Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fumetsova Kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fumetsova Kuća

Tradicionalni japanski dom Fumetsouve porodice. Oni ovde provode svoje dane uživajući u životu. Sama po sebi kuća ima nekoliko prednosti i dosta lepih stvari. Oko kuće nalazi se veliko dvorište u kome redovno dolaze životinje (uglavnom ptice). Sve u svemu ovo mesto je vrlo mirno ima nekoliko spratova. U njoj se nalazi nekoliko soba i ispred kuće se nalazi jedno veliko trešnjino stablo

Sedeo bih tako u svojoj stolici razmišljajući o putu života i sve što sada može da se desi. Malo bih odmarao te bi začuo kucanje vratiju nakoje bih potrčao da vidim ko kuca i šta on ili ona želi. 


Zatekao bih poštara koji je donosio novine iz najnovih artikla. One su imale neke najbitnije vesti iz celog sveta i imale su puno bitnih dešavanja u sebi. U radozanlosti pogledao bih novine da vidim šta bi se desilo kad ono šok

Polako bih seo na stolicu i krenuo da čitam najnovije vesti kad ono šok. Jedan ninja se upravo razeneo u Shioriou. Eksplozija je bila toliko jaka da je pobio cel ostrvo i sve zvanice na svadbu Daimyoa Watatsua.


Zgrožen sam gledao šta se desilo i koliko je žrtava bilo u ovom svetu. Na oglasu je stojalo da je Chunnin iz Akumetsu grada Kuro Santon odgovoran za sve ovo i da je stavljena velika poternica na njegovu glavu

Dok sam čitao novine video sam imena svih traženih koje je Kuro pobio. Bilo je tu nekoliko ninji iz našeg sela i pretpostavio sam da će ovde usledidi vleika tragedija i sahrana. sve te duše koje su posrnule od strane tog nesrećnika. Gledao sam zgroženo neverujući u ovo dešavanje


Kako bih ostavljao sve čuo bih kako zvona zvone pozivajući na smrt nekih ljudi i da se što pre dođe tamo da im se oda počast koju bi trebali da dobiju. Oni su svi pali u iznenađujućim okolnostima. Posle ovoga skapirao sam da je Watatsuova želja da pomiri svet nemoguća.

Slušao sam zvona i spremio bih se da se obučem u želji da odam počast palim borcima koji su preminuli u ovoj terorističkoj akciji u želji da pokažem moje poštovanje prema ljudima koji su se žrtvovali za sve nas i hteli su mir, Ali Kuro je doneo rat.


Jednostavno bih ustao sa svoje stolice i upito bih se ka vratima ali u tom trenutku bih i video mog oca kako ulazi u prostoriju i poziva celu familiju da dodju da diskutujemo o najnovimjim dešavanjima. Odmah sam zaključio da je i on bio svestan terorističkog napada koji se desio u shioriu

Svi bi smo seli na svoja mesta u prostoriji za dogovor. Otac je kao glava sedeo na čelu, ja sam bio najstariji sin pa sam sedeo odmah desno do njega. Preko puta mene sedela je moja majka. A moja dva brata sedela su do nas.


Otac je mudro razmišljao i rekao je svima nama vrlo smirenim tonom ali jasnim da bi smo ga svi vrlo lepo čuli


Put pred vama je dugačak, morate se spremiti za spletke i podvale od strane protivnika. Koliko god časni ratnici vi bili postojaće ljudi koji za čast nikad nisu čuli. Ti ljudi će gledati da vam uvale i da vam smeste na bilo koj način. Ali vi morate stojati hrabro i časno i ne dozvoliti svom protivniku da ovlada tamom. Tama raste u praznini ali će se uvek pokloniti pred pravim svetlom. Slobodni ste da odete i odate počast palim borcima


Rekavši to ustao je i smireno izašao iz sobe. Po njegovom ustajanju svi smo mi dobili dozvolu za ustajanje i da krenemo ka centru gde će proći kolona palih boraca

Za ocem ustao bih ja. Potom bih brzo navukao svoj kimono i upitio se ka ulicama gde želim da odam počast poginulim borcima. Polako bih krenuo da navlačim i svoje japanke te bih polako ustao sa poda i setio bih se da trebam doneti neko cveće da odam počast.


