Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Azuretova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Azuretova kuca

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQy6r5OTW27hJajDZGRnimA8sNcZ63D27iFRw&usqp=CAU.              Kuca se nalazi na maglovitom mestu puna  reki planina jako stara kuca jedva se drzi kad duva jak vetar pada pomalo pada ali  ali je izgradena od jako dobrog matelijala od najboljeg kamena i najboljeg komada drveta

Kako sam lepo spavao juce sam ceo dan radio sad sam se probudio tako suncav dan nebo je cisto danas moram uraditi obaveze koje imam otisao sam do baste da polivam cvece zavrsio sam sa time sad moram ocistiti dvoriste da sjia veceras mi dolaze gosti ocistio sam dvoriste

Otisli su gosti vreme da se sredi nered e zaboravio sam za rucak sam napravio ramen recept za ramen mi je dao jedan dekica iz ramen shopa kad si otisli gosti sredio sam celu kucu pod je sjao namestio sam krevet bio sam umoran posto sam radio ce dan i lego sam zaspao sam kao beba

Ustajem ja rano jutro danas imam jako puno obavezi otisao sam ja u vc oprao zube istusirao se doruckovao pravio sam visle i otisao sam da se nadjem u selu sa jednim rikom ime sam mu zaboravio posto je on moj prijatelj od detinstva a ja sam od detinstvja mora da se serim u drugi grad kad sam napunio 5 godina

Obukao sam de i sredio sad idem da se vidim sa mojim starim prijateljem oti sao sam nadvor dogovorili smo se u centru sela kad sam dosao tamo video sam ga i klenuli smo da pricamo nakon toga reko sam mu da moze da dodje kod mene kuci i krenuli smo

Kada je dosao kod mene mora sam da napravim jelo specijalno za njega sam kupio biftek pre nemi dan sam gredao tutorijale kako da ga napravim perfect medium rare kada sam poceo da pravim islo je odlicno i na kraju sam napravio odlican biftek odnrgao plsluzi sam ga i jos sa pomfritom

Seo sa. Za sto i krenu li smo da pricamo o nasem detinstvu kako smo jednog dana bili kao braca i kako imamo mnogo zaednickih stvari jedna od njig je da smo obojca od malena bili siroca ali imali smo srecno detinstvo

Trenirao nas je jedan starac ucio nas je o vestinama hyuga klana a on je bio majstor vestinja kada smo bili mali uvek smo se natprevarovari ko je jaci i ko je bolji starac nas je upozoravao da jednog dana to moze da nam se pretvori u jubomoru ali to se nije desilo i nscui nas je tonu tehnika niko nije sme da nam pridje ali nismo nikog martletirali