Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Washi-jeva kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Washi-jeva kuća

Washi-jeva kuća HD-wallpaper-beautiful-sunset-house-anime-ocean-sunset-orginal-sky-scenery
Mala kuća koja se nalazi na obali hladnog mora. Nekada je pripadala Washi-jevom dedi i služila je kao utvrda tokom kišnih dana dok bi bio na pecanju. Sačinjena od svega dve sobe koje su odvojene samo jednim pregradnim zivom. Spavaća soba u kojoj se nalazio samo gvozdeni krevet sa slamenim dušekom i stočić sa svećom koja bi obasjala noćno čitanje pisama. Dnevni boravak je bio otvorenog tipa, iako nešto veči od spavaće sobe nedovoljan za život više od jedne osobe. Centar prostorije popunjavao je lonac okačen lancima da visi iznad ložišta vatre, malim stolom za ručavanje i par drvenih tronoški koje su se mogle zadesiti u bilo kom delu prostorije. Ali kao najveći ukras kuće bio je pogled na more koje se pružalo ka zapadu i svake večeri pružalo zalaske sunca koji bi probudiili najlepše, kako osećaje tako i uspomene u svakom ko bi prisustvovao ovom dogadjaju

Nakon saznanja o smrti zvoga oca Washi, njegov mladji sin to nije mogao podneti. Bio je ljut na sve, prvenstveno na ljude koji su podmetnuli "neslecu" i oduzeli mu onog na kog je mogao da se ugleda, ruke koje su z ra a njega uvek bile tople i u cijem zagrljaju je znao da svo zlo sveta ne moze da mu naudi, rame na kom je prolivena neogranicena kolicina suza, usi koje su bile spremne da cuju svaku informaciju, bezazlenu, vaznu, bas svaku i da ga razumeju. Oduzet mu je otac. Krivio je cak i njega, cak i osobu koju je voleo najvise na svetu kako je sebi mogao to da dopusti, da ga nasamare ljudi koje sam Washi nje poznavao ali je znao da Kakau nisu bili ni do kolena. Kako je dopustio da ih ostavi same, bez njega, ali pre svega kako je mogao da samo nestane bez pozdrava i zasto mu nije dao priliku da ga dodirne samo jos jednom i vidi njegov osmeh koji bi doneo radost svima koji bi ga videli. Bio je povredjen ima svega 16 godina i jos toliko vremena je mogao da provede sa njim, toliko uspomena da stvori. Otisao je od kuce i ostavio majku sa starijim bratom, znao je da ce porednjega biti sigurna. Osamio se i zakleo prod Bogom da ce postati bolja verzija njegovog oca iako mu nije zamerao ni jednu jedinu stvar. U ovu kucu je dolazio kao mali dok su jos ziveli u selu tokom vikenda da provedu kvalitetno porodicno vreme, a sada sam, on, sum vetra , zvuk talasa u neprekidnoj borbi sa stenama i po neka morska zivotinja koja se osmeli i iskoci iz vode na trenutak. Najteze je bilo nocu kada je sve sto je mogao raditi bilo razmisljanje i postavljanje pitanja "Zasto" u cemu bi ga prekinulo pucketanje spaljenih grancica na kojima se uglavnom pekla riba. Sve sto je od kuce, iz grada poneo bila je stara usna harmonika koju je Kako svirao kao mladji, nije znao kako to da radi pa nije ni pokusavao ali ju je uvek drzao blizu sebe kao jedino fizicko telo koje ga je podsecalo na oca,

Završio je pokolj mladih genina bandita i nastavio put. Problem je bio što se potpuno izgubio i pojma nije imao gde se nalazi. Pao je mrak i vremenom je naišao na malu kućicu u kojoj je svetlo još gorelo. Nepozvan je ušao i glasno pozdravio ukućane i pre nego što je uopšte video ko je tu.

"Veliki pozdrav!" Dečkić ko je se nalazio u toj kući delovao mu je poznato, kao da je upoznao već nekog takvog. "Ko si ti?"