Polako bih otišao u dvorište gde je majka gajila prelepu baštu kroz koju bi išli nizovi i nizovi cvetova. Došao sam do bašte i uezo sam nekoliko ruža taman onoliko kliko mi je dovoljno da odam počast ovim borcima koji su dali svoje živote u tom napadu

Došao bih do vrati svoje kuće i levom rukom bih lagano otvorio vrata. Dočekan bih bio od strane majke koja me zove na ručak i govori mi da sam došao baš u pravi trenutak.


Svi bi lepo seli za trepezariski sto na našim uobičajnim mestima. Malo bi smo diskutovali o raznim temama kao što su naprimer Vežbanje, Jačanje, ... ali najveći fokus je bio na onom terorističkom napadu


Nakon što smo svi kulturno ustali i jeli lepo otac je prvi u stao i rekao je svima nama


Hajdemo do planina da vežbamo

Polako bi smo otvorili vrata naše kuće te bi smo svi ukoračili u istu, u ove rane večernje sate. Brzo bi smo svukli naše japanke. Polako bi ušli u kuću da osetimo miris sveže piletine. Polako bi smo ušli i majka bi nas pozvala na večeru


Svi bi smo seli na naša uobičajna mesta i moj otac nije mogao prestati da hvali činjenicu da sam konačno zasluži mač i to je napravilo moju braću ljubomrnima. Ja sam potom rekao


Svako zaslužuje mač pre ili posle


Našta se moj otac komotno složio ali je idalje tvrdio da sam vrlo napredan za moje godine

Došao bih u svoju sobu i proklizao bih vrata da ih zatvorim. Odlučio sam da treba malo da meditiram da se na neki način povežem sa svojom spirtualnošću koja sigurno gori u meni


Uzeo bih Svoj mač i položio bi ga na stalak koji sam za ovaj trenutak čistio godinama unazat. Mač bi bio okrenut na desno da simbolizuje mir i bio je predivan na tom mestu


Seo bih u meditacioni sed i zatvorio bih oči. Krenuo sam duboko da razmišljam o ovom danu i o stvarima koje su preda mnom i koje mogu iskočiti iz bilo kog ugla. Potom sam razmišljao o mirnoći potoka kako večno i mirno žuburi u nedogledi i sav je srećan takav

Ovaj dan je bio vrlo iscrpljujuć i hteo sam malo odmora od ovoga stoga sam odlučio da legnem i malo odremam da i ja odmorim svoju dušu.


Skinuo sam haori i stavio ga na čiviluk u mojoj sobi, kimono sam skinuo i lepo sam ga spakovao a na sebe bih navukao neku pižamu koju sam dobio za uskrs. 


Polako bih došao do kreveta i bez velikog razmišljanja bih se bacio na isti krevet kako bih malo odmorio. Kako sam legao moja duša je krenula da razmišlja o danu i šta je sve sutra moguće te se vratila na žuborenje reke. Dok sam tako mirne stvari zamišljao zaspao sam i utonuo u san

Stigli bi konačno kući nakon kratkog puta. Otključali bi vrata kuće i sve bi bilo uredu i kako treba da bude. Nisu obraćali puno pažnje, bili su vrlo umorni i pospani te su se zaputili pravo ka svojim sobama i krevetima.


Fumetsu ostavivši japanke je ušao u svoju sobu i odmah okačio svoj hatori. Skinou je kimono i obukao je pidžmu. Spreman za spavanje uronio je u krevet kao da ga nikad nije video vrlo pospan.


Nije prošlo ni svega 3 sekudne Fumetsu je već krenuo da hrče i riče od svoje pospanosti i od želje za snom

Probudio bih se u sred noći sa velikom željom da ispraznim bešične kanale i što pre da se vratim u san. Polako polu mrtav ustajem iz kreveta i upućujem se ka svom kupatilu da bi urinirao u WC.


Došao bih do kupatila i upalio bih svetlo pošto se inače ništa nevidi. U tom trenutku svetlost je krenula da probija moje oči kao 100 žileta ali sam se navikao posle 30 sekundi i video sam lepo.


Krenuo sam van WC-a i ugasio svetla, ali sad nisam više video dobro u mraku. Nekako sam uspeo da se dogegam do svog lepog kreveta (ne bez da šljosnem jednom u neku fijoku koja se stvorila niotkuda) i zahrako sam još brže nego prvi put

Ustao bih ujutru sa modricom na desnoj nozi od kako sam se udario kad sam u 2 ujutru išao da izvršim prednju nuždu. Svakako jutro je vrlo lepo obasjalo moju sobu i ja sam krenuo da se spremam. 


