Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Podzemni Sistem Pećina Lang Qui

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Podzemni Sistem Pećina Lang Qui

Lang Qui sistem pećina prostire se i ispod nivoa vode a ulaza je brdo. Iako je većina ulaza u pećine locirana pod vodom postoje i ulazi koji se nalaze na spoljašnjosti. Po pećinama postoje stari drveni mostovi i njihovo poreklo je nepoznato ljudima mada puno priča kruže o njima. U toj pećini postoji ogroman kameni zid koji ne izgleda prirodno ali opet naučnici nisu mogli da ga razbiuju sa tehnologijom koju ovaj svet trenutno nudi i nadamo se da će u budućnosti biti mnogo bolje za čovečanstvo i da će mo saznati sve tajne ove pećine

Dok je isao na mjesto gdje je cuo da postoji lekovito jezero morao je prvo preci ovo podzemno mjesto tako da nije cekao ni sekunde i zqputio se u smjeru lekovitog jezera i prosao kroz podzemni prolaz koji mu je bio prepreka da dodje do tamo.

Konačno sam stigao na svoje odredište gde trebam da odradim misiju,nekoliko sati sam već lutao i tražio medicinske nijnje protiv kojih trebam da se borim,raspitao sam se malo i naišao sam na brdo koje ima ulaz u pećinu,nadam se da su ovde jer mi je jako dosadno da ih tražim svugde,čuo sam da su baš jaki i da razaraju obližnja sela na meni je da to zaustavim.

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world74

Uspeo sam da ih pronadjem u ovim pećinma baš kao i što sam čuo da se kriju ovde,ima ih mnogo skoro da ne mogu da izbrojim ali ne bi trebalo da to bude neki veliki problem za mene i moje sposobnosti,nadam se da ću ovo što pre završi ti i da ću odraditi uspešno.
#card78 ovo će mi pojačati naredne napade vatre
#card73 stvaram ovog zmaja i šaljem ka nijma sedmoro 900dmg
900dmg+200preciznost=1100dmg,220 zagarantovani,25dmg gori teren

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world178 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world171

Četvoro njih sam sredio ali to nije ni blizu kraju,ima ih baš mnogo,ne mogu ni da ih prebrojim koliko ih ima,sada moram da se odbranim jedan je poslao napad prema meni mada ja se lagano branim od toga
#card1 ulažem 10 chakre i lako izbegavam
#card83 uradiću nešto mnogo moćno što sam vežbao,ispaljujem vatru u svim pravcima ka njima i šaljem 1650dmg
1650dmg+200 preciznost=1850dmg,375 zagarantovani,50dmg gori teren

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world176 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world172 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world180 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world175 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world176 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world171 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world171 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world172 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world180 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world177

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world187 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world182

Uspeo sam uspešno da sredim 16 genini i jednog chinina ali čoveče ostalo ih je još,jako me umorio prošli napad i ovo sada moram da privedem kraju,poslali su dosta napada na mene i moram da se odbranim od toga
#card1456 lako se branim od njihovih napada
#card79 stvaram veliki vatreni talas i šaljem ih ka svim ostalima od 1300dmg
1300dmg+200 preciznost=1500dmg,300 zagarantovani,75dmg gori teren

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world175 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world178 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world179 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world173 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world180 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world177

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world185

Još troje njih je ostalo,dva chunina sam lako sredio,pošto sam u imunitetu peska to me brani od svih napada osim od jednog,jedan je poslao 150 čiste chakre ka meni tako da sam primoran da se branim od toga
#card92 pravim ovi strukturu i ulažem 10 chakre to će me odbraniti od njegovog napada
#card1461 pojačavam ovaj napad sa 100 dmga zbog peska koji posedujem u mojoj tikvi,ovaj napad ostavlja 140 peska na terenu.
#card66 kreiram ovo loptu i takodje šaljem ka njima od 700dmg,
700dmg+700dmg+200 preciznost=1600dmg,320 zagarantovani,100dmg gori teren

