Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yatari no Min

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yatari no Min


Yatari no Min  1000_F_546665474_28WGAqoGydrHULEm1HPYnuECBgiOX30g

Yatari no Min u donjem moru. Celokupno selo se nalazi na moru, bogato je morskom ribom i skoro svi njegovi stanovnici se bave proizvodnjom soli. Nije previše urbano mesto ali ima dosta ljudi i veoma je živahno. U blizini ovoga mesta se nalazi Saton pećina.


Ovaj roleplay se dešava u prošlost.


Posle višesatnog putovanja Koga je konačno došao do sela koje su svi znali kao Yatori no Min ili kao selo Donjeg Mora. Odlučio je da je posle dugog putovanja spreman da pojede tonu morske ribe. Posle kratkog razgledanja i raspitivanja po selu, Koga odluči da ode to ribljeg restorana zvanog "Kari".

Koga je proveo čitavu noć u jelu i piću, odlučio je čak da pojede i popije novac koji mu je Hayato dao za dobar i srećan put. "Hayato je uživao u jelu i piću tamo negde, zašto ne bih mogao i ja ovde", mislio je ovo Koga. Dok je jeo svoju ribu i pio dobar sake, Koga je pisao u svojem dnevniku i smišljao plan svoje ekspedicije. Bio je pažljiv sa ljudima oko njega jer su svi izgledali neprijateljski. Što će se i pokazati istinitim.

Na kraju večeri, kada je Koga već bio vidno pijan, shvatio je da mu nedostaju neke stranice i papiri sa stola. Ustao je sa stola i počeo ih je tražiti unaokolo, nije ih nigde bilo, Koga onda odluči da ne pravi toliko veliku scenu i onda samo ode iz kafane, nadajući se da samo umišlja da je izguibio papire i da to neće izazvati nikakvu lošu karmu.


Na putu do svog konaka Koga primeti da ga neko prati ali je bio dovoljno pripit da kaže sebi da je to možda slučajnost. Kada je skrenuo, slučajno, u jednu od slepih ulica, shvatio je da ogromna količina chakre juri ka njemu i da će se ako ništa ne učini ova chakra zabiti u njega. Kogi je krv počela da kipi, adrenalin se podigao a on je osetio miris chakre. Pored njega, pojavio se shinobi koji je kontrolisao vučicu sačinjenu od neke crne chakre, ova zver je podsećala na yokai stvorenja ali nindža koji je bio pored mu je bio nepoznat. Koga zbunjen upita ovog nindžu: "Ko si ti? Šta želiš od mene i kakvo je to stvorenje!?". Nindža koji beše tu se samo nasmeja pa reče: "Hvala dragom Bogu pa čitavo ovo selo pripada nama i oni su te podkazali nama. Čuli smo da sutra planiraš put u našu pećinu!". Koga je tada shvatio: čitav riblji restoran se urotio protiv njega i oni su mu smestili nekog nindžu koji sada želi nešto od njega. Koga ispod svojih dugih rukava se pripremi za borbu. Koga viknu: "Kai!" i duša koja je bila pored ovog nindže samo eksplodira i nestade, nindža je ovaj egzorcizam video kao pretnju te napade Kogu.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world183

Napad koji je pogodio Kogu, pogodio je substituciju. Koga se stvori iza svog protivnika te nastavi da ga ispituje: "Ko si ti i kakve veze imaš sa Saton pećinom!?" Nindža koji se branio ćutanjem samo se spremi da napadne još jednom pa reče: "Ovaj put neću promašiti Koga."

#card1
Koristim substituciju da izbegnem napad struje. (20 chakre)

Nindža koji tek samo što izgovori Kogino ime, shvati da je uhvaćen u njegov genjutsu.
#card220
Dok je na njega padala ogromna vatrena kugla video je Kogu koji se samo smeši. "Ako mi već ti sam nećeš reći..."

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world187


Neprijatelj se oslobodi genjutsu ali ono što nije očekivao od Koge: još jedan napad koji je bio pripremljen odmah posle njegovog prvog genjutsu,a. Nindža se zalete na Kogu ali veoma bezuspešno, Koga se samo stvori par metara iza njega i tako je izbegao njegov napad.

#card1278

"Nastaviću da te mučim svojim iluzijama sve dok mi ne daš sve odgovore."