Pre nego što bih se presvukao uradio bih jutarnji trening a to su 100 zgibova, 200 sklekova i 500 trbušnjaka čisto da se zagrejem da prave vežbe u ovom danu. Posle završenih vežbi što je trajalo oko pola sta obukao sam kimono i prkeo njega svoj haori.


Ušao sam u dnevni boravak i po očekivanju ona 2 kretena idalje spavaju, otac je budan i meditira a majka već sprema doručak za sve nas

Seo bih pored oca te bih sa njim malo meditirao i probali bi smo da stvorimo neku konekciju i da opustimo naše umove pred ovaj prelep dan. Na našu žalost miris prženih lignji nas je konstanto ometao i nismo mogli da odolimo kad je majka povikala


Doručak


Ja i otac smo prvi ušli i seli na svoja mesta. Posle toga ulaze ona 2 pajsera koji izgledaju kao da su pali sa marsa i ne znaju gde se nalaze samo su namirisali lignje pa su ustlai.


Majka nam je svima dala doručak i mi smo svi to vlro fino i rado pojeli sa velikim užitkom. Nakon jela svi smo se zahvalili majci znajući da ga je spremila sa ljubavlju i dušom

Nakon što bih jeo zaputio bih se ka svojoj sobi gde sam obukao svoj hatori i vezao kosu u samurajski repić. Potom bih uezo mač sa držača i stavio bih ga oko svog pojasa i bio bih spreman za novi dan i sve njegove izazvoe


Rekao bih majci glasno da bi me čula


Idem malo da se prošetam neće mi dugo trebati. 


Dok sam to govorio šetao sam se krzo hodnik sa namerom da stingem do ulaznih vrati. Kad sam došao navukao bih svoje japanke i bio bih spreman da započnem novi dan i novu avanturu u ovom svetu

Došao bih u svoju kuću vrlo smiren i izmoren nakon prve prave misije koju sam imao i koju sam dugo isčekivao. Laganim pokretom leve ruke otvorio bih vrata kuće da bi se našao u predsoblju


Polako bih izuo japanke i smireno bih krenuo se kretati ka dnevnom boravku. U tom boravku naišao bih na većinu članova porodice kako sede i odmaraju (jednostavno ljudi gledaju svoja posla)

Kako sam ušao u dnevni boravk i video bih da su svi vrlo fokusirani na ono što rade i da me uopšte nisu primiteli kako ulazim te sam odlučio da progovorim


Šta to svi vi radite?


Cela porodica je odjednom stala i okrenula se licima ka meni i svi su gledali u mene. U tom trenutku moj otac je progovorio


Čekamo tebe ta započnemo sa ručkom. Sve je spremno ali nam je glupo da jedemo bez tebe


Odgovorio mi je otac vrlo smirenim tonom

Kako su svi ustlai iz svojih mesta i priželjno su se uputili ka trepezariskim odajama. Tu bi smo svi polako došetali iz dnevnog boravka te bi smo vrlo smireno seli za svoja mesta.


Kad bih pogledao na sto majka je napravila plieće batake, moje omiljeno jelo koje svi zanju da obožavam. Bio bih vrlo srećan kad bih video lepo oguljene batake na stolu. Iz pristojnosti idalje bih pustio oca i majku da prvi uzmu jelo pa tek onda bih ja poseguno za piletinom

Dok sam tako sedeo ručao sam vrlo kulturno. Idalje sa velikim zadovoljstvom za prelep ručak koji je moja majka odlučila da pripremi na ovaj divan dan. Ne bih oklevao i pojeo bih nekoliko batačića sa velikim apetitiom.


Kada smo svi završili kao po običaju otac bi ustao prvi te bi napustio prostoriju. Za njim ustali bi svi mi ostali i uputili se ka svom uputu znajući da je ručak gotov

Izašao bih iz kuhinje i uputio bih se ka kupatilu sa namerom da odmah olakšam bešiku posle divnog obroka. Lagano sam ušao u WC i ispraznio sam donji otvor te sam oprao ruke 30 sekundi sa tečnim sapunom.


Nakon što bih izašao spremio bih se da izađem malo da vidim šta se dešava po selu te bih rekao majci. 