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world176 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world178 Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174

Izgleda da je smao još jedan ostao,jako puno cahkre sam izgubio i osećam se umoran pa zato moram da porazim još ovoga,napao me pa moram da se odbranim
#card1 ulažem 10 cahkre i lako se branim od njegovog napada
#card1457 sada shvatam ovu peščanu mrežu i šaljem ka njemu,pojačavam je sa 140 peska koje posedujem na terenu tako da ima 640dmg
Napadam protivnika sa 640dmg+200 preciznost=840dmg

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world180

Izbegao je i ovaj napad,moram mu odati priznanje na tome ali sada bi trebalo da ga sredim,nakon dugo vremena,postao sam jako umoran i iscrpljen od ove borbe ali moram borbu da privedem kraju i da polako krenem ka svojoj bazi.
#card99
Napadam protivnika sa 400dmg+200 preciznost=600dmg

The member 'Boten' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world174

Uspešno sam odradio misiju b ranga,ali i jako sam umoran i iscrpljen od misije pošto sam se od prilike borio sa oko 20-tak ninji,malo ću da predahnem i da se odmorim u ovoj pećini pa ću krenuti nazad ka svojoj bazi i tamo se odmarati od svih obaveza koje sam imao u poslednje vreme.

*Tsumi napokon dolazi na misiju spreman da se sukobi sa 3 chunina koji imaju jake napada*
Izgleda kao da sam stigao, imam misiju da ubijem 3 chunina koji su vesti korisnici senzor jutsa.
Zovu se Kage no Kyofu i ja sam poslat da ih eliminisem.

Kidnapovali su dete i traze pare, i imaju jake senzore, bice tesko da ih nadjem ali uz njihovu neopreznost mogu doci bar do jednog od njih, a zatim i naci preostale informacije koje su mi potrebne da izvrsim misiju do kraja.
"Tu si."
Napao sam ga obicnim napadom koji bi trebao da je dovoljan.
#card1206
300 plus 220 od levela = 550 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world188

Napao me jakim napadom, manje nisam ni ocekivao od njega, a pritom je brzo i izbegao moj napad bez ikakvih poteskoca.
"Iznenadi me."
* Tsumi gleda da se odbrani *
#card110
Odbranio sam se od 700 dmg ciste cakre.
Nakon sto sam izbegao napad vreme je da ja napadnem.
#card36
"Da vidim kako ces se sada snaci."

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world183

Nikako nije lako boriti se u podzemnom sistemu, posebno zbog nelagodnosti terena. Ubio sam chuunina i prisao mu kako bih video da li poseduje mapu kako bih se lakse snasao. Nasao sam mapu koja me vodi tacno do kidnapovanog deteta. Tamo se nalazi samo 1 chunin, a u putu do tamo jos 1 koji ga cuva. Idem odmah.
* Tsumi se na putu do kidnapovanog deteta susreo sa chuninom *
"Nadam se da si jaci od proslog."
#card102

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world186

Eliminisao sam cunina koji mi je predstavljao prepreku kako bih nasao kidnapovano dete. Dolazim do kancelarije gde ga cunin drzi.
"Sta ti je jadno dete skrivilo, ne opravdavam ovakve zlocine."
#card1026
Napad ide na cunina.
300 dmg i 220 zbog levela = 520 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world186

Slabo su se branili, najjaci otpor mi je pruzio onaj prvi na ulazu u sam lanac.
"Nadam se da nisi puno potresen."
Zahvalan sam sto sam uspeo konacno moju snagu da iskoristim na pravi nacin i pomognem decaku.
On se onesvestio od soka, ali nista kriticno, samo malo je ostao bez svesti.
Uzeo sam ga i uputio sam se da ga dam njegovim roditeljima.
* Tsumi uspesno zavrsava misiju i odlazi.

U dubokoj tišini šume, pod zelenim krovom gustog lišća, tiho se otvarao put kroz prozračni plavetnilo. Šumski put, prekriven sazrelim lišćem i očaravajućim svetlom sunca koje je probijalo kroz granje, vodio je ka ulazu u Lang Qui sistem pećina.

