Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Damagaya Zaliv

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Damagaya Zaliv

Damagaya zaliv lociran je južno od sela močvare. on daje vrlo lep kristalni brizor i kod tog zaliva nalazi se kristalno čista morska voda. Narod na leto voli da dolazi na taj zaliv kao kupalište i retko kad se dešavaju neki incidenti sa morskim stvorenjima. Sve u svemu ovaj zaliv je jedna lepa turistička destinacija i treba se poseititi. Legenda ovog zaliva spominje boginju mora Damagayu koja se kupala u ovom zalivu i legenda kaže da je zbog toga ova voda kristalno čista i zbog nje ceo zaliv nosi ime.

Došao bih do ovog zaliva i kao što sam i mislo sezona je kupanja ljudi su došli na plažu da se malo odmore. Sva sreća pa sam poeno kupaći i hteo sam malo da uživam u ovom mestu.


Video bih kako se ljudi vesele i kupaju te sam otišao i odkupio peškire od nekih prodavaca koji su to prodavali. Video bih kako je sve lepo i našao sam jedno fino prazno mesto bez velike gužve

Kako bih skinuo sve osim kupaćeh i pokazao svoje mišiće setio bih se da sam zaboravio da ponesem suncobran. Video sam ljude kako ga iznajmljuju pa sam na brzinu otrčao da uzmem suncobran. 


Uzeob ih usncobran i okačio bih ga kako bi bilo lepo. Dok sam tako sedeo pod suncobranom odlučio sam da se malo prokupam. Otišao sam do zaliva gde se video ceo plavi horizont kako se more i zemlja sudaraju sa vazduhuom

Skočio bih u vodu sa namerom da se malo bućnem. Bacio bih se u plićak i tresnuo bih nogama u pesak pod vodom. Iako je malo zaboleo nema stjanja idemo do samih bova gde je dubina oko 50m


Krenuo sam plivati kao ajkula bez problema plivajući velikom brzinom sa namerom da dođem do samih bova. Kad sam došao do samih bova naslonio sam se na njih i vidoe sam sve ljude kako se kupaju u daljini od mene

Kako sam tako stojao nešto me je zveknulo ka nogama. osetio sam oštre zube koji zamalo da me ujedu ali nisu uspeli. To je bila ogromna agresivna riba koju sam reflesivno uhvatio i krenuo da je forsiram ka obali.


Dok sam tako držao ribu kretail smo se ka obali i nije mogla da se zaustavi. Zabili bi se u pesak jedno 3 metra i svi bi se čudili kako je ovaj ludak uspeo da nađe ovoliku ribu. Ja bih brzo povikao narodu


Ljudi zavucite rukav u moj hatori i dodajte mi kunai, brzo!!!


Ljudi su mi dodali kunai koj sam zabio ribi u grkljan i ubio sam je na licu mesta. Dok je narod gledao otvorio sam joj usta i svi su videli oštre zube


Ova riba je bila opasna


rekao bih pre nego što bih otišao malo da se osušim

Nakon 45 minuta konačno bih se osušio i bio bih spreman da nastavim dalje. obukao bih se u svoje standardno o delo i zakačio bih sebi katanu oko pojasa. Polako bih krenuo smireno hodati dok su me ljudi idalje opkoljavali i upitivali kako sam sredio tu ribu


Bez da puno duži nekako sam se sklonio iz gomile i nastavio sam dalje svojim putem napuštajući ovu plažu

Došao bih do zaliva laganim koracima sa namerom malo da razbistrim um i da se smirim od svega što se dešava oko mene i da mi bude malo bolje bez prevelikog potresanja


Lepo sam došetao sa peškirom i suncobranom i ugledao sam jedno prazno mesto do kog sam odlučio laganim koracima da se uputima sa namerom da ga zauzmem pre drugih ljudi

Kako bih polako došetao do tog mesya video bih kako ljudi sve više i više dolaze na plažu okolo samoh zaliva u želji da se malo prokupaju


Bez puno razmišlanja bih stavio peškir i suncobran na mesto do kojeg sam došao i oko kog nije bilo puno ljudi i nisam morao da mislim o gužvi

Došao bih i legao bih na lepo prostrani plavi peškir koji sam stavio pod suncobran tako da sunce ne bije u moju glavu i u moje oči 


Dok sam tako mirno sedeo i razmišljao uhvatila me je neka opasna žeđ te sam hteo nešto da popijem da mi malo osveži dušu. I tako udaljini ugledam neki koktel bar i bez puno razmišljanja ustajem i lagano krećem ka njemu

Laganim koracima ustao bih i krenuo bih ka tom baru koj prodaje napitke i već bih razmišljao šta da uzmem da pijem jer sam se osećao nekako ekzotično


Došao bih do bara i tu bih ugledao jednu šankerku koja bi me smirenim tonom upitala 


Šta želite da pijete?