#card218
Ruka u kojoj je ovaj nindža držao svoj kusanagi poče da se topi.

"Ljudima kao što si ti....Mogu učiniti šta god želim zar ne?"
Iako je Kogin stil borbe bio kukavički i nekonvencionalan, Koga je koristio svoje najmoćnije iluzije na svog protivnika kako bi psihički uništio njegov um a ne da ga ubije. Nindža koji je napao Kogu je shvatio da Koga nije neki tek onako nindža i da je možda napravio grešku.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world182


Nindža pada na kolena i pada u nesvest. Pre nego što je primio ovu psihičku štetu poslao je jednog vodenog zmaja na Kogu. Koga to blokira svojim papirima. Eksplozija koju je Koga prouzokovao srušiće mali zidić na kraju ove slepe ulice. Koga uzima onesveščeno telo nindže i sa telom beži preko ovog zida. Seoska milicija kada je došla na licu mesta primetili su samo razbacane blokove betona i ništa više nije ostalo od borbe Koge i ovog nepoznatog nindže.

#card1274


Koga se sakrio u jednom od mračnih kutaka ovog sela, bio je sakriven u nekom mauzoleju koji je bio tu odmah pored sela a veoma blizu Satori pećine. Koga je svezao ovog neprijateljskog nindžu i čekao je da se ovaj probudi. Kada se probudio, podvrgao ga je psihičkom mučenju kako bi mu ovaj otkrio sve potrebne informacije. Koga, kada je shvatio da je celo selo kontrolisano od grupe "Kumo no Tsubasa" odlučio je da odmah krene ka Satori pećini. Nindža koji je zarobljen je isto takodje priznao da Satori pećina krije neke čudne i retke artefakte koji oni nikada nisu videli ranije ali da je jedan od njih Matsuri, našao način kako da oživi artifakt. Vuk koji se nalazio sa njim je duša jednog od artifakta koji je bio u njihovom posedu. Ova grupa nindži je kontrolisala čitavo selo uz pomoć ove moći.

Pre nego što je otišao za Satori pećinu, Koga je zabo kunai u oko svog zarobljenika i tako mu je naneo smrtnosne povrede, kojim će on kasnije i podleći. Koga obično nije bio ovako brutalan ali ovaj put mu je zlokobnost ljudi sa kontinenta upalila fitilj.


Po infomacija koje dobio grupa koja stoji iza svega se obično krije u pećini. Koga je saznao da pećina ima i dva čuvara koji obično obilaze parametar oko pećine, dok doktor Matsuri utilizuje artifakte i pravi nove. Koga je bio u čudu kako jedna ovako zla grupa ljudi vršlja bez da je iko probao ranije da je zaustavi. Koga se približio pećini i počeo je smišljati plan napada na pećinu, posle dugog razmišljanja shvatio je da mu je najbolje da sačeka ove dve nindže na jednom mestu i da ih onda napadne. Koga će to i učiniti. Strpljivo je čekao satima da se ove dve nindže susretnu ispred ulaza u pećinu i onda ih je napao.

#card1265
Koga je znao da svoje papire sada mora da naoruža eksplozivnim papirima. Koga iz zasede baca dva papirna diska. Svaki disk ide na jednog nindžu i pri dodiru eksplodira i pravi ogromnu štetu. Kogin jedini element iznenadjenja je sada potrošen i vreme je da se udje u pravu borbu. Na obojicu ide 600 demage,a.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world181 Yatari no Min  #world182


Čuvši da ka njima lete diskovi, ova dvojica ispališe manje razorne napade ka Kogi ali ovi napadi nisu uspeli da spreče diskove, koji im otkidaju glave i ova dva chunina padaju mrtva. Koga se od ovih njihovih napada brani tako što stvara zid od papirnih eksploziva i poništava njihov napad i pritom razbija ulaz u pećinu i čisti je od svakakvih zamki.

#card1274
osnovni demage tehnike je 600 + 200 demage od moje pasivne.


