Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Veliki Severni Arhipelag

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Veliki Severni Arhipelag

Veliki severni arhipelag kako mu i ime govor leži na severu sveta i vrlo je hladno. to je jedanskup većih ostrva sa manjim ostrvima okolo zbog toga se on vodi kao arhipelag jer ima puno ostrva. mnogo malo ljudi živi ovde zbog ekstremnih kondicija koje život ovde zahvteva. pogotovo zimi je mnogo teško za preživljavanje ali stanovnici ovih predela se idalje bore i ne izgleda mi kao da gube volju

Yashin je, nakon uspešne misije u Akumetsuu, pozdravio Fumetsua na izlasku iz grada. Odmah nakon toga, uputio se na novu misiju. Zadatak ove operacije je zaštita važnih ciljeva - okupljanje elitnih praktikanata taijutsua, specijalizovanih za blisku borbu bez oružja, poznatih kao Kagezan Bratstvo. Dok je prolazio kroz arhipelag, Yashin je bio fokusiran i potpuno svestan težine zadatka. Znao je da je Kagezan Bratstvo poznato po svojoj neustrašivosti i veštini u borbi. Bilo je neophodno osigurati njihovu sigurnost kako bi njihova snaga mogla biti upotrebljena za dobrobit Takigakurea. Stigavši do lokacije okupljanja, Yashin je video grupu ratnika u intenzivnom treningu. Njihovi pokreti su bili brzi i precizni, odražavajući godine discipline i vežbe. Pristupio im je sa poštovanjem, predstavljajući se i objašnjavajući misiju.

Pozdrav momci, drago mi je da vas vidim u ovako dobrom stanju. Ja sam Yashin Uchiha, iz Takigakure-a. Zaduzen sam za vasu bezbednost ovih dana dok trenirate. Mozete na miru nastaviti, verujete da nece biti vecih problema dok sam ja ovde.

Bila je to njegovo predstavljanje prema taijutsu korisnicima koje je trebao da cuva. Nikada nije bio nesto vezan za takav stil borbe, iako je munja dosta povezana sa tim, no on je opredeljen za neki skroz dugi stil borbe sa njom. Posmatrao je neko vreme i nije se desavalo nista cudno, sto bi moglo da upropasti trenutna desavanja. Raspitivao se dosta oko toga ko bi uopste mogao biti potencijalna smetnja ovde, ali nije uspeo da dodje do pretereno bitnih informacija. Bio je dosta zadovoljan treningom koji je posmatrao, bio je uveren da nije za dzabe prihvatio ovu misiju.

Kako je posmatrao trening Kagezan Bratstva, Yashin je bio impresioniran njihovom veštinom i disciplinom. Svaki pokret bio je precizan, svaki udarac savršeno izveden. Iako nije bio vezan za taijutsu, mogao je da ceni trud i veštinu koje su ovi ratnici posedovali.

Dok je prolazio kroz kamp, primetio je nekoliko stvari koje su mu privukle pažnju. Jedan od starijih članova bratstva, impozantnog stasa i sa ožiljcima koji su pričali svoju priču, prišao mu je i pružio ruku.

"Ja sam Garo, jedan od vođa Kagezan Bratstva," rekao je dubokim glasom. "Drago mi je da imamo nekoga poput tebe ovde, Yashin. S obzirom na nedavne događaje, dodatna zaštita je više nego dobrodošla."

Yashin je klimnuo glavom, prihvatajući stisak ruke. "Hvala, Taro. Biće mi čast da vam pružim potrebnu sigurnost. Da li imate bilo kakve informacije o potencijalnim pretnjama koje bi mogle da se pojave?"

Garo je uzdahnuo, njegovo lice ozbiljno. "U poslednje vreme, primećene su sumnjive aktivnosti na granici naše teritorije. Ne znamo tačno ko su oni, ali čini se da su zainteresovani za naše tehnike i veštine. Moramo biti na oprezu."

Yashin je pažljivo slušao, analizirajući svaku informaciju. "Razumem. Postaraću se da budemo spremni za sve eventualnosti. Da li imate patrole oko kampa?"