Koraci su se lagano kretali kroz ovaj prirodni labirint, ispunjen mirisima svežeg lišća i zemlje. Svaki pogled na drvene mostove koji su lebdeli nad vodom otkrivao je deo tajne koja je čekala unutar ovog podzemnog sveta.

Dok se kretao kroz tamne prolaze, osećaj radoznalosti i uzbuđenja rastao je. Pred njim se uzdizao ogroman kameni zid, stvarajući osećaj divljenja i intrige. Bio je odlučan da istraži dubine ovog misterioznog mesta i otkrije tajne koje su čekale unutar pećina.



Zadatak je bio jednostavan na papiru: pronaći i eliminisati Shinku Onmitsu, tim specijalista za genjutsu koji su se bavili ilegalnom trgovinom ljudima i ropstvom nevinih civila. Bili su majstori iluzija, sposobni da zarobe umove svojih protivnika u najgorim strahovima. Kada sam dobio ovu misiju, znao sam da će biti izuzetno teška. Dva jonina sa 2000 healtha nisu bila protivnici koje bi trebalo olako shvatiti. Stigao sam do njihovog skrovišta, skrivene baze duboko u šumi. Sve je bilo tiho, previše tiho. Koristio sam svoje senke da se prikradem bliže, pažljivo osmatrajući okolinu. Odjednom, prostor ispred mene se izmenio. Našao sam se u mračnoj sobi, okružen svojim najgorim strahovima. Bio je to genjutsu. Fokusirao sam se, koristeći svoju unutrašnju snagu da probijem iluziju. "Znao sam da ćeš doći," rekao je glas iza mene. Okrenuo sam se i ugledao prvog jonina, visokog muškarca sa zlim osmehom na licu. Njegov izgled nije ulivao nadu - bio je potpuno spreman za borbu.


#card674

#card1386
Izvlačim svoj mač iz sebe (30 chakre i 1 slot)

#card191
#card186
Potom ulazim u combat stance i lightning armour. Dobijam 600 bonus demage. (20 chakre 30 energy i 3 slota)

#card1392
Zbog moje zabranjene i svega demage mog zamaha je 1100. (40 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world198



Ovaj nestašni nindža je uspešno izbegao moj napad i napao me nekim ludačkim laserima. Nasmejao sam se i samo sačekao da ovaj glupi napad propadne. Prvim zamahom sam sebi otvorio put ka njegovoj smrti. Laser je pogodio u ruševinu i izazvao katastrofu. Katastrofa ide svuda gde i ja.

#card189
Prvim zamahom se branim od tvog lasera. (20 energy i 2 slota)

#card1392
Pošto sam combat stance,om smanjio cd na 0 to znači da mogu ponovo da te napadnem ovim. (40 energy i 2 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world194


Neprijatelj uvek pokušava da me nasamari na isti način. I ovaj mučenik mi je dozvolio da ga probodem svojim kaguya oružjem kako bih mu se približio da me lakše likvidira. Uhvatio me je za ruku i čvrsto držao uz sebe dok je stvorio nekakav razorni vodeni tornado koji je trebalo da me usisa i ubije.

#card185
Ovim pojačavam svoje napade za još 200 demage (100 od snage i 100 od oblaganja munjom).

#card189
Velikom snagom sam izvukao mač iz njegovog tela a potom sasekao tornado koji je išao ka meni (20 energy i 2 slota)

#card1392
Ponovo pokušavam da ubodem ovo nesrećno prase. Demage mog zamaha je sada 1300. (40 energy i 2 slota)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world199


Neprijatelj je ublažio snagu mog udarca, nasmejao se i rekao: "Mislio sam da si jači.". Ovo je valjda trebalo da bude neka opaska na to što ga nisam dovoljno jako udario. Njegova provokacija nije prošla ali njegov napad jeste: napada me nekim čudnim iluzijama i demage koji ide ka meni je 1050.