Odoh malo da se prošetam vratiću se malo kasnije!


Rekao sam malo glasnijim tonom kako bi me ona mogla čuti jaso i glasno

Došao bih kući nakon vrednog treninga i ne tako napronog rada. Izuo bih svoje japanke ispred kuće kao što i uvke obično radim i bez problema bih otišao do trepezariskih prostorija znajući da se ručak bliži i da bi trebalo da jedem


Laganim koracima polako i smireno krenuo sam prvo ka svojoj sobi gde sam ostavio katanu na držač i potom bih se uputio ka trepezariji gde bi me članovi moje porodice isčekivali da započnu ručak

Polako bi moja majka otvorila poklopce koji su nam skidali vid i miris sa hrane. Kako smo videli to su bile domaće pržene pljeskavice i zelena salata i ruska salata. Svi su bili srećni i zahvalili se majci za ovaj božanstven ručak


Uzeo bih malo bibera i stavio bih ga preko parčeta mesa koje sam izvadio iz tanjira i stavio u moj te bih uzeo par komadića zelene salade i polako bih sve to iseckao i mirno bih kreno da jedem svoj ručak

Kako bih jeo ukusi bi se prelamali  i u potpunosti bih zaboravio na onu odvratnu splačinu koju pijem svaki dan da bi ostao fit u formi i jednostavno bih uživao kad se ljuto slano i zdravo prelamaju u mojim ustima i prave prelepu kombinaciju


Dok sam tako jeo bio sam vrlo zadovoljan i nisam mogao da ne kažem majci jedno veliko Hvala što je sa srcem i ljubavlju napravila ovaj ručak u kome mi svi sada uživamo

Moja majka je smatrala da njena kuhinja nije ništa specijalno iako smo je svi obožavali i veselili smo se svakom njenom jelu jer ih je prelepo stavila. Kad je čula moj reči ona je jednostavno rekla meni.


To je moja dužnost kao majka vas trojice da vas sve lepo nahranim, nemožete biti shinobiji praznih stomaka zar ne?


Sama majka je bila medicinski šinobi i bila je Chunnin mada šta se sve desilo oni se više tolko ne bore i faktički su u ranoj penziji a mlade šalju na prave zadatke

Kako smo svi završili sa našim obrocima otac je predložio da odemo do planina i malo vežbamo na šta smo svi rado pristali  bili smo spremni da krenemo ka tamo nakon što bi smo svi uzeli mačeve koji su stojali u ostavi


Uzimali smo drvene mačeve da ne bi smo naneli trajne povrede nekom od nas i da bi mogli da poboljšamo veštine kad u ruku uzmemo pravi. Pošto su drveni imali tegove na dršci da ojačaju težinu da bude kao i pravi.


Mačeve na stranu sva četvorica smo obuli japanke i uputili smo se ka planinama 

Polako bih otviro oči i ustao bih spreman da započnem novi dan. Smireno sam ustao i prvo gde sam se uputio je wc da operem zube.


Kako sam išao videi sam Hantetsua kako izlazi iz svoje sobe. To je bilo neuobičajno pošto on uvek spava duže od mene pa sam ga vrlo smireno upita


Od kad ti rano ustaješ?

On bi me pogledao vrlo ne ispavano te bi mi se izjasnio da nije mogao da spava zbog činjenice da je Wangetsu idalje u bolnici i da je zadržan na 2 nedelje.


Na to sam mu smireno objasnio da su doktori oni koji najbolje znaju da procene da li je neko dobro ili ne i da li mu treba zadržavanje 


Rekavši to otvorio sam vrata WC-a te sam ušao. u isti sa namerom da izvršim prednju nuždu prvi

Nakon što bih završio sa wc-om oprao bih ruke i tu bih čuo kako nas moja majka sve zove na doručak


Polako sam došetao do trepezarije i tu bih video praznu stolicu. Praznu stolicu gde moj brat ne sedi jer je u bolnici


Svi u kući su to videli ali su znali da je zadržan za njegovo dobro. Seli smo da jedemo i majka je spremila pržene račiće

Ja bih uzeo kog račića ali nisam imao neki veliki apetit i nisam mogao da prihvatim činjenicu da je jedna stolica prazna.