"Da, imamo," odgovorio je Taro. "Ali svaka dodatna ruka bi bila korisna. Ako možeš da pomogneš u organizaciji, to bi bilo od velike pomoći."

Yashin je klimnuo. "Naravno. Rasporedićemo patrole tako da pokrivamo sve kritične tačke. Važno je da niko ne može da se približi bez našeg znanja."

Kako su dani prolazili, Yashin je pažljivo koordinirao sa članovima bratstva, postavljajući straže i osiguravajući perimetar. Njegova odlučnost i strateško razmišljanje ubrzo su stekli poštovanje među Kagezan Bratstvom.

Jedne noći, dok je Yashin bio na straži, čuo je blago šuštanje u šumi. Instinktivno je zategao mišiće, pripremajući se za potencijalni napad. Iz tame su se pojavile figure, njihova lica prekrivena maskama.

Budi spreman, prošaptao je Yashin Garoo-u, koji je stajao pored njega. "Izgleda da su naši gosti stigli."

Napadači su se približili, ne sluteći da ih Yashin i Kagezan Bratstvo čekaju. Bilo je vreme za akciju.

Yashin i Garo su zauzeli odbrambene položaje dok su maskirani napadači prilazili. Yashin je brzo signalizirao ostalim članovima bratstva da budu spremni. Napetost je rasla dok su koraci postajali sve bliži.

"Sad!" Yashin je šapnuo, i svi su iznenada iskočili iz svojih skrovišta, okružujući napadače.

Napadači su bili zatečeni i pokušali su da se povuku, ali Yashin i Kagezan Bratstvo su ih brzo neutralisali. Bratstvo je pokazalo svoje veštine taijutsua, dok je Yashin koristio svoje munjevite napade da dezorijentiše neprijatelje.

Nakon kratke, ali žestoke borbe, napadači su bili savladani. Yashin je stao iznad jednog od njih, koji je bio polusvestan, i skinuo mu masku.

"Ko vas je poslao?" upitao je Yashin, ali napadač je samo bespomoćno zatreptao pre nego što je izgubio svest.

Garo je prišao i klimnuo glavom. "Dobro smo se pokazali. Zahvaljujući tebi, Yashine, uspeli smo da odbijemo napad."

Yashin je klimnuo. "Ovo je samo početak. Moramo biti oprezni i nastaviti da jačamo naše odbrambene mere."

Kako su se članovi bratstva vraćali treninzima, Yashin je osećao ponos zbog uspešno obavljene misije. Bilo je jasno da će Takigakure i Kagezan Bratstvo nastaviti da sarađuju u budućnosti, osiguravajući mir i sigurnost za oba sela. Uputio se nazad prema Takigakureu.

Nakon dugog puta… Nadam se da ću biti dobro placen za ovaj posao, ko će po ovakvoj ekstremnoj zimi da dolazi ovde da mlati ljude za  novac!? Uglavnom mislim da sam uočio metu, nadam se da ih nema puno. U redu vidim 2 lidera koja su mi spominjali.. A evo su i njihovi mali piuni…

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Veliki Severni Arhipelag #world60

Ehhh… Ajmo i ovo nanovo…
*govorio je Gekko dok je vadio svoju katanu*
#card353
Čoveče… Posle toliko godina, kako se be raspadnes i ti vise!! Sve žuljeve na rukama imam glupi maču!! Fokus na misiju Gekko!!Prelazim im polako i sigurno sa jakim samokouzdanjem da ću ih polomiti. Kada sam prišao dovoljno blizu, okružili su me..Skunda…1…2…3…8…11… ima ih 11 od kojih su dvojca lideri!!
’Pa narode to što samo stojite shvatiću kao poklon za prvi napad, aaa idalje dok govorim ne napadate? Ne ostavlhate mi izbora onda!!’
#card170
Dobijam 300 dodatnog na munju zbog moje brzine.
#card156
Oslanjam šaku na pod i šaljem talas munja ka svakome od njih!! Paa da ih vidim dok ja imam prednost!!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world172 Veliki Severni Arhipelag #world175 Veliki Severni Arhipelag #world179 Veliki Severni Arhipelag #world179 Veliki Severni Arhipelag #world172 Veliki Severni Arhipelag #world178 Veliki Severni Arhipelag #world180 Veliki Severni Arhipelag #world177 Veliki Severni Arhipelag #world179