Sta tebe briga ko sam ja, sta hoces u opste, odakle ti ideja da samo upadnes u kucu
Washi je video nepoznatog coveka kako mu ulece u dom i zaprepascen prizorom stao u gard. Nikada ranije ga nije video i navikao je da nema posetioca u ovom delu sveta. Nije znao kako da reaguje pa je zgrabio kunai koji je stajao zaboden u zid. ocekivao je incident

Makoto je odmah digao ruke u zrak, nije želeo nikakve probleme trenutno. "Izvini mali brate, samo sam se izgubio pa da pitam gde sam. Nego upoznao sam jednom nekog crnca, znaš koliki je bio. HAHAHA! Ličiš mi na njega malo."

Sa još uvek podignutim rukama, Makoto zakoračava polako dalje u kuću i seda na slobodnu stolicu. Pravi se malo lud, iako jeste malo lud.

Odmah mu je kroz glavu prosla misao da bi to mogao da bude njegov otac, sto se ispostavilo tacno. Rec po rec tenzija u prostoriji je opadala a razgovor postajao sve manje formalan. Hteo je da zna da li je ovo covek odgovoran za tragediju u njegovoj porodici, ispostavilo se suprotno. Nakom dugotrajnog razgovora koji se vodio na nivou glupljeg odnosno coveka koji je Washi-u upao u kucu i solje caja skovali su plan da krenu u potragu za retkim dragocenostima koje Akumecu grad trazi i preduhitre ih u tome zarad sopstvene koristi

Nakon čitavog dana praćenja i pomaganja Washi-ju u potrazi za ovim nepoznatim predmetima, Makoto i on su se vratili kućici malog dečaka. Seli su da malo odmore i rezimiraju šta su sve odradili i pronašli. Na stolu je bila hrpa Ryo-a koju si njih dvojica pokrali od onih nesrećnih nindži i još malo od njihovog ličnog pronalaska. Pored toga, Makoto je u ruci držao i legendarno oružije, mač neobičnog oblika. On je bio zadovoljan, ne zbog plena već zbog svega što se dogodilo, dobio je svoju željenu zabavu prateći ovog klinca.

"Ee, mali brate! Hajde budi miran na trenutak da testiram ovo čudo!" Potpuno opušteno se Makoto obratio Washi-ju dok se pripremao da zamahne na njega novim mačem. Taman kako je oštrica krenula ka dečku, ona nestaje. Potpuno ispario k'o da ga nikad nije ni bilo zajedno sa bar pola novca. Pomislio je da se sve to desilo samo u njegovoj glavi, pošto je to bila ne toliko retka pojava. Ipak, posle par sekundi, njih su zamenili novi predmeti. Misteriozni šal i mač koji je čak i izgledao kao mač.

Nikakvu ideju nisu imali šta se ovde tačno desilo, ali Makotu to nije smetalo. Umalo je i zaboravio kako je prvobitno oružije izgledalo.

Washi je znao da cak i ako Makoto pokusa da ga isece moze to da izbegne i uzvrati mu pa ge nije previse zanimalo cime se ovaj bavi, ali iznenadila ga je cinjenica maca koji nestaje u dimu koji se stvorio na stolu izmedju njih. Samo je ispario
Spremi se tu su
Washi je skocio na noge i bio spreman za okrsaj
#card10
Nije osetio nikoga osim Makota, nista mu nije bilo jasno ali zbog umora od prethodnih sad vec nedelju dana samo je prihvatio da je tako kako je,,, Dim se spustio i na stolu se smanjila kolicina novcica ali pojavio se svileni sal, veliki mac i svetlucavi kamen. Makoto je zgrabio mac cim mu se ukazao pa je Washi prigrlio sal iako nije znao ima li neku vrednost.
Nekako ni jedan ni drugi nisu bili previse zbunjeni cinjenicom da su svedocili nepoznatom ali Washi je zakljucio da je to mozda samo bila kletva maca koji je nestao.
Tu je bio i svetlucavi kamen koji je podigrao sa stola zagledao ali nije imao nikakve informacije o tome. Pogledao je Makota koji je testirao novi mac na svojoj kozi i izgledao je kao da je u ekstazi te je samo stavio kamem u skriveni dzep na dnu nogavice pantalona koje je nosio.
Ovaj mac je izgledao staro zar ne?
Pitao je svog saradnika ocekivajuci potvrdan odgovor koji je i dobio, to mu je opravdalo misljenje da mozda ni ljudi koji traze oe predmete ne znaju da su njih dvojica dobili svetlucavi kamen.
Najbolje je da ovo za sad zadrzim kod mene procuce se cemu sluzi i ima li neku vrednost, za sad igramo na kartu da samo mi znamo da imamo ovo. Mada kad te pogledam mozda ipak samo ja znam...

