Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustinja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustinja

Veoma velika i vetrovita pustinja sa malo informacija...

Na putu do nase misije prosli smo dug put i ozedneli pa sam odlucio da sednem i izvadim flasu vode iz mog ranca koju sam poneo i da popijemo Kaneko i ja da bi se spremili za njegovu prvu misiju, znali smo da nece biti lako ali smo bili spremni...

Nakon dugog puta stigli smo u ovu pustinju,oko nas su bile peščane dine a moj crni ogrtač se viorio na vetru,morali smo da nastevimo dalje uprkos svim nevoljama,pogledao sam muroa kad sam primetio da je poneo dosta toga sa sobom ima da bude zanimljivo vreme je da krenem ovde nema vode a ožedneo sam.

Shin se obradovao ovim putovanju sa Saburom.Jeste da je dosta cutao ali kad bi profovorio obojica mi se smejsli.Shinbi ga pokusavao zasmejsti ali nije uspevao bas je grub ovaj Saburo bio.

Saburo mislim da smo stigli gde trebamo zar ne?

Vidio je Shin veliku pustinju koja nema keaja preko idi samo neka pescana brdasca i pustos.Prikladno mesto za borbu.

Saburo i Shin su stigli na destinaciju gde on treba da odradi svoju misiju. Bio je to dug put mada vecinom puta je Saburo samo cutao i samo je odgovarao na pitanja koja mu postavi Shin te se razdra. "Shin vidim protivnike". Krenuo je u napad na njih.

#card1414
Bacam na prvog protivnika.

debil zaboravio opciju

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world193

Shinov saborac Saburo krenui je u napad i tl zestoki pogodio je protivnika i sada je red na Shina da ih odbrani.

#card1208
Ovo im sluzi za odbranu ulaze Shin 40 ch da bi imalo 600 hp.
Ch 360
#card139
Zatim napada vetrovitim napado da mi ga ubio.

Zaboravio sam opciju ponovo

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world199

Shin je uspeo odbraniti njih dvojcu i poslao je napad, ali Saburo to nije mogao gledati te je odmah krenuo u akciju prvo sto je uradio jeste da ih je obojcu odbranio od napada, zatim je poslao napad na protivnika.


#card142
#card123
napad ima 850 dmg

Shin vidi snagu svog saborca Sabura i jednostavno se divi njegovoj divljackoj snazi.Ma da je nesiguran jer je poseduje takvu Shin je koristi mnogo drugacije od njega.

#card127
Svakako bez odugovlacenja baca tehniku koja bi trebala stanovati protivnika na jedan potez.

The member 'Shin Senju' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world194

zab si brate opciju jos jednu

The member 'Saburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world193

Zalosno Shin se oprasta sa neprijateljem i i rece u sebi da nije bio los.Ali da je on bolji i jaci bio je spreman na sve i tako da ce i ovo zavrsiti.
#card1217
Nas resio se kako je protivnik mogao izbeci njegove napade ali i izgubio od njih.Naravno bio je kraj rece Shin Saburu da pozure da bi stigli kuci na vreme.Smatrao ga je prijateljem Shin i zavrsi svoju borbu.

Bilo je krajne vreme da Saburo i Shin zavrse misiju, shin ih je odbranio od jednog napada a Saburo je od drugog te kada su to uspesno zavrisli krenuli su kako bi se vratili sto brze odakle su dosli njih dvoje.

#card1406
600 hp brani nas obojcu

Satoshi kada je stigao na mjesto pete lokacije za misiju vidio je covjeka kojeg je trebao poraziti i ukrastimu kocku o kojoj Nota Zeno prica, kada je prisao tom ninji odma ga je napao i njihova borba je pocela.
#card1219
- 15 ch moji senju napadi imaju +200 dmg
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.
#card102
- 15 ch ovaj napad ima 500 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world207

Satoshi kada je posalo svoje napade na protivnika on je nekako uspio da se odbrani od njih ali srecom nije nista posalo na Satoshija, kada je Satosi vidio priliku da ga napadne odma je iskoristio i napao je protivnika.
#card186
- 10 ch imam +300 dmg na mnuju i jos 100 od pasivne.
#card177
- 15 ch imam +100 dmg na munju i jos 100 od pasivne.
#card168
- 15 ch ovaj napad ima 1100 dmg.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world213

Satoshi je posalo svoj munjeviti napad na protivnika u nadi da ce ga pogoditi ali nazalost nije uspio da ga pogodi nego se protivnik pojavio iza Satoshija i posalo mu je dva zmaja od kojih se Satoshi vrlo lagano odbranio.
#card103
- 15 ch ovo me brani od zmajeva.
#card183
- 15 ch dobijam 50 brzine i jos 100 dmg na munju od pasiven.
#card170
- 15 ch dobijam +150 dmg na munju.
#card159
- 10 ch ovaj napad ima 950 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world204

Satoshi kada je probao da posalje napad na protivnika on je uspio da ih blokira i napravio0 je neku veliku barijeru preko citavog trena, Satoshi je vidio da ta barijera ne radi nista lose njemu tako daj samo nastavio sa borbom.
#card179
- 15 ch dobijam +250 dmg na munju.
#card165
- 10 ch ovaj napad ima 1500 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world203