Kako sam jeo dosetio sam se zašto da ne odemo u posetu i odnesemo mu ramen. Tako sam jeo i sačekao da svi pojedemo naša jela na miru i da svi ustanemo. I tek kad su svi ustali  prišao sam Hangetsuu

Nakon što sam prišao Hamgetsuu rekao sam mu da uzme karte i da pođe samnom
 
idemo prvo da uzmemo ramen pa u bolnicu


Nakon toga on bi odmah skapirao da idemo u posetu i otrčao bi po karte. Do tada ja sam obukao kimono navukao hatori i stavio bih mač oko svog struka


Kako bi smo se sreli ppet u hodniku krenuli bi ka izlaznim vratima. Tu bi smo navukli japanke i krenuli bi ka ramen radnji

Nakon što bih primio vesti da je moj brat konačno pušten iz bolnice dotrčao sam kući da bih ga video opet jer planiram da uskoro krenem na putovanje, želim da obiđem svet i postanem snažan šinobi kojeg niko neće moći da porazi 


No želju za avanturu na strnanu došao sam da vidim svog brata i to nameravam. Pokretima leve ruke otvorio bih vrata i izuo japanke. Odmah bi se zaputio ka dnevnom boravku jer zaključujem da je on sad verovatno tamo

Ulazivši u prostoriju imao sam šta da zateknem. Moj brat sedi na kauču i oko njega su otac majka i drugi brat i upituju ga razne stvari o tome da li je dobro


Jednostavno bih ušao sa osmehom srećan što su ga pustili te bih vrlo ponosnim tonom rekao njemu da bi svi prestali da pričaju i da bi se on okrenuo


Hah Znao sam ja da je neko kamenje malo da tebe sruši, zar ne?


Konačno bi sav fokus posveito meni i zagrlio bi me jer sam mu stalno donosio njegov omiljen ramen da jede dok je u bolnici

Kako bi me konačno pustio iz razgovora zamolio sam sve članove porodice da me saslušaju te sam duboko udahnuo i uz malo nervoze sam rekao svima njima


Idem da ispitam šta se to desilo u Široiu želim znati više o tom incidentu i želim potvrditi to da li je Daimyo Watatsu ustvari živ ili nije


Rekavši to svi su me pogledali zanjući da nemogu da me spreče. Moja braća su htela da pođu samnom otac me je savetovao a majka je insistirala na bar još jednom ručku pre nego što krenem

Nakon toga odveli su me u trepezariju gde sam imao ručak sam kako bih bio u potpunosti sit dok mi svi oni tako spremaju stvari za put koji znaju i oni a i ja da neće biti lak.


Dok sam tako jeo ramišlajo sam šta će se desiti kad odem tamo, da li će me uopšte pustiti u hram nakon svih ovih događanja i šta da prvo proverim ako me budu uopšte pustili untura


Dok sam tako razmišljao polako sam pojeo zadnje zalogaje svoje hrane i uputio bih se ka dnevnom boravku gde mi moja porodica priprema neko iznenađenje

Ulazim u sobu i moja porodica stoji u redu spremni da mi daju darove koje su mi pripremili za ovaj iznenadni događaj. 


Moja braća u ruci drže torbu punu mojih omiljenih kjniga i grickalica koje su oni lično znali da ja volim i koje će me interesovati i zasititi na putu


Moja majka napunila je nekoliko kesa sa mojom omiljenom hranom i hranom koja najduže izdržava bez da buđa te mi je rekla da je hrana u torbi koja su mi braća dala


Nakon toga dolazim do mog oca, kamena ove porodice. On mi uručuje novi Kimono sa uzumaki logom na donjem delu rukava sa obe strane takođe imao je i zlatnu liniju ispod logoa simbolišući titulu višeg samuraja u našoj familiji.


Nakon toga grupni porodični zagrljaj je nasledio i pripremio sam se da odem. Kako sam izlazio pun radosnica pozdravljajući ih obuo sam svoje sandale i napustio moj veseli dom

Došao bih kući u veče i vrlo smireno bih otvorio vrata i zatekao bih Wangetsua u svojim zavojima kako prolazi kroz hodnik. On bi me ugledao te bi se razdrao na sav glas da ga cela kuća čuje


Fumetsu je tu, Fumetsu je tu dođite dođite


Vikao je iz dubine svoji pluća nakon toga je otrčao i zagrlio me kao neki piton me je stegao iz sve snage i probao da podnigne (spoiler nije uspeo). Nakon toga cela porodica bi dotrčala do mene i bila je srećna da me vidi tu na ulaznim vratima

Kako bi cela porodica došla i videla me kako stojim tu i izuvam se zapitali su se kako sam se tako brzo vratio, trebao sam da budem na putu mesecima. Te su me svi začuđeno pitali


Zašto nisi u širojiu?