Koga je bio svestan da njegov element iznenadjenja više ne može da upali, razrušio je pola pećine i tako je otkrio sebe. Sada mora da smisli plan kako da se suoči sa Matsuri i njegovom hordom yokai,a. Koga je uvek bio pažljiv sa ovim demonima jer prošli put kada se borio sa njima, umalo nije izgubio glavu. Dok je Koga razmišljao da svojim krilima uleti u pećinu, rušine ispred njega su počele da se mrdaju. I Koga je video:

Yatari no Min  Ce070f5fe921cf7123fd547f948607fd
Gomila yokai tigrova je jurila ga Kogi. Koga je sada bio siguran da Matsuri zna za njega, te je ovaj, odlučio da ne gubi vreme i prizvao je ogromnu količinu papira koja će mu pomoći da seal sve ove neprijateljske duhove.

"Sada vidim zašto niko nije mogao da te pobedi do sada."

Čula se samo senka čiji je glas samo izleteo iz pećine i napao Kogu.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world188


"huh, napad od čiste chakre."

Koga je pre napada osetio da se velika količina chakre skuplja i sprema za napad, Koga je to izbegao brzim pomeranjem. Stvara se nedaleko od Mitsuri.
#card1278

"Želim da znam ko si ti? Kako si uspeo da kontrolišeš artifakte? Odgovori mi kukavice." Rekao je Koga i srdio se na nepoznatog naučnika-nindžu koji beše odlučio samo da ga napada.
"Nisam ja dužan da tebi bilo šta otkrijem, umri!". Nepoznati nindža je odmah posle ovih reči napao Kogu.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world190


Matsuri posle napada se samo odmaknu par koraka od Koge. Shvatio je da neće moći tek tako lako da savlada Kogu pa je pokušao da ga odvrati pričom.  Počeo je pričati Kogi o drevnoj civilizaciji i njihov artifaktima. Priča koju je Koga čuo je vodila sve u praistoriju kontinenta.

Priča: :


Slušajući priču doktora Matsuri, Koga nije mogao a da ne primeti sličnosti i da se ne zapita: Da li je ostrvo o kojem Matsuri govori u stvari Haien Kyushuu, da li je civlizacija o kojoj on govori u stvari Haien civilizacija i još koliko Matsuri zna o ovome. Onog trenutka kada je Koga postao zamišljen i opušten Matsuri je spremio iznenadni napad.


"Naivčino glupa, sada si moj!" Iznenada, dok je Koga bio zamišljen i u priči koju je čuo, Matsuri napada Kogu i pokušava da ga ubije. Matsuri je očito bio jedan lisac ali Koga će se brzo vratiti u svet realnosti i nastaviće borbu. Njegov plan je bio, da kao i sa prvim napadačem, onesvesti doktora Matsuri i ispita ga sve u vezi ostrva kao i priče koju mu je sada bio rekao.

*zaboravio sam opciju u prošlom postu zbog tvog tag,a Branislave.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world188


Koga nije tako neiskusan, bio je spreman za Matsurijeve podle trikove i lukavstvo. Matsuri se zaleteo na Kogu napadom od čiste chakre ali zabada se u panj. "Tvoji napadi su previše slabi da bi mogao na prevaru da me ozlediš, ti si previše slab da bi me pobedio." Rekao je Koga dok je bio u vazduhu. Spreman da se suoči sa protivnikom.

#card1279

"Dok sam gore ne možeš mi ništa, tako da ti dajem neko vreme da mi kažeš sve što znaš o tom ostrvu, o toj civilizaciji ali i da mi kažeš gde su ostali artifakti."

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world189

"Ti baš ne želiš ništa da mi kažeš na lakši način. Baš šteta" Koga se iz vazduha baca na par metara od svog protivnika ali odjednom papiri koji su počeli da padaju sa neba na Matsurija su počeli da eksplodiraju nanoseći štetu u svim pravcima. Demage ovog napada (zbog pasivne) je 500.

Eksplozija koju je Koga prouzrokovao je potresla zemlju i ogromna količina dima se digla u vazduh zbog ogromne eksplozije. Matsuri je u medjuvremenu probudio još nekoliko zatočenih duhova što je izgledalo kao da je dim prepun tamno plavih bljeskova. "Umri!" čuo se povik iz dima.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Yatari no Min  #world185


Nažalost, Koga je bio veoma neoprezan te je prouzrokovao eksploziju koja je ubila ovog ludog naučnika, a sa njim i njegovom chakrom su nestali i demoni koje je on prizvao. Koga veoma umoran, stade da uhvati dah. Koga je bio iscrpljen od neprestane borbe sa ljudima ali i sa demonima. Koga prilazi ojadjenom telu doktora Matsurija i odseca mu glavu.

