Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Plivajuća planina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Plivajuća planina

Plivajuća planina Download
Nekada komad ledenog kontinenta sada samo odlomljeni dio njegove istorije, u zavisnosti od toka morskih struja može da se sudari sa nekim od manjih plutajućih ostrva i privremeno budu ujedinjena.

Na ostrvu su samo planine od leda i snjega uz poneku vrstu životinje koje su kroz hiljade godina razvile mogućnost da žive u ovakvim ekstremnim kondicijama.

Nailazeći na jedno od većih ostrva mujin je odlučijo da provjeri ovu lokaciju za njegove mete misije.
Svoj brod je usmjerio ka obali ledenog ostrva, i ubrzo pristanio svoj brod na obali.

Pažljivo je se iskrcao sa broda jer na ovakvom mjestu nije baš bilo sve jedno ako se pokvasiš ne planirano, što više može značiti smrt za one koji nisu shinobi.

I sa debelim ogrtačem ovdje ledena mećava probija kroz tijelo, bez velike chakre koja prati potomke uzumaki klana nisam siguran koliko bi se ovdje mogao zadržavati.

"Dosta premišljanja vrjeme je da nadjem te problematične smetnje od genina."
"Djedo je rekao da ne zavisno od snage svoga protivnika uvijek treba da ga svatim ozbiljno i dadnem im sve od sebe zato..."

#card1345
#card1348

Sa pečatom na mome donjem djelu ledja sakriven od pogleda, uputih se ka planini gdje očekujem kompaniju koja me zahtjeva da ih edukujem kako se jedan shinobi ponaša.

1 sat kasnije.

"M-mrtvi su kad ih nadjem kunem se....."

Tokom prošlog sata traćio je vrjeme tražeći ih po ledenom vremenu i shvatio koliko bi im trebao da naplati ovakve usluge.

Konačno sam čuo par zvukova sa jedne strane i kroz maglu sam primjetio par figura.
Grupa od četvoro šaljivo bacaju komentare jedan drugom dok me gledaju sa distance.

.....?

Ovo me je zbunilo moram da priznam. U trenutku sam se zabrinuo da li su pripremili neku zamku i da li sam po mogućnosti upao u nju nesvjesno.

Pa sam brzo reagovo da ako sam stvarno u takvoj situaciji ne bi bio u još goroj.
#card1348
#card1361
#card1346
Aktiviram ghost seal.
Bacam drugu kartu ako zato što mislim da sam u govnima po rp.
djelim dmg na njih četvoricu po 200 svakome .
800dmg total

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE

' NPC Genin' :
Plivajuća planina #world171

Samo je jedan od njih uspjeo da reagira na nadolazeći napad i baci svoj poslednji jutsu.
Rutinski obavim substituciju koja je postala refleksivna od onolikih batina od djeda i njegovih tehnika.

#card1

Kada sam izašao iz dima substitucije sam tek shvatio šta je se upravo desilo.

"Hahh izgleda da sam previše očekivao od njih."
Možda je se djedova paranoja otrljala od mene.

Bili smo veoma pripremljeni i znali smo gde idemo zato kada smo dosli ovde pozurili smo jer je bilo previse hladno i nismo hteli da se smrznemo pa smo dali po gasu i pozurili da zavrsimo sto pre ovu misiju i da se bezbedno vratimo kuci.

Nakon što sam stigao ovde popio sam malo vode i razgledao okolinu bilo mi je zanimljivo to što meštani uopšte nebrinu za hladnoću dok sam se ja smrzavao"brrrr"pitam se koliko će mo ostati "brrrrr" meštani su me lepo ugostili "brrrrr" ali sam morao da krenem jer sam smrzavao "brrrr"