Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yosaku Vodopadi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yosaku Vodopadi

Ovi ne toliko visoki vodopadi su idalje prelepi kao prizor i mnogo riba se spušta niz njih. Iznad vodopadap ostoj imostić koji povezuje jednu sa drugom stranom. Sami vodopadi su najlepši u proleće. Smatra se da su mudraci Ho Lyan hrama vežbali u ovim potocima tako što su stajali na kamenje koje viri  i probali što duže da ostaju suvi

Došao bih smirenim koracima do vodpada. vodpaidi su bilii srce ove okoline i jezdili su non stop u beskonacnost. Vrlo rado sam došao do njih sa namerom da malo meditiram dok mi voda žubori pored ušiju i u glavu mi ubaca smirenost i čistoću koju priroda može da nam ponudi u ovim tmunrim danima zahuhtavnaja svega i zato sam se vrlo brzo uputio. da nađem mesto na kome ću meidtirati neko vreme

Čim sam ugledao mesto ne bih oklevao da uz par skokova dođem do tog mesta u potpunosti ne pokvašen i sednam na isto to mesto kako bih meditirao i povezao se sa spiritualnim svetom oko mene.


Samo mesto je bio jedan kamen koji je virio iz delova vodopada i koj je bio upotpunosti suv sa svim tim aspektima ja sam to video kao perfektno mesto gde mogu da meditiram i malo odmorim svoj mozak od svih muka ovog sveta

Kako sam se lepo uklopio u svoje meditaciono mesto bio sam spreman za meditaciju. Trebalo mi je neko vreme da ostvarim spritualnu konekciju sa drugim svetom koji su živi i mrtvi. 


Dok sam tako meditirao čuo sam rzane glasove i čuo sam kako voda žubori pored mene ali nisam pravio veliki fokus na sve to nego na jedan specifičan glas koji je zvučao kao neki neprijatan šum koji šumi vro agresivno

Dok sam tako meditirao osetio sam jaku enerigju u jednom delu sveta. osecao sam kako chakra pršti iz tog mesta i kako jezdi na sve strane. Nisam znao gde se to mesto nalazi samo sam mogao da pretpostavljam.


Povezao sam to sa onim terorističkim napadom jer je puno ljudi šinobija pomrlo  u njemu. Ali u tom trenutku mog dubokog razmišljanja otišao sam predaleko i skliznuo sam i roknuo dole u vodu direkt na svoje guzove

Kako bih tresnuo na vodu i koj kamenčić koj se našao dole moje telo bi se šokiralo i oslobodilo bi se svojih umova i vratilo se nazat u realnsot i nazat u stvarni svet.


Našao bih se polu mokar dok je moja gornja polovina bila suva jer nije došla u kontakt sa vodom. Besan bih iskočio iz vode i potoka i pripremio bih se da krenem nazat ka kući


Na brzinu bih se malo iscedio i sledeća destinacija bila je kući kroz šumetinu


Saburo je bio oduševljen dolaskom na Yosaku vodopade. Ti impozantni vodopadi su stvarali spektakularan prizor s vodom koja se snažno sručivala niz stene, prskajući kapljicama koje su blistale na suncu. Okolno drveće stvaralo je prirodni okvir i doprinosilo bajkovitoj atmosferi.

Prilazak vodopadima bio je poput ulaska u čarobni svet. Osećao je svežinu vazduha i slušao umirujući zvuk vode koja se prelivala niz stene. Ptice su cvrkutale u pozadini, a miris vlage dodavao je jedinstvenu notu doživljaju.

Odlučio je istražiti stazu koja vodi bliže vodopadima. Kada je stigao, fascinirao ga je moćan tok vode. Kapljice su mu prskale po licu, ali to mu je samo dodavalo radosti. Stajao je tamo, očaran prirodnim čudom koje mu je bilo pred očima.

Gledajući vodopade, Saburo je osetio duboku povezanost s prirodom. Yosaku vodopadi su postali mesto gde je mir i lepota spojeni u jedno, ostavljajući mu nezaboravan utisak. S obećanjem da će se vratiti, polako je napustio ovo bajkovito mesto, noseći sa sobom slike spektakularnih vodopada u svom srcu.

Nakon čarobnog doživljaja kod Yosaku vodopada, Saburo je odlučio krenuti kući, noseći sa sobom uspomene na prelepo prirodno čudo. Hodao je stazom koja ga je udaljavala od vodopada, s pogledom uprtim prema prirodi koja ga je okruživala.

Dok sam se približavao vodopadima, osjećao sam uzbuđenje koje mi je ubrzavalo otkucaje srca. Zvuk vode koja se obrušava niz litice stvarao je moćnu simfoniju prirode. Kako sam se približavao, osjećao sam osvježavajući sprej vode koji je osvježavao zrak oko mene. Pogled na silinu vodene snage kako se s visine obrušava u plitke bazene bio je nevjerojatan. Osjećao sam se maleno u usporedbi s ovom prirodnom ljepotom, ali istovremeno sam se osjećao blagoslovljeno što mogu svjedočiti takvom spektaklu. Gledajući vodopade, osjetio sam kako me priroda povezuje s njenom snagom i ljepotom na način koji me ostavlja bez daha.