Sutradan će u centru sela Yatari no Min, kao znak oslobodjenja ovog sela, ostaviti njegovu glavu na fontani. Koga je posle ovoga ušao u porušenu pećinu, pokupio je sve artifakte kao i sve knjige i dnevnike doktora Matsurija. Niko više nikada nije video Kogu ali ni Koga se nije vraćao ovom selu. Koga je bio siguran da sledeće njegovo putovanje mora biti na Haien Kyushuu.

Poslednjih nekoliko dana bez ikakvog cilja lutao sam unaokolo, tražeći kapljicu uzbuđenja koja bi me napojila i vratila u onog starog Esaua. Osećan je bio čudan - nešto mi je u životu falilo i to po prvi put nije bila Mica koja me je čekala u Zenkotsu močvari. Nisam znao šta je, ali sam želeo to da otkrijem.

Put bi me naveo kod okolnih puteva Yatari No Mina. Šta sam ovde tražio? Ne znam, al na svakom koraku znao sam da mi se sudbina može promeniti, I na neki način, znao sam da je to bio korak ka pravome putu.

Nakon dugog vremena odlucio se vratiti na otok gdje je bio jednom kao mali, naravno bio je tu na treningu ali cinilo se kao lijepom mjesto za provestiti se, trebalo mu je malo odmora. Mogao je vidjeti otok kako je sve blizi i blizi.

" Ajmo kapetanje brze to malo "
Rekao je cekajuci da pristane u luku.

Lagano je odskocio sa broda na kopno ovo divnog mjesta te se zaputio netipicnim putem. Selo je bilo na kontra strani ali mene je vise zanimala priroda.

Sunce je obasjavalo tlo po kojem sam krocio. Staza je bila duga i krivudava vodila je na drugi kraj otoka. Kada istim putem samo sa kontra strane vidim jos jednu osobu kako koraca prema meni. Nisam obracao previse paznje sve dok se nismo dosta priblizili jedan drugom. Upre pogled u osobu ispred sebe te kad spozna ko je to odma stane u borbeni stavi, ovo osoba je dugacija od drugih.

Pa ako to nije Esau.. U zadnje svrijeme sve cesce cujem o tebi.. Sta jedna osoba poput tebe radi na ovako zabacenom mjestu..

Oh da bio bi red da se prestavim, Nova Zenith.. jedan od lovaca na glave Zenith klana.. Pa ako znas ista o nama znas kako ce se ovo zavrsiti.

Rekao je to iako mu nije bilo sve jedno, bio je svijestan snage osobe koja je staja pred njim.


#card186

1000 dmg 200 zag pravolinijski ide na tebe
#card1214

900 dmg 180 zag
#card168

pasivne :

Put sudbine kojim sam koračao me je doveo do jedne nepoznate siluete. Kako nas je sudbina navodila, osećao sam kako mi se dlačice na obrijanim rukama oštre. Da li je ovo bilo ono što mi je sve ovo vreme nedostajalo, još jedna borba?

Osoba predamnom, mačice poznata zbog same poternice, a malo više zbog klana kojeg je nosila. Nasmejao sam se dok je adrenalin tukao mojim venama. Nadam se da će ovo biti zadovoljavajuća borba.

'Nadam se da će se završiti u dobroj borbi - Zenith!'

Uzviknuo sam mu, gledajući u njega direktno sa mojim Sharinganom.

#card1366

#card136 #card141

Baraž korenja i munjeviti zmaj nisu mi predstavljali pretnju. Sunce koje nas je obasjavalo sve ovo vreme se sakrilo iza oblaka a vetar oko mene je zastrujao mojom chakrom. Stvaram struju vetra koja će oslabiti sve tvoje napade ka meni, a potom će ih moj zid od vetra neutralisati kompletno.

#card600 #card1448

Šljokičast pesak se oko mene diže. U kombinaciji sa strujom vetra, pravila je šljokičanstven vrtlog oko mene.

///100 inteligencije od Sharigana///

Neprijatelj je bio spretan, vidjelo se da zna sta radi nije bio poput drugih koji su bili samo hvalisavci
To volim cuti, pa hajde malo da se zagrijem prije nego krenemo sa pravom borbom. Vjerujem da ti ne bi smetalo ako ovdje izraste jos pokoje stablo.
Rekavsi to krenuo je raditi znakove rukama i stvorio je jos jednu sumu na teren pored ove prirodne.

