Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Skriveno Selo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Skriveno Selo

Skriveno Selo Hidden_village__anime_i_by_tomeragmon_dfdq2h5-pre.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTAyNCIsInBhdGgiOiJcL2ZcL2VlM2UyOWViLWE3Y2QtNGJkOS1hZjUxLTA5ZWU3OGJmNDExMlwvZGZkcTJoNS1iZDRkMzM0Yy02MmY5LTQ5MzktYTk2Ny05M2ZmMzI4YjM1NTMuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE0MDgifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ

I tako šetam se jedan dan planinama u potrazi za lekovitim biljem, ali ono što sam našao u povratku kući baš me je začudilo.
Bilo je to selo skriveno u planinama kome niko nije imao pristup jer je teren bio nepristupačan.
U tom selu je bilo najmanje 500 kuća gde su ziveli i stari i mladi.

Kasnije sam saznao da se ovo selo zove Nakanomura.

U ovom selu se nalazi proterani ninja po imenu Shimura Nara koji me je izazvao na borbu.

Nemo spamujes forum udji na discord!

U skrivenom selu, obavljam različite zadatke kao nindza. Osmatram i prikupljam informacije, treniram sa drugim nindzama, održavam opremu, planiram misije, i izvršavam tajne operacije. Doprinosim odbrani sela i sprovodim obuke za sprečavanje neprijateljskih invazija. Skriveno selo pruža sigurnost i taktičku prednost u izvršavanju zadataka.