Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Plivajuća planina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Plivajuća planina

Plivajuća planina Download
Nekada komad ledenog kontinenta sada samo odlomljeni dio njegove istorije, u zavisnosti od toka morskih struja može da se sudari sa nekim od manjih plutajućih ostrva i privremeno budu ujedinjena.

Na ostrvu su samo planine od leda i snjega uz poneku vrstu životinje koje su kroz hiljade godina razvile mogućnost da žive u ovakvim ekstremnim kondicijama.

Nailazeći na jedno od većih ostrva mujin je odlučijo da provjeri ovu lokaciju za njegove mete misije.
Svoj brod je usmjerio ka obali ledenog ostrva, i ubrzo pristanio svoj brod na obali.

Pažljivo je se iskrcao sa broda jer na ovakvom mjestu nije baš bilo sve jedno ako se pokvasiš ne planirano, što više može značiti smrt za one koji nisu shinobi.

I sa debelim ogrtačem ovdje ledena mećava probija kroz tijelo, bez velike chakre koja prati potomke uzumaki klana nisam siguran koliko bi se ovdje mogao zadržavati.

"Dosta premišljanja vrjeme je da nadjem te problematične smetnje od genina."
"Djedo je rekao da ne zavisno od snage svoga protivnika uvijek treba da ga svatim ozbiljno i dadnem im sve od sebe zato..."

#card1345
#card1348

Sa pečatom na mome donjem djelu ledja sakriven od pogleda, uputih se ka planini gdje očekujem kompaniju koja me zahtjeva da ih edukujem kako se jedan shinobi ponaša.

1 sat kasnije.

"M-mrtvi su kad ih nadjem kunem se....."

Tokom prošlog sata traćio je vrjeme tražeći ih po ledenom vremenu i shvatio koliko bi im trebao da naplati ovakve usluge.

Konačno sam čuo par zvukova sa jedne strane i kroz maglu sam primjetio par figura.
Grupa od četvoro šaljivo bacaju komentare jedan drugom dok me gledaju sa distance.

.....?

Ovo me je zbunilo moram da priznam. U trenutku sam se zabrinuo da li su pripremili neku zamku i da li sam po mogućnosti upao u nju nesvjesno.

Pa sam brzo reagovo da ako sam stvarno u takvoj situaciji ne bi bio u još goroj.
#card1348
#card1361
#card1346
Aktiviram ghost seal.
Bacam drugu kartu ako zato što mislim da sam u govnima po rp.
djelim dmg na njih četvoricu po 200 svakome .
800dmg total

The member 'Mujin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Plivajuća planina #world171

Samo je jedan od njih uspjeo da reagira na nadolazeći napad i baci svoj poslednji jutsu.
Rutinski obavim substituciju koja je postala refleksivna od onolikih batina od djeda i njegovih tehnika.

#card1

Kada sam izašao iz dima substitucije sam tek shvatio šta je se upravo desilo.

"Hahh izgleda da sam previše očekivao od njih."
Možda je se djedova paranoja otrljala od mene.

Bili smo veoma pripremljeni i znali smo gde idemo zato kada smo dosli ovde pozurili smo jer je bilo previse hladno i nismo hteli da se smrznemo pa smo dali po gasu i pozurili da zavrsimo sto pre ovu misiju i da se bezbedno vratimo kuci.

Nakon što sam stigao ovde popio sam malo vode i razgledao okolinu bilo mi je zanimljivo to što meštani uopšte nebrinu za hladnoću dok sam se ja smrzavao"brrrr"pitam se koliko će mo ostati "brrrrr" meštani su me lepo ugostili "brrrrr" ali sam morao da krenem jer sam smrzavao "brrrr"

Došao sam na moju poslednju lokaciju gde ću da se pobijem sa zadnjom metom. Bilo mi je žao što nisam našao nikog ko može da mi parira, nadao sam se da ću to da ostvarim do sad. Došao sam na jako hladno područije. Osetio sam da je sukob jako blizu. Taman kad sam to pomislio isperd mene se pojavio jedan ninja koji me je odmah napao, nije čekao ništa odmah je odlučio da me napadne. Nekako sam se obranio i spremio sam se za kontra napad. "Bedniče, ne znaš koga napadaš i bolje ti je. Kada završim sa tobom ni dugmići neće ostati. Smrviću svaki komad tvog bezvrednog tela."
Plivajuća planina Tumblr_m1f0ozGVEm1rssfdao1_500


#card1346
800 dmg-a ide na jonina.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Plivajuća planina #world196

Opa, ovaj jonin je dobar, zna kako da izbegne moj napad. Biće ovo duga i zanimljiva borba nadam se. Napravio sam malu distancu između mene i jonina, da mogu lakše da ga pogodim. Ovaj je jedini do sada koji je izbegao moj napad kako treba.  "Hahah, da vidim šta znaš joninu. Izazivam te da ideš na sve ili ništa."
Plivajuća planina Tumblr_p54mxeMIjk1vtm42eo2_540

#card103
#card412
#card102
900 dmg-a ide na jonina.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Plivajuća planina #world197

Jonin je izbegao još jedan moj napad, ovaj je protivnik vredan borbe pomislio sam. Konačno se osećam živim. Ne mogu da verujem da sam našao napakon jednog koji može da mi parira na ovom putovanju. Očigledno je da ovaj jonin ima iskustva u borbi. Drago mi je da se moram pomučiti protiv jonina. Pustio sam jedan gromoglasan smeh. "Nadam se da uživaš koliko i ja nepoznati joninu. Ali da znaš kada završim sa tobom ni rođena majka te neće prepoznati."
Plivajuća planina 4b0b9e9d81f3a92d2f9a75e342f54970

#card412
#card99
800 dmg-a ide na jonina. 



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Plivajuća planina #world191

Još jednoj mojoj borbi je došao kraj. Uspeo sam da sredim do sada najjačeg protivnika. Završio sam sad sve što se tiče misije pomislio sam. Po zadnji put sam uzeo da pogledam da li ovaj ninja ima nešto kod sebe vredno što bi mogao da ponesem i da prodam. Vreme je da polako krenem kući. Spremio sam se i lagano sam krenuo da idem prema organizaciji. 

#card100
Ojačavam earth shore returne tako da me zaštiti od 1200 dmg-a.



Malo zanet momak
The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Plivajuća planina #world2 Plivajuća planina #world1

Dobio sam ono što sam tražio, tako da sam se sad bezbrižno zaputio prema organizaciji. Već sad daleko zašao, a moj pogled nije silazio sa horizonta. Gledao sam u predivno severno nebo koje je bilo kao od leda isklesano. Pogledao sam prema mestu gde sam se borio jedan i poslednji put.



Malo zanet momak