Washi-jeva kuća JOOiDb5
"Šta ti je to mali brate? Ustvari, boli me kurac! HAHAHAH! Tvoja odgovornost." Prepusti je dečaku da radi po svome, do sad mu je to bilo zanimljivo. Makoto nije ni primetio svetlucavi kamen dok ga Washi nije uzeo u ruku. Bio je preokupiran još novijim oružijem. Taj mač je znatno jednostavniji od prethodnog što je njemu i odgovaralo. Trebao mu je samo da može da iseče, a njegova veličina je to obećavala.  Uzeo je časicu da oproba piće koje je mali dečak imao, kao što je probao sve do sada. Možda mu je ćale ostavio nešto jako.

Posao je posao. Odupiranje znači smrt. Desna ruka mu je bila na drški mača, levom rukom je gulio mandarinu (skills). Budući da su obe zauzete laktom od desne je pokucao na vrata. Spreman na zlo sa novom tehnikom koju mu je podario Watatsu mogao je osetiti komadić koji se nalazio u kući.

Brže to malo sisice..

Bio je ljut.

Prvo bi mogao da se predstavis i kazes zasto si ovde ne da lupas po tim vratima kao zivotinja
Washi je kroz rupu drvenih vrata nastalu dotrajavanjem materijala video nindzu koji nije izgledao druzeljubivo, slutio je o cemu se radi znajuci da kod sebe ima kamen koji Akumecu trazi ali hteo je da odigra na to da ne zna nista. Odmah ga je obuzeo gnev ii u glavi mu se pojavila slika preminulog oca. Nije prilazio vratima samo je stajao i cekao odgovor osobe sa druge strane spreman na svaku soluciju.

Mali crni vidi ga.
Morao se uozbiljiti.

Ovaj kompas što napravio moj prijatelj, dosta sposoban čovek, mi pokazuje da je kod vas jedan delić oštrice bez oblika.

Takodje taj sposoban čovek, (kore od mandarine su padale po ispred vrata, ruka mu i dalje bila na maču) mi je rekao da postupim normalno i da otkupim taj komad.

Makao je ruku sa drške mača i tresnuo rukom po svom kaputu u kom su zazvečali zlatnici blaga.

Možete li mi predati taj komad što svetli, uzeti vašu ovu nadokadnu za pošten rad i trud pa da se razilazimo crnac mali.

To sve zavisi od tebe koliko si spreman da ponudis za ovaj komad, s obzirom da je ceo grad u poteri i da si dosao cak ovamo imam osecaj da je vredan tako da ga ne mozes dobiti tako lako Masnokosi.
Washiju koji je vec imao u planu da onivci svetleci kamen je ovo palo kao kec na deset, ne samo da nije morao da ide do grada punog olosa i losih ljudi vec su mu poslali coveka koji je izgledao kao da ima mnogo toga da stavi na sto u zamenu za njemu bezvredan predmet

"Alo! Ne bacaj te kore, mnogo može od njih!" Makoto je iz jednog koraka poskočio do istih tih kora mandarine oko nogu ovog službenika. Jedan komad stavio je vrlo brzo u usta pre no što se uprlja, mada mu verovatno ne bi svakako smetalo. Ostatak je stavio u džep svojih hlača. "Ima od ovoga ludi čaj da se napravi! HAHAHAHA! Evo tebi ovo da probaš malo bolje voće." Bacio mu je u ruke jedan plod onog slatkog voća što su pre neki dan sa Washi-jem otkrili.