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Veliki Severni Arhipelag #world182 Veliki Severni Arhipelag #world190

U redu osetio sam da su iza mene par njih pali, ne znam jesu li poginuli… NAkon sto zavrsim sa ostalima provericu. Ammmm na nogama ih je ostalo šestorica i lider! Odlično, sada su me napali. Vreme je da pokazem sta znam!!(100 dmg i 150 dmg)
Srediću ih svu šestoricu pa ću se pobrinuti da ostalog lidera
Uglavnom bih da isprobam novi jutus!!
#card189
Udario sam mačem o pod i ovo se desilo
#card180
(150 i 200 i 300 dmg i to masivno, odbija njihov napad od 250 dmg-a, na svakog od njih ide 400 dmg)
Mada pošto je nova tehnika poslaću je i na lidera,čisto da vidim koliko je jakao!!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world178 Veliki Severni Arhipelag #world178 Veliki Severni Arhipelag #world172 Veliki Severni Arhipelag #world180 Veliki Severni Arhipelag #world173 Veliki Severni Arhipelag #world172

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Veliki Severni Arhipelag #world190

Iii još junaka je paloo.. Uh ala je hladno kada ove munje nastanu. Dobro je pa sam osetio da dvojca iza mene napadaju!! Madam svakako ne verujem da može biti smrtonosno po mene!!
#card172
Na svakog od njih šaljem lopticu od 550, ali na 2 genin ide 400 dmg jer lopta uništava njihove napade od 150 dmg
[b]’ovo nije nova tehnika ne brinite se… Ali je smrtonosna HAHAHAHAHA!!
na svakog ide po lopta, da vidim kako ce se sada snaći!!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world176 Veliki Severni Arhipelag #world174 Veliki Severni Arhipelag #world178

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Veliki Severni Arhipelag #world182

Huuuh napokon sam ih sve ub.. Ti si živ ha? Ne znam kako si uspeo preživeti, a da lider nije… Očigledno si nadaren, šteta što tvoje nadarenosti više neće biti..
Hm? Ima hrabrosti da me napadne… Ovaj mali je žilav, baš želi da živi. Još ima i talenta… Njega ću samo nokautirati… Osim ako ga sila udarca ne ubije..
#card166
Da vidimo sad..(200 dmg na katanu)
#card189
Zamah!!(350 dmg i odbijam njegov napad od 150, znaci ka njemu nastavlja 200) Tupom stranom katane s namerom da ga onesvesti sila udarca, mada ako nije dovoljno sposoban da ovo prezivi… Dzaba mu zelja za zivotom…

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world179

Uuu, dobar pokret… Mada kada tako nešto uradi i zadivi me, pa me isprovocira sa “ da li je to sve sto umes” više ne oklevam da ga ubijem heh!!
Nadam se da je srećan mojom novom odlukom, bar će biti na boljem mestu… Ipak je dete, nije imao vremena da dušu pokvari…
#card189
Zamah!! 350 dmg pravo na njega

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world179

RAAAHH!!! Dosta mi je bilo da me lrovociraš, hajde da se bacim na veći nivo! Ovo ga čak neće ni zaboleti, za tren oka već će stojati u raju… Mali seronja… “da li je to najbolje sto mozes”…Seronja…
Uglavnom to bi trebalo biti to
#card168
Prizivam munjevitu aždahu!!(500 dmg)
Prezdraće ga čas posla, nadam se da se neće mučiti u njenim ustima…

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Veliki Severni Arhipelag #world175

Napokon, i mali je umro… Nije se čak ni pokušao braniti. Ili zbog nedostatka chakre ili nije stigao reagovati… Uglavnom duša mu je na boljem mestu… Krenuo sam kopati malo veću rupu, šta ću kad ih je jedanestoro… Neću ih ostaviti na ovom glupom snegu!! Pre nego što sam ih zakopao proverio sam da li je neko ostao živ. Imalo je mnogo onih koji su vec mrtvi ,ali onih par što su bili u nesvesti… Sam… Dokraečio… I sada ih sve zakopao.
Vratio katanu na mesto i uputio se nazad ka kući!