Saburo i Shin su stigli na destinaciju gde on treba da odradi svoju misiju. Bio je to dug put mada vecinom puta je Saburo samo cutao i samo je odgovarao na pitanja koja mu postavi Shin te se razdra. "Shin vidim protivnike". Krenuo je u napad na njih.

#card1414
Bacam na prvog protivnika.

debil zaboravio opciju

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE

'NPC Jonin' :
Pustinja #world193

Shinov saborac Saburo krenui je u napad i tl zestoki pogodio je protivnika i sada je red na Shina da ih odbrani.

#card1208
Ovo im sluzi za odbranu ulaze Shin 40 ch da bi imalo 600 hp.
Ch 360
#card139
Zatim napada vetrovitim napado da mi ga ubio.

Zaboravio sam opciju ponovo

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE

'NPC Jonin' :
Pustinja #world199

Shin je uspeo odbraniti njih dvojcu i poslao je napad, ali Saburo to nije mogao gledati te je odmah krenuo u akciju prvo sto je uradio jeste da ih je obojcu odbranio od napada, zatim je poslao napad na protivnika.

#card142
#card123
napad ima 850 dmg

Shin vidi snagu svog saborca Sabura i jednostavno se divi njegovoj divljackoj snazi.Ma da je nesiguran jer je poseduje takvu Shin je koristi mnogo drugacije od njega.

#card127
Svakako bez odugovlacenja baca tehniku koja bi trebala stanovati protivnika na jedan potez.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE

'NPC Jonin' :
Pustinja #world194

zab si brate opciju jos jednu

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE

'NPC Jonin' :
Pustinja #world193

Zalosno Shin se oprasta sa neprijateljem i i rece u sebi da nije bio los.Ali da je on bolji i jaci bio je spreman na sve i tako da ce i ovo zavrsiti.
#card1217
Nas resio se kako je protivnik mogao izbeci njegove napade ali i izgubio od njih.Naravno bio je kraj rece Shin Saburu da pozure da bi stigli kuci na vreme.Smatrao ga je prijateljem Shin i zavrsi svoju borbu.

Bilo je krajne vreme da Saburo i Shin zavrse misiju, shin ih je odbranio od jednog napada a Saburo je od drugog te kada su to uspesno zavrisli krenuli su kako bi se vratili sto brze odakle su dosli njih dvoje.

#card1406
600 hp brani nas obojcu