Vegetacija ...  Osijetis li to.. Ova šuma zrači životom.
Rekao je dok je njeznim dodirom dlana rukom prelazio po stablu koje je izraslo odma pored njega.



#card1219

#card160

#card27

700 DMG
#card1206

Šuma koja je bila propraćena malim nepogodama nisu samo imale uticaja na mene. Svaki vlas moga odela je bio tako sašiven da mu ništa ne bi uradilo ni to malo vlažnosti što je nabio na terenu, ni to malo munje.

'Moraćeš se više potruditi ako se želiš dočepati mojih finih vlasi.'

Rekao sam, na šta je pesak podivljao oko mene. Iz zemlje podigao se i krenuo je ujedno ka svim Zenithovim napadima. Pesak je sekao kroz njih poput najoštrijeg hirurškog noža, pravo ka Novi.

#card1460 #card1461

#card9 #card143

Vetar oko mene je nastavio da struji u vidu nadolazećeg bafa. Po sporom toku borbe, naslutio sam da se sprema za nešto.

///1100 damage-a, prvo se sudara sa kopljem al pošto je efekat neće nadodati damage nego samo ublažiti damage za 160, zatim samo prolazi kroz tvoju vodu neoštećen (200 dmg gubi, 200 damagea dobija), a potom seće kroz senju korenje, ka tebi nastavlja 440 damage-a.///

Gledao je u njega i nije mu bilo najjasine o kojim finim vlasima prica iako bio je u pravu mogao sam uloziti malo truda u ovu borbu uozbiljiti se. Prvo sam se obranio od jadnog pjeska koji se kretao prema meni nakon cega sam stvorio jednog klona pored sebe koji ce mi pomoci u ostatku borbe nakon cega sam odlucio poslusati neprijatelja.

Pa ako vec inzistiras dozvoli mi da ti pokazem nesto sto ce te oraspoloziti...


Rekavsi to veliki zmaj od drveta se izdigao iz šume i krenuo kruziti terenom, bio je spreman za napad samo je cekao komandu, od jednom se zacuje zvuk pucketanja prstima i zmaj se zaleti na Esaua




Stvaram vodeni stit od 500 hp koji me brani od tvog santon napada

#card38

Sada stvaram 1 senju klona koji ima 1 slot
#card1220

#card411

I na kraju Senju Zmaj 3000 dmg 500 zag
#card1223

pasivne :

Budući da si rekao da ti zmaj kruži i kruži, računam da se zaustavio kod tebe i da si ga odatle i poslao. Svakako ne može ni od kuda drugde.

'Budi mi gost'

Odgovorio sam mu - nakon čega je iz zemlje rodjen jedan drveni div. Tako lep - detaljan, bila je šteta što sam mu ja protivnik. Kako se zmaj krvoločno zaleteo ka meni, tako sam ga ja ispratio pucketanjem mojih prstiju, imitirajući Novu, rekavši

'Piu piu'

#card123 #card5

Šest vazdušnih metaka se sastalo sa drvenim zmajem, kidajući ga u podosta vala komada. Komadići drveća i piljevine su leteli izmedju nas dvojice - borba je sigurno bila stvar koja mi je falila. Izbacio sam tek toliko chakre da bi me pogodio mali deo zagarantovanog damagea napada.

///svaki metak po 500 dmg x 6 je 3000. 400 defensea pravim od chakra risinga///

Borba je divlje bjesnila sve jace i jace, sukob dva izvanredna borca mogao se osjetiti po cijelom otoku. Kako su napadi letjeli na sve strane mogla se osjetiti sama zemlja kako podrhtava. U zaru borbe jutsui su dobili preciznost koju nikada nisu imali bio je to sukob dviju neizmjerno jakih sila. Borba je trajala dugo ali ni jedan nije posustajao sve dok oboje nisu ostali bez daha i bez volje za nastavkom borbe. Nisu imali snage da bi nastavili borbu.