Ja bih vrlo brzo odlučio da hoću nešto drugačije i videl bih jedan unikatan napitak na meniju te bih lagano rekao


Jedan Kokos Mix ako nije problem?


Naravno imali bi toga i kad bih video pripremu tog napitka bio bih uzbuđen kako oni otvaraju kokos vade mleko mešaju puno voća i sve to vrate nazat u otvoreni kokos kao čašu

I tako dobio sam svoj koktel i ne marim za živu silu. Osećam se kao neki gospodin na luksuznom odmoru a u stvari sam samo na seljačkoj plaži i glumim da je ovo najluksuznina stvar ikada 


Taj sok je mešao mineralne i vitaminske mikseve mog ukusa i bio je zapravo veoma zdrav


Kako je vreme prolazilo dok sam pijuckao kad sam popio zadnju kap to me prošlo. Odlučio sam da idem malo u šumi da treniram kako bih izašao iz opuštenosti koju osećam


Saburo je stigao u Damagaya zaliv, jedno od carobnih mesta koja su mu bila nepoznata do tog trenutka. Zaliv je docekao svojim tirkiznim vodama koje bljeskaju pod suncem, pruzajuci mu dobrodošlicu kao da su mu govorile: "Dobrodošao u nas raj!"

Pesak je bio mekan pod njegovim stopalima dok je prilazio obali, a morski povetarac mu je milovao lice. Damagaya zaliv se prostirao pred njim, ocaravajuci svojom lepotom i spokojem. Palme su krosnjama pruzale hlad, stvarajuci prirodni zaklon od vrelog sunca.

Saburo je odlucio prosetati duz obale, osesajuci svezinu morske vode koja mu prskala noge. Udaljeni zvuk talasa bio je poput umirujuce pesme koja je pratila svaki njegov korak. Gledao je kako se igrajuci talasi susrecu sa obalom, ostavljajuci bele pene na mekom pesku.

Zalazak sunca na horizontu obcavao je spektakularan prizor. Saburo se smestio na plazu, posmatrajuci kako sunce lagano nestaje, stvarajuci prelepe nijanse narandzaste i roze boje na nebu. Damagaya zaliv pruzao mu je nezaboravan trenutak mira i lepote, ostavljajuci ga zahvalnim sto je imao priliku doziveti ovo carobno mesto.

Saburo se polako povukao s Damagaya zaliva, ostavljajuci iza sebe miris morske soli i uspomene na prelepe trenutke. Pratio je stazu koja ga je vodila dalje od obale, gde su palme klimale svojim krosnjama na pozdrav, dok je pesak pod njegovim cipelama pricao pricu o njegovoj prolaznosti.

Došao bih i bacio bih moj peškir na ležaljku onda bih malo nameštao ležaljku stavio bih suncobran da mi nebije senka u oči i svuko bih se u kupaći


I tako ja ležim pod senkom svog suncobrana na ležaljci i odmara razmišljajući dal da odem malo da se bućnem u vodu. Sedim i pijuckam na glavu sam stavio neke naočare za sunce jer dupla zaštita nikad ne škodi a ide iz image. I odlučim ja ipak da se malo bućnem

Kako sam se zaputio ka obali svi ljudi gledaju svoja posla dok ja po pesku ostavljam trag i spremam se da skočim.


Kako dolazim do vode zatrčavam se i skačem u vodu i dospevam do dovoljno dubokih delova da ne tresnem noge i i zblamiram se pred celom plažom. I sad sam u vodi imalo se vrtim u krug i idem sve dubljei dublje ka delovima vode gde retko ko odlazi da pliva

Plivam u vodi u mirnoći ponekad zaronim, vrtim se u krug i kvasim se dok sunce bije jako u ovde dane. Tako vrlo smireno lutam po vodi dok od jednom moja glava ne udari u bove. Lepobih se okačio za njih i preskočio bih ih te bih se krenuo vrteti u krug oko njih


Onda bih se lepo okrenuo i mirno gledao u nebo te bih se sa vremena na vreme okretao ka obali dok polako ali sigurno ne bih došao do nje i izašao na pesak

Konačno bih tako izašao iz obale i navukao japanke koje su me čekale i tako gledale u more dok se ja nevratim. Nakon što sam uzeo papuče video bih ljude kako prodaju limunadu te bih prvo otišao po pare pa bi se vratio i uzeo bih jednu limunadu


Dok bih se sušio sklonio bih suncobran i lagano bih pijuckao limunadu koju sam uzeo dok sam opet stavio naočare za sunce

Nakon nekog vremena tako pijuckanja i sunčanja konačno bih se osušio te bih prvo navukao svoj kimono te bih očistio sandale od svog peska u njima i na mojim stopalima. Zatim bih popio ono malo limunade što mi je ostalo, spakovao bih peškir i suncobran i navukao bih hatori i stavio mač oko pojasa


Onda bih se lagano uputio dalje da malo odem do šume i vidim da li ću opet imati sreće sa srebrnim vukom koji mi je pre koji dan pobegao

20:00


Mikicuki je stigao u zaljev Damagaya. Odlučio se okupati u zaljevu i malo odmoriti. Mikicuki je otprilike krenuo kući sat do dva sata kasnije.