Na šta sam ja smireno odgovorio da je Široji zatvoren i niko ne ulazi i niko ne izlazi jednio šta sam čuo je mrmljanje stražara šta se zapravo desilo sa Teroristom jer ni sami nisu sigurni u to nego neki misle da je mrtav a drugi da je uhapšen

Nakon malo povuci potegni rekli su mi da Wangetsuu sutra skidaju konce, a otac i majka su na nekom sastanku. Da ga nebi Hangetsu vodio sam jer mora ići i punoletno lice zamolili su me da idem sa njima dvojicom. Na to sam ja rado pristao i rekao sam vrlo smireno


Ma nema frke ićiću ja sa njima


Nakon toga sam se zaputio ka svojoj sobi gde je krevet bila jedina stvar koju sam video na brzinu sam se presvukao i bacio sam se direktno na krevet te sam brzo zaspao bez nešto puno razmišljanja

Konačno bih se probudio u svojoj kući a ne u nekoj vukojebini u svetu. Kao što sam i pretpostavio Majka i Otac su već budni, braća spavaju i ja kao i uvek ustajem tik u sredini i tako je svaki naš porodični dan.


Nakon što bih oprao zube, presvuako bih se otišao bih u kuhinju gde je doručak već bio na stolu i sve je bilo spremno. Rekli su mi da kad pojedu oni idu na taj šinobi sastanak a ja moram da odvedem Wangetsua do bolnice


Nakon toga seli smo da jedemo i svi smo uživali u doručku koji je majka spremila i nešto duže nam je trebalo da završimo. Nakon toga majka i otac su se doterali i oko 12 već su bili izlazili iz kuće i rekli su mi da za 1 vremena vodim Wangetsua u bolnicu

Nakon što bi roditelji otišli imali bi i mi oko jedan sat da se spremimo za posetu bolnici jer Wangetsuu skidaju konce i zavoje koje je dobio od udara u kamen.


Hangetsu je insistirao da pođe sa nama ali ko sam ja da mu branim smaraće se sam u kući smaraće se i u bolnici tako da nema baš kako da mu ugodim osim onoga što on zapravo želi a to je da ide sa nama u bolnicu i da bude tu dok ovom sikdaju konce.


Nakon toga svi bi smo se pripremili i navukli bi naše hatorije jer je napolju duvao nek vetrićr. Nakon toga bi smo obuli japanke, njih dvojica bi prvi izašli potom bih ja izašao i zaključao kuću te bi poneo ključ znajući da otac ima rezerni

Doveli bi smo Wangetsua kući i na ničije iznenađenje majka i otac nisu još stigli sa tog "Shinobi Sastanka" kako smo ulazili svo vreme smo nosli i pomogli smo mu da se izuje iako je govorio da on to može sam nismo mu baš najbolje verovali


Nakon toga bi smo ga stavili u dnevnu sobu gde bi legao a ja bih rekao da ću da spremim ručak za sve nas da se i mi najedemo kao ljudi sa užitkom i voljom

Laganim koracima bih ušao u kuhinju i razmišljao bih sešta bih mogao da spremim. Kako sam lagano ulazio i ništa mi nije padalo na pamet što bih mogao da skuvam a da bude lepo


Tako krenuo sam prevrtati po fijokama i otvarao i zatvarao frižider gledajući šta je sve u njemu i pamtio sam sve što imamo da bih u glavi sklepao neki recept koji bih mogao da napravim da bude nešto božanstveno i ukusno

Sve kockice bi mi se polako sklapale u glavi i uzeo sam u obzir svu hranu koju trenutno imamo u kući da bih sklopio neko jelo koje bi trebalo sve nas da zadovolji. Odmah sam zvao Hangetsua da mi pomogne jer sam hteo da to što brže uradim


Dok sam ja sekao kobasice na sitne deliće on je zgrabio rendo iz fijoke i krenuo rendati kačkavalj. Potom bih napunio činiju vodom i spiao nudle dok je on seckao mladi crni luk. Ja sam potom uzeo svinjsko meso i krenuo sam ga rezati na male delove, A on je krenuo da priprema pleh za sve to.