Timeskip

Nakon svog posljednjeg napada od kojeg se Esau obranio osjetio je kako dalje nece moci, suma puna bujnih krošanja vise nije bila tu. Ostali su samo krateri i pustoš, " vegetacija... nema je "
Spustio se na pod i legao te pogledao prema nebu koje je sada bilo jasno vidljivo.
Da ovo ostavimo za neki drugi put ?
Upito je isto tako izmorenog Esaua koji je isto jedva stajao na nogama.

///timeskip///

Borba nije posustajala ni u kom momentu. Jutsu za jutsom borili smo se satima. Tela, ograničena energijom, kao gorivo nisu više imali samo snagu već i adrenalin i želju da jedan od njih dvojice konačno padne. Dal će njegova glava završiti na mome zidu ili moja na njegovom, to više nije bilo bitno. Sama čar borbe koja je izvukla moj trenutni maksimum je bila dovoljna da umiri neke moje unutrašnje žudnje koje sam gajio poslednjih nekoliko meseci.

Koliko god Nova bio meni nepoznat, kroz samu borbu, dal je do adrenalina ili nečeg drugog - nisam se osećao kao da se borim protiv običnog neprijatelja - već protiv, malo neobično zvuči, ali prijatelja.

Moj napad peska je odbranio još jedan od mnogih baraža korenja. Zadihan i nagrbljen, stojao sam nasuprot Zenitha sa osmehom na licu.

'Jel to čuveni borac Zenith klana priznaje poraz?'

Rekao sam, pokušavajući da iskoračim ka njemu, no, kolena nisu dozvoljavala. Samo sam se srušio u svoje parče šljokičastog raja.

'Nerešeno - za sad'

Uzviknuo sam mu, smejući se usput. Obojica su gledali u nebesko plavetnilo koje se u medjuvremenu skroz očistilo i rasprostranilo ispred njihovih očiju.

#card8

Esau interesantan borac, jak ali ne i umisljen. Bilo je tesko naci borce koji su bili sposobni parirati me a on me je doveo do krajnjih granica snage. Kada.. ali samo kada ...

Za sada je neriješeno
Uzvratio sam smešeći se. Obojica smo pogledali ka vedrom nebu koje se pročistilo tokom naše borbe, svesni da smo prošli kroz nešto više od obične konfrontacije.

Vidio je kako je krenuo prikupljati energiju iz prirode iako ne znam koliko je to bilo pametno.

Znas ovo nasa borba je napravila poprilicno veliku pometnju ovdje na otoku. Glas ce se brzo procuti nije najsigurnije ostati ovdje..

Znas znam jedno mjesto koji bi moglo posluziti, ne mogu dopustiti da sada umreš dok ne znamo tko je pobjedio borbu.

Tih nekoliko minuta odmora mi je bilo i više nego dovoljno da povratim to malo energije da bih nastavio dalje. Sad kad je adrenalin popustio, tek sad sam mogao osetiti koliko me je ova borba zvanično izmorila. Podigao bih se prvo na koleno, a potom se odgurnuo kako bih ustao. Prišao sam Zenithu, sa ispruženom rukom i pomogao bih mu da ustane.

'U trenutnom stanju, i običan pecaroš bi bio u stanju da nas porazi.'

Naravno, to nije bila istina al eto, radi neke metafore. I dalje sam bio pomalo zadihan, te sam koliko toliko pokušao da štedim na rečima. Sad je na repertoaru bilo da nestanemo odavde.

'Vodi put, intimuse'

Rekao bih mu, na šta smo zajedno krenuli ka mestu o kojem je Zenith pričao.

Setnja kroz Yatari no Min, selo koje lebdi na mirnoj povrsini mora, pruza priliku da se dozivi jedinstven spoj ljudskog zivota i prirode. Stanovnici ovog mesta, umrezeni u mrezu ribolova, pokazuju duboku povezanost sa morem, izvlaceci iz njega svoju egzistenciju. Mirisi slane i morske hrane preplavljuju vazduh, dok se zvuci veselog razgovora prenose preko vode.

Jednom prilikom i večerašnjom šetnjom sasvim slučajno naleteo je na ovo malo ali živahno selo. Oko njega ljudi su proizvodili so, uzimajući vodu buretima,drvenim kantama ili običnim čašama kako bi zatim izdvojili i lučili sol. Bio je to jednostavan ali zanimljiv proces. Poprilično je trajao sporo ali kvalitet soli po izgledu bio je jedan od najboljih,pomislio je u sebi dok se šetao kroz mjesto.