Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hinoruma training ground - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hinoruma training ground

First topic message reminder :

Hinoruma training ground - Page 2 15198763434311e562226693175
Hinoruma training ground je mjesto gdje se ninje sastaju da treniraju zajedno ili da se druze, ovo je velika ogradjena livada koja ima razni pribor za trening da ninjama bude lakse. Svi se vecinom sastanu na jedno mjesto da mogu sparingovati, a i da rade ostale vjezbe

Bili su idalje puno is trenirani i efekti su krenuli da se viđaju popio bih celu bocu onog eliksira koj je imao odvratan ukus i posle bih popio flašicu vode kako bih isprao taj odvratan ukus sa mog jezika i mojih nepci da ga ne osetim u ovom danu više


Kako sam to popio ja sam seo sa nameorm malo da rasčistim um i naslonio bi se na hrastovo stablo iza mene i tako bih se opuštao u hrastovoj senci i odmarao mišiće

Tengen doo se pripremao da pocne trening s Fumetsuomsjetio se da je besto morao da obavi kuci i trebao je to uskoro da uradi, takoda je odlucio reci Fumetsu da nora da ide kuci i da nece vise moci biti ovdje.

"Fumetsu moram otici kuci da nesto obavim tako da ne u vise danas najvjerovatnije trenirati ali mozda neki drugi dan, tako da vidimo se prijatelju.

Bio sam u potpunosti sagalsan sa Tengenovim izjavama jer sam i ja morao pičiti kući da pomognem ocu sa treniranjem ona dva pajsera da ih naučimo nekim novim potezima da postanu jači samuraji


Smireno sam pogledao u Tengena sa velikim razumevanjem i saosećajnosti te sam mu rekao


Važi nije frka ionako moram pomoći ocu da treniram braću


Rekavši to napustio sam ovaj trening grounds i uputio sam se nazat ka svojoj lepoj divnoj kući