Nakon toga svi sastojci za pečenje bi bili u rerni i na šporetu a drugi sastojci bi tu stojali. Na kraju bi između nudla izmešali svinjetinu i kobasice i to bi smo sve posuli sa kačkavaljom onda bi stavili opet u rernu samo da se kačkavalj otopi.

Kad smo izvaidli to iz rerne dobili smo perfekciju ukusa mirisa i izgleda i zvali smo Wangetsua da to odmah degustira

Hangetsu bi onda došao i svi bi smo došli da jedemo i isekli bi na 5 dela. 3 bi uzeli mi a 2 bi smo ostavili za naše roditelje. Ovaj put sam ja seo za čelo a Hangetsu i Wangetsu bili su sa moje desne i leve strane


Jeli smo i jelo je ispalo vrlo dobro i bili smo oduševljeni kako smo pogodili neku kombinaciju ukusa (tj kako sam ja ubo kombinaciju) i jednostavno smo jeli tako 20-tak minuta bez neke žurbe i nismo nešto žurili


Nakon što smo jeli ostavili bi smo tanjire u sudoperu jer nismo znali da ih peremo ali Hangetsu je rekao da će on to uraditi (iako ne zna da ubode vola u dupe sam)

Nakon što bi smo konačno završili sa jelom i ostavili smo suđe ja bih uzeo i počistio sto a Hangetsu bi probao nešto sa  sudovima iako su svi znali da ne zna da ih opere


Hteo sam otići malo do grada pa sam rekao njima da neprave nikakva sranja dok sam napolju i da NE rade glupe ideje jer ako se Wangetsuu opet otvori rana neće biti za njega dobro


Nakon toga sam navukao svoj Hatori i obuo svoje japanke. Kako sam to uradio izašao sam i ostavio sam kuću u rukama ta 2 debila 

Došao bih kući i u rukama bih držao vukovo krzno i vukov rep. I rep i krzno bili su ogromni i bili su srebreno svie boje dok mu je glava krzna izgledala divlje.


Kako sam ulazio i izuo se otišao sam do dnevne sobe gde sam bacio krzno i rep na patos te su se svi iz kuće okrenuli prema meni. Otac bi pogledao i rekao bi mi u lice


Ubio si ovog vuka? Poznat mi je od nekud.


Svi bi tako gledali na mene dok samja ponosno zurao u krzno te sam otišao do podruma

Otišao bih do podruma smirenim koracima dok je moja porodica idalje gledala u ono krzno vuka kojeg sam ubio zato što je terorisao narod i seljake u okolini.


Dok sam u podrumu uzeo bih čekić i 2 eksera onda bih uzeo jedan lepo izrezbaren komad drveta koj bi trebao biti za trofeje. Onda sam uzeo još 2 eksera jer su mi trebali


Otišao bih gore pogledao bih u krzno dao bih ga mojoj porodici  i rekao bih


Prodajte ovo meni ne znači puno

Tako kako sam uzeo  podlogu zamolio sam braću da je drže dok je ne zakucam za zid. Tako bi je oni uhvatili a ja sa 2 3 zamaha čekića bih prikovao obe strane za zid i stojalo bi veoma čvrsto


Potom bih uzeo rep srebrenog vuka i gledao bih u njega sa divljenjem kako sam uspeo ubiti tu zver. Potom sam vrlo lagano stavio vukov rep na postolje koje je postojalo i ispod njega na nekom srebrnom komadu metala bih uzeo i zapisao bih kunaiem "Srebreni Vuk I"

Kako sam postavio vukov rep na postolje i gledao sam u njega bio sam ponosan na moj podvig u obaranju srebrenog vuka.


Bio sam spreman da izađem napolje i opet krenem da lutam po selu, ali moji su insistirali da ostanem na ručku.


Svi bi smo seli na svoja uobičajna mesta i majka je izvadila makarone sa sirom i mesom da bi smo ih jeli. Ja sam isekao kocku i vrlo opušteno i smireno sam pojeo 2 takve kocke + 3 čaše jogurta do kraja ručka. Nakon što smo svi završili Otac bi prvo izašao pa bi majka pokupila sve sudove i onda smo nas trojica ustali i krenuli svojim putem.