HAHAHAHAHAHAHA!!
Imate ovoliko koliko imam u dzep.

Rekao je odma i onda ispratio, jos jednog belokosog ali bledjeg i ludjeg kako dolazi i mandrlja nešto o njegovim mandarinama. Bacio mu je novu vocku ali nije hteo popusti mač dok su ga tu opkolili beli hendikepi pa je moro uhvatit ustima. SLadak ukus ispunio mu je desni da je bio otrov sad bi ga onesvestio.

Promrljao je kolicinu blaga koja se jedva mogla razaznati.

[Imate po 30 levela i 20 tokena blago]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH na sta ti mi licimo. To nije dovoljno obojica smo svesni da slagalica nije potpuna bez jednog dela. Mora to malo bolje ako zelis da dobijes ovo.
Video je da ga covek low ball-uje a znao je da moze da im ponudi mnogo vise. Nije znao kako se makoto oseca povovodm ovoga i sta on smatra ali verovao je da su obojica podjednako gladni.
Duplo od toga i dogovorili smo se.

Stavio je mandarinu u dzep. Preuzeo je voćku iz usta.

Povećavam onda cenu, ništa se ne brinite.

Sada imate blago iz dzepa i novu frizuru kao ponudu - časti vas čika Ston.

Izvuko je katanu iz korica 7 mm da onako bljesne oštrina u facu mladom crnji.

Neces me uplasiti tim bezvrednim gvozdjem, a sto se tice frizure bolje pogledaj prvo svoju.
Washi ne pada na provokaciju i drzi do svog stava sad vec potpuno svestan vrednosti koju kamen nosi. Sa Makotom je prethodno razmatrio plan ako slucajno dodje do ovoga i i dalje stoji sa obe noge na zemlji.
Neces ga dobiti mozes samo da se vratis odale si doso ovo je ponuda i ona stoji.
[ 2.5x levela i 20 tokena]

Evo imam malo i bakra u drugi dzep.

Nije hteo više da ga vredja, a kamen je morao doplatiti eto jos toliko da ga Watatsu ne smara sto ga je kupio "kRvLjU".

Vaša sorta voli bakar... ako se ne varam?

Nasmešio se. Pojeo voćku što mu dao suparnik ovog ciga.

Dobra ti je ova papaja.

Dobaci drugom nindzi..

[60 levela, 20 tokena poslednja ponuda]

Vidim da je ispod te neoprane subare koju nosis na glavi (kose) prazan prostor posto ocigledno ne cujes sta sam rekao
Sad vec obojica shvataju da ovo ne ide nikuda i da neko mora da popusti. Washiju je ponuda odgovarala ali nije mogao da dopusti da poslednja ne bude njegova tako da je izneo novu ponudu. Ocekivao je da se covek oseti uvredjeno ali imao je sve pod kontrolo
[70lvl 21 tokaca]

"Poližeš mi jaja! HAHAHAHAHAHHAHA!!"
Do sad je ćutao i ignorisao raspravu, ali čim su njegove uši čule reči koje je izgovorio trgovac dragocenog kamenja (tako mu se urezao u mozak) Makoto je instinktivno dobacio. Od silnog smeha na vrhunac njegove komedije ništa nijeo mogao da razazna,osećao je tako reći ekstazu.
"HAAHAHAHAHAHAHAHA!!"



HAHAHAHAHAHAHA!!
#card918 #card560

Ahahhahahahah.... Nasmejao se na foru belog ninje jer je beo jelte.

Znaš kako kažu uprljani mladi ninjo... ko hoće veće...

#card201

Zamahnuo je ultra jako oko sebe i vetar i okolina su se zavijorili oko njega. 

Izgubi ono iz vreće...