Satoshi kada je bacio svoj napad nadao se da ce konacno zavrsiti i ovu misij ali kada je njegov napad pogodio protivnika nije uspio da ga ubije, tako da je odlucio da ovaj put posalje neki jaci napad u nadi da ce zavrsiti ovu misiju i preci na sledecu.
#card162
- 10 ch ovaj napad ima 550 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world207

Satoshi kada je bacio svoj malo slabiji napd na prituvnika on je uspio da ga blokira i da ostane ziv tako da se ovaj put Stoshi malo vise potrudio da ga ubije i odlucio je da posalje jaci napad nego malo prije.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world206

Satoshi je posalo malo jaci napad nego maloprije u nadi da ce konacno ubiti protivnika i da ce zavrsiti misiju da konacno moze preci na sledecu, kada je posalo taj napad protivnik ga je blokirao i krenuo je salit neke loprtice na Satoshija tako da se on samo odbranio od njih i nastavio je da napada.
#card108
- 85 ch ovaj kreacija ima 800 def i stvaram je u obliku kupole oko sebe.
#card160
- 15 ch kada me kupola odbranila izaso sam iz nje i posalo ovo na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world208

Satoshi ovog puta nije posalo napad nego je posalo laser koji bi samo onemogucio protivnika i tako bi ga SAtoshi samo dovrsio dok je onemogucen, kada je blokirao Satoshijev napad Satoshi je primjetio da mu chakra kanali pucaju i da nema jos puno vremena zivota.
Satoshi je samo usao nazad u kupolu da se odbrani od lopti i mislio sta da uradi dalje.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Pustinja #world214

Satoshi kada se sakrio unutra da se odbrani od napada cuo je kako neko koraca izvan kupole, nakon sto se odbranio od napada izasao je iz kupole i vidio da te korake prave jos dva covjeka tako da je sada morao da ubije jos dvojicu. Ali prije nego sto je krenuo napdati sakrio se u kupolu i kada se odbarnio od zadnjeg napda ziasao je napolje.
#card1222
- 55 ch ovaj napad ima 1100 dmg i ide na sve.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Pustinja #world188 Pustinja #world185

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Pustinja #world207

Satoshi kada je posalo svoj napad dvojica protinika su se uspijela odbraniti ali jedan je umro od tog napda, ali prije nego sto je umro posalo je neki napad na Satoshijea od kojeg se on vrlo lagano odbranio.
#card1208
- 25 ch oko sebe pravim kupolu koja ima 600 hp i na sebi imam 100 hp stita tako da se branim od napada koji su poslati na mene.
#card186
- 10 ch dobijam +300 dmg na munju i jos 100 od munje.
#card177
- 15 ch dobijam +100 dmg na munju i jos 100 od pasivne.
#card156
- 15 ch ovaj napad ima 700 dmg i ide na protivnike.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Pustinja #world184

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Pustinja #world210

Satoshi kada je posalo svoj napad konacno je zavrsio citavu borbu i obojica su umrli, tako da se sada samo morao odbraniti od napda koje su poslali prije nego sto su umrli i tako je Satoshijeva misija zavrsila. Kada se odbranio od napada nastavio je dalje na sledecu misiju.
#card116

opcije

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Pustinja #world1 Pustinja #world1

(Misija u proslosti, odobrena da ne cekamo u shiroiu i Akumetsu)
Desava se pre mojeg odlaska u Shiroi zemlju.
Dok je putovao do Shiroi landa usput je uzeo misiju koja ce mu dati brz novac i ostale stvari. Imao je misiju da ubije 3 nindze dzonin ranka te je odmah posao da to odradi. Mogao je videti kako dva shinobija sede i cekaju nesto. Dosao je 20 m iza njih te ih je poplavio vodenim talasom.
#card40
-40 ch napadam dvojicu
600 dmga
#card1366
palim ga



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world199 Pustinja #world199

Nakon sto obojica uzvrate moj napad ja se pretvaram u vodu i tako izbegavam njihove napade i uzvracam jos jace i bolnije za njih.
#card49
-60 ch izbegavam sve njihove napade i ovo mi prokuje pasivnu vode
Na njih bacam napad toliko masivan da ce ih obojicu prekriti i ubiti ako ih dotakne.
#card23 #card43
-40 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world198 Pustinja #world197

njih dvojica izbegavaju moje napade i jedan ispaljuje laserski bljesak od 1000 dmga a drugi napad ciste ch od kojeg moram posebno da se branim. U pravcu oba napada dizem zemljani zid koji ce me odbraniti od oba napada.
#card103
-20 ch stvaram ga i on ponistava njihove napade
Zatim se penjem na zid i na njih dvojicu bacam genjutsue
#card218 #card220



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world195 Pustinja #world194

Jedan pada na zemlju dok drugom ostaje jako malo healtha. Salju na mene napade koje ja izbegavam tako sto se ukopavam u zemlju i tako ih izbegavam.
#card116
-40 ch branim se od njihovih napada dolazim do nindze koji nije pao i radim sledece
#card94
-20 ch idem pod zemlju i hvatam ga za noge kako bih ga stunovao



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world197 Pustinja #world200

(Slucajno sam bacio 2 opcije tako da cu samo prvu racunati)
On izbegava moj stun i kontrira cistom chakrom, ja se zatim razdvajam u latice ruza i ubacujem ga u svet iluzija i zatim pokusavam da ga stunujem.
#card26
-10 ch stunujem ga
#card429
-50 ch



Malevolent Pressence
: :
The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja #world195