Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ninja prodavnica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ninja prodavnica

Ninja prodavnica  NGdlRik
Mala prodavnica koja sluzi kao i restoran. Ima veliki izbor jela sa menija(meso,ribe,salate...) Takodje ima i  sva pica(gazirana,alkoholna,negazirana,bezalkoholna,skupa...). Prodavnica ima lijep dizajn i lijep ambijent. Na zidu ima puno slika poznatih nindzi koji su nekad zivjeli na ovom regionu. Sve nindze su dobrodosle u ovu lijepu i jednostavnu prodavnicu!

Nakon duge potrage za hranom, Keigo je uspeo da pronadje restoran, i to Ninja restoran. Cuo je vec za ovo mesto, kazu da imaju dobar izbor mesa. Seo je unutra i narucio nekoliko kila przene krabe, koju su mu servirali na najlepsi nacin moguci. Uzivao je u hrani i morao je da ostavi debelu napojnicu sa naglaskom da polovinu daju kuvaru koji je spremao njegovo jelo.

Ušavši u ovu malu prodavnicu koja istovremeno služi i kao restoran, dočekuje me miris raznovrsnih jela koji mi odmah budi apetit. Pogled mi odmah privlače slike poznatih nindži koje krase zidove, podsjećajući me na bogatu istoriju ovog regiona. Dok razgledam ponudu na meniju, primećujem da ima za svakoga ponešto - od sočnih mesnih jela, preko ukusnih ribljih specijaliteta, pa sve do osvežavajućih salata.

Uz to, primjećujem i širok izbor pića, koji uključuje sve - od gaziranih i negaziranih, pa do alkoholnih i bezalkoholnih napitaka. Sve je pažljivo aranžirano, a ambijent prodavnice doprinosi opuštajućoj atmosferi. Sasvim sigurno, ovo će biti prijatan boravak za sve nindže koji žele da se okrepe ili odmore od svojih avantura.