Nisam ocekivao da ste toliki pacovi prmea nama iz unutrasnjosti vi malogradjani. Mogao si lepo da nam das sta smo trazili i da se razilazimo ovako ces nam ostaviti i taj mac koji vadis na nas pored blaga koje si spominjao...
#card135 600 dmg da udari u tormado 20 ch
#card142 hapsim ostatak tornada u svoj tornado ch 40
I ovu kucu sto mi porusi cu ti naplatiti

U trenutku Makotov smeh je prekinut zavijanjem vetra izazvanog napadom trgovca kamenja. Njegov takozvani prijatelj je brzo reagovao pa on nije morao ništa da uradi povodom štete koja je letela ka njemu. Sa osmehom je sedeo i gledao dalji tok ove neočekivane borbe ili možda sahrane, njemu je bilo sve jedno. "HAHAHA!!"  Nije se mogao suzdržati.



HAHAHAHAHAHAHA!!
#card919 #card716 #card191 #card200 #card207

Oči su zasvetlele (brzina) i izvučeni mač iz korica bio je spreman da oseti krv. Stonovo telo je nestalo i stvorio se iza protivnika. Sada je već bilo prekasno za povratak nazad. Nije se mogao zamarati više sa slabićima.

U njegovoj blizini osetio je neki dosta loš miris na čergu, ali je ne razmišljajući o tome potego sečivo i krenuo poseći protivnika.

Damage 300  + 300 Bushido +200 Combat Stance + 300 Mikazugiri = 1100. Zagarantovani 600dmg.

Dok je gledao kako se situacija zahuhtava, iz džepa je Makotu ispala poternica nindža bande koju je pokupio od onih genina što je poklao pre par nedelja. Istog trenutka njemu kroz glavu prolazi misao. Hteo je obaviti tu misiju, a nije mu puno vremena ostalo. Jedina stvar na umu mu je bila da požuri kao da se sprema za rat. "Ja odoh braćo. Srećno!" Brzo se diže i trkne prema prozoru. Skače kroz njega direktnu u vodu ispod litice. Želeo je videti kako će se ovaj sukob završiti, ali verovatno bolje po njega što se neće zadržati.



HAHAHAHAHAHAHA!!
#card1351 uso si u stan koji sam odigrao skriveno

Nakon sto je Washi video kako Makoto skace kroz prozor brzo se odmakao od nindze na malo bezbedniju razdaljinu dok je on bio obmotan lancima. Krenuo je da sklapa znakove rukama video je priliku i morao je da ulozi sve sto moze u sledeci napad.
#card125 stvaram vetar oko sebe u slucaju da nesto pokusas
#card75 dodajem jos vatrene moci na
#card85 2350 dmg vatrena stihija koju spajam sa
#card142 tornadom od malocas za ukupno 3350 dmg

Dobro cigo... Tako ćemo. 
 
Washi-jeva kuća Apm0yn9_700b


Videvši da je mali glibavi dečak odlučio da se pretvori u Kuro Santona instiktivno uz blagi trzaj očnog živca i bol u glavi oko njega se stvorila divovska čudovišna struktura od chakre koja je najedno postala živa. Struktura je dodatno bila obložena svetlo plavim slojem Stonove chakre (700defenca od Chakra Defense). Plavi div se razmahao, a vatrena stihija beše neutralisana.

#card239 #card784 #card204

Washi-jeva kuća Tumblr_ow3je5a5QR1uekv7qo1_500


/ Da nisi igrao skriveni preko discorda cak bi i u imunitet morao ući. Takodje primio si 600dmg od zagarantovanog. /

Pa to izgleda problematicno sunce ti tvoje... Vidim da si malo spretniji postao u ovih par posteza. Brzo ucis lepo, lepo
#card149 dobijam tih 100 bzine jako
#card148 stvaram veliki vetar maasu jak
#card69 kombinujem ga za zmajem od sipova
#card446 i nabacujem jos laganih 600 dmga
2450 dmga

Kako je dzinovska eksplozija bila upućena ka njegovom vanvremenskom Susanu dzinovski mačevi su se pomerili i iseckali 2500dmg kao da je baklava onako na dinare ga isekli. Ston nije očekivao da ova rasa ljudi uopste poseduje chakru a kamoli da koristi ovoliko jake jutsue. 