Posetio je Shin mesto o kome svi pricaju zaliv damagaya.Mesto gde se kqko ljudi kazu mozes poveaTi sa prirodom i ući u duhovne veze.

Hteo je to proveriti krenuo je naći mesto za meditaciju,a dok ga je nalazio u dihao je hlasan vetric ovog mesta
.

Nasao je veoma lepo mesto za meditaciju bilo je na jednoj steni.Koja je bila u obliku rampe za skakanje iznad vode.Prekrivena mahovini i iza nje velika bujna sumica.

Trebao se baciti na posao sede u poziciju i poce da duboko dise kako bi prco smirio disanje.

12:00

Yamakuro odluci da ode na mjesto o kome svi pricaju tj. Damagaya. Nakon sto je stigao ocarale su ga ljepote tog zaljeva, i odlucio je da ce da se okupa prije nego sto je morao da krene kuci.

U zabačenom Damagaya zalivu, Goss, umoran od gradske vreve, pronašao je utočište. S vilom od bambusa na obali, postao je pustolov u kraljevstvu prirode. Svako jutro, dočekivala su ga cvrkut ptica i miris divljih cvetova. Hodao je gustom šumom, osluškujući šapat vetra i žubor reke. Upoznao je lokalno stanovništvo, podelio priče uz vatru, učio o njihovoj kulturi. Dani su prolazili u harmoniji, a noći pod zvezdanim nebom ispunjavale su ga mirom. S vremenom, Damagaya zaliv postao je njegov dom, a Goss je postao deo njegovog čarobnog tkiva, ujedinjen sa svim što ga okružuje.

Dok sam hodao prema zalivu, osjećao sam uzbuđenje kako raste u meni. Svaki korak donosio je novu sliku prekrasnog krajolika, uz miris soli i zvuk valova koji su lagano zapljuskivali obalu. Osjećao sam kako mi more pruža osjećaj mira i slobode. Svaka plima i oseka stvarale su svoj ritam, dok sam ja hodao duž obale, uronjen u prirodnu ljepotu koja me okruživala. Ovo je bio trenutak kada sam se osjećao povezano s prirodom na način koji rijetko doživljavam.

U zasedi, čekao sam da proverim da li je moja informacija tačna. Za nekoliko minuta, ovde bi trebalo da prodju dvojica šinobija - neke diplomate, genjutsu, bla bla - prestao sam i da čitam. Mogao sam videti obadvojicu kako šetaju alternativnim putem, neizgled srećni okolnom prirodom - verovatno nisu očekivali neki promet ovde.

#card1448 #card1459

Tlo ispod oba protivnika kreće da se urušava.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Damagaya Zaliv #world202 Damagaya Zaliv #world202

Izgleda da napad iz zasede nije uspeo. Izbacujem 50 chakre iz sebe, stvarajući 200 defensea koji će me zaštiti od zagarantovanog - potom, moje telo se pretvara u pesak, izbegavajući ostatak napada obadvojice. Nasmejao sam se u trenu, prenego što sam ispružio dlanove ka njima, iz kojih su izletele dve ruke od vetra koje imaju cilj da ih onesposobe za dalju borbu.

#card5 #card1456 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Damagaya Zaliv #world207 Damagaya Zaliv #world213

Nažalost, napad diplomate nije imao uticaja na mene isto kao što moje ruke od vetra nisu imale uticaja na njih. Repozicionirao sam se tako da su mi obojica na vidiku, a potom sam oko jednog poslao vodeni balon, a na drugog pesak koji pokušava da se obmota oko protivnika i da ga stunuje.

#card26 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Damagaya Zaliv #world212 Damagaya Zaliv #world211

Na kraj krajeva, diplomate su izgleda bile samo dobre s rečima, a ne sa jutsuima. Uzleteo bih na tren, dozvoljavajući šiljcima da prodju prenego što bih prišao prvom neprijatelju. Zabio sam mu senbon u čelo, izvadio ga, a potom bih ponovio ordeal na drugom neprijatelju, završavajući uspešno misiju.

#card138 #card332 #card19

Lepršam dalje.

02:00

mikicuki je odlučio meditirat.

03:00

Mikicuki je završio s treniranjem i odlučio je malo trenirati.

#card1
#card4
#card5
#card476
#card1385
#card1386
#card1389