Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yu Kong Močvara

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yu Kong Močvara

Yu Kong je biološki dokazano najstarija močvara na planeti i u njoj žive mnoge ekzotične vrste raznih životinja. ovo je dom čuda tako u ovoj močvari u istovreme žive najveća rasa aligatora Konran i najveća rasa zimja Pakachutu ali takođe ovo je dom za najlepšu pticu na sveto Phong Yang koja mnogo podseća na belog feniksa i zbog toga je prelepa. Sve u svemu u ove krajeve uglavnom zalaze lovci drevni slave. I nezaboravite legendu močvarnog zmaja koj ovde vreba samo u ponoć

Iza njegove nove kuce bilanje mocvara koju je mogao gledati iz krevata na prozoru.Razmišljao je da li moze otici do nje jer je jako lepa odande gde je gleda pa bi mozda i otisao malo da je istarzi.

Video je da ima dosta zelenila tamo iza i tako mu se mnogo svidela mislio je da cak noze i odrzati jedna od svojih treninga tamo.Bilo je bas prijatno i jedva je cekao da se oporavi i ponvo pocne da trenira.

Hteo je otvotriti prozor pa je to i uradio i cim je to uradio jak povetarac ga je xatresao.Ispunio je sobu taj vazduh is mocvara koj je mirisao kao da nije prirodan vec da ima ukuse u njeg.

Sada je bio spreman da teenira vec je osecao tu vatru u grudima i samo izcekivao da se oporavi kako bi odam orisao ovde da trenira.Bio je jako napaljen i poceo se smejati u znqju da postaje jaci i to veoma njegova jacija prelazi njega u peoslosti skroz.

Sledećeg jutra, probudio sam se odlučan da istražim močvaru iza napuštene kuće. Uzeo sam stari dnevnik i olovku, spremno za zabeležavanje svih otkrića. Hodao sam polako, pažljivo gazeći kroz gustu travu i blato. Dok sam prolazio, primećivao sam tragove životinja i neobične biljke. Seo sam na obalu i počeo da pišem o svemu što sam video, fokusirajući se na svaki detalj močvare. Ova knjiga će biti moj dnevnik avantura, pun sažetih zapisa i promišljanja o svakom koraku koji preduzimam.

Dok sam istraživao močvaru, osećao sam se kao istraživač neistraženih teritorija. Svaki korak je bio poput novog poglavlja u mom dnevniku avantura. Činilo se da svaki šapat vetra i svaki šum života oko mene ima svoju priču koju treba ispričati.

Dok sam sedeo na obali močvare, osvetljen suncem, odjednom mi je sinula ideja. Zašto ne bih zabeležio svaki san moga treninga u dnevnik? Počevši od danas, mogao bih detaljno opisati svoje misli, tehnike i osećaje tokom treninga. To bi bila neprocenjiva mapa mog napretka i unutrašnjih promena.

Sada sam se našao u dilemi - koju vrstu treninga da održim? Razmišljao sam o svojim ciljevima i sposobnostima, ali nisam bio siguran šta bi bio najbolji pravac za moj napredak. Možda bih trebao da istražim različite stilove borilačkih veština ili da se fokusiram na jačanje fizičke kondicije. Potrebno je pažljivo razmotriti sve opcije pre nego što donesem konačnu odluku.

Odlučio sam se za trening, ali neću ga održati u močvari. Potrebno je pronaći drugo mesto koje će odgovarati mojim potrebama i ciljevima. Razmišljao sam o različitim lokacijama - možda na otvorenom, u šumi ili na planini. Važno je da pronađem okruženje koje će mi omogućiti da se fokusiram i napredujem u svojim veštinama.

Da li bi ja mogao da se pridružim tvom treningu?