Kako je mahao macem kroz bradu je promrljao dagada.. dagada...

#card580 #card203 #card189
/ Dva zamaha od 1300 su dovoljna da ponište taj damage. /

#card127  #card151
#card57  #card446
Pokusavam da te stanujem efektom vetra, zatim kombinujem pomocu pasivne vazdusni i vatreni napad i pojacavam ih zabranjenom tehnikom
UKUPNO 2700 DMGA
Da vidimo sta sad moze da uradi tvoja plava neman pred ovakvim napadom, dovljno si mi vremena uzeo. Dosao si mi na kucu i mislio da cu kao ovca da pratim tvoje komande... tu si se zajebao. Ako prezivis ovu borbu prenesi svojim priajateljima iz grada da ako ih pronadjem zavrsice jos gore od tebe. Sad cu da te naucim gde se tele pripinje

Šta se dodjavola dogadja sa detetom pomislio je. Ovolike eksplozije da pravi. Nije mu ni imalo smisla.

Brauni... Posle ovoga... 

Ston i njegov dzinovski Susanoo su poleteli u trku ka malom detetu. Scena bi verovatno frapirala bilo koga ali ne i ovog smol black warriora. Stonu par stvari nije bilo jasno ali delić je morao dobaviti a dete..

#card196 #card189 #card190

4 oštrice Susana su presekla napad ko od šale a besni Ston se pojavio iz eksplozije. Teren oko njih je bio potpuno izmenjen. Na mestu gde je bila kuća sada je bio dzinovski krater. Jedna od oštrica nakon presečenog napada nastavila je ka malom kidu.

#card379 #card8

Jedem 2 pilule vracam 100 hp (padam na tih 100 hpa) restujem cakra skace na 150


Vec premoren od borbe Washi nekako uspeva da ostane na nogama. Kraj se ne nazire ali sve vise izgleda kao da ce zli pljackas uspeti da naudi nalom crnom decaku.
Nikada necu igubiti ovu borbu. Makar i ja umro ovde na ovoj zabacenoj planini neces ziv izaci odavde

#card199 #card191 #card197 #card189

Mač je zamahnuo jako i dzinovski talas energije 1500 dmg je počeo da seče ka Washiju. ( zag 400 od brzine). Potom je drugi mač Susanna jako zamahnuo horizontalno kao mladom detetu 1500dmg (zag 400 od brzine). Ston je kontrolisao Susanna bez greske spreman da zakoči i iskontroliše svoju chakra oštricu da od mladog cigana ne bi ostali samo dugmići. Hteo je da zapali cigaru. Osetio je blag umor u glavi i bol u očnom živcu. Prokleti Mangekyo je počeo da ga troši.

#card152
Ulazim u imunitet nista dmga ne primam
Washi nije video drugi izlaz iz ove situacij i sve sto je mogao da uradi je bilo da svoje telo pretvori u vazduh i tako izbegne nadolazece napade. Sebe je ovim potezom stavio u nepovoljan polozaj ali i dlaje je ostao u borbi. na nogama. Kupio je sebi malo vremena da odmori i smisli taktiku za ono sto tek sledi

Mač je isekao dete i Susanoo je samo nestao. Jednom rukom Ston je prešao preko glave i držao se za oko. Hteo je opsovati, ali suzdržao se.

Washi-jeva kuća FCoK_o4XoAMMU9U

Izvadio je paklo cigara iz dzepa i zapalio jednu. Krenuo je ka telo malog crnog da dovrši misiju.

Ovo nisam očekivao od nebitnog malog crnog deteta..


Procedio je. Izvadio je Kusanagi zavezan za struku i vrh oštrice koja je posekla mnogo stvari do tada završio je vratu deteta. Sve dok nije zapretio Shiroi ostrvu preživeo bi. Nakon pretnje ninja koji može izvesti ove stvari i ubiti njegove saborce nije zaslužio da živi.

Uzeo je komad svetlećeg predmeta i držao ga u ruci. Potom je nestao.