#card1390
Pošto sam 3 puta iskoristio neku dance tehniku moj mač raste i pretvara se u koplje. (50 chakre i 1 slot)

Jedan slot koristim i za održavanje moda (20 chakre i 1 slot)

#card189
Prvo sečem kroz njegove iluzije a potom te ponovo ubadam
#card1392
Moje oružje ima 1500 demage (60 chakre i 4 slota)


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world191



Neprijateljski nindža dozvoljava da ga ubodem, moj udarac je bio fatalan za njega ali pre nego što umre i zaboravi se na njega, ovaj blesavko je aktivirao neki poseban seal koji je izazvao nekakav čudan plamen koji će hrliti ka mene sa svih strana. Ušao sam u svoj odbrambeni stav i odbranio se od čitavog napada. Zamahom sam rasekao čitav plamen i tako sačuvao sebe.

#card195
#card189



Nastavio sam dalje, svestan da me drugi jonin posmatra. Osećao sam njegovu prisutnost, ali nisam mogao tačno da ga lociram. Prošao sam kroz nekoliko hodnika, pažljivo osmatrajući svaki ugao.Odjednom, sve je ponovo postalo crno. Znao sam da sam ponovo zarobljen u genjutsu.



"Ne možeš pobeći," čuo sam glas. Bio je to drugi jonin, majstor genjutsua. Njegova iluzija je bila toliko realna da sam se jedva borio da ostanem pri svesti. "Moram se osloboditi," rekao sam sebi, koristeći svu svoju snagu da probijem iluziju. Kada sam konačno uspeo, ugledao sam ga kako stoji ispred mene, spreman za borbu.



Borba je bila žestoka. Njegovi napadi su bili brzi i smrtonosni, ali nisam mogao da odustanem. Koristio sam sve svoje veštine, svaki trik koji sam naučio tokom godina treninga. "Ovo je tvoj kraj," rekao je jonin, pokušavajući da me zarobi u još jednoj iluziji.


(računam kao da sam sve vreme hodao sa posledicama iz prve borbe)

#card1392
Klepiću i tebe jednim ubodom

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world195



Ova budala je proizvela neke šiljke koji su počeli da izlaze iz zemlje. (primio je 700 demage). Ova borba je bila iscrpljujuća shvatih da sam istrošio više od polovinu svoje uobičajene snage. Nadam se da ću moći da završim ovu borbu. Mora tako biti.

#card189
Prvim zamahom uništavam šiljke u ovom potezu

#card1392
Drugim zamahom pokušavam da završim ovu borbu. Ulažem dodatnih 200 bone shield,a da ojačam svoj napad.



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world196


Moj zamah je promašio, neprijatelj se stvara iza mene i pokušava da me probode. Ovaj nindža je definitivno bio iskusniji od mene ali i od svog prošlog saborca.

#card138
Uzlećem kako bih izbegao šiljke ali i napad sečiva (30 chakre i 2 slota)

#card1392
Kada sam izbegao sve tvoje napade uzlećem i onda se vraćam tebi, probadam te svojim kopljem


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Podzemni Sistem Pećina Lang Qui #world194



Pošto neprijatelj pada u svojoj sopstvenoj lokvi krvi, podgledao je svojim ranama. "Bravo," Gledam ga kako se guši od mojih neprestanih uboda. "Zar je neko stvarno verovao da možeš da pobediš." Kako sam ovo rekao moja arogancija me je udarila u glavu, pred samu smrt i ovaj čudak je aktivirao neki čudan seal koji će prouzrokovati tornado. Sam rudnik počinje da se urušava a ja se moram spasiti.

#card136
Prvo stvaram ogromnu količinu vetra koja će me odbraniti od svih nedaća. Kamenje koje pada se odbija, tornado oslabljuje i njegovi šiljci ne uspevaju doći do mene. Konačno sam sa blažim povredama uspeo da izletim iz rudnika i da padnem na